Nákupní košík
0
 

BOSE L1 model 1S - L1® model 1S s jedním basovým modulem B2 + T1 Tone Match®

 
BOSE L1 model 1S
 
 
BOSE L1 model 1S
 
BOSE L1 model 1S
 
BOSE L1 model 1S
 
BOSE L1 model 1S
 
BOSE L1 model 1S
 
BOSE L1 model 1S
 
(s DPH)

67 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 

¨L1® Model S1, doporučeno pro auditorium 300 lidí, 180° horizontální vyzařování, set obsahuje - 1x basový modul B2, 1x reproduktor L1 II Cylindrical Radiator® (12 - reproduktorů Articulated line Arrays s použitou technologií Bose® Spatial Dispersion™ - prostorového rozptýlení zvuku), 1 x výškový adaptér, 1x napájecí podstavec L1® Model II, 1x audio jednotku T1 Tone - Match® a příslušenství. 3ks obalu .

 

Díky svému tvaru produkuje systém L1 zvukové vlny, které se šíří dopředu a do stran a pouze velmi málo směrem nahoru a dolů. Zvuk se tak rozptýlí po jevišti a hledišti stejnoměrněji a úroveň hlasitosti klesá mnohem pomaleji než v případě běžných reproduktorů.

Přelomový model reproduktoru Cylindrical Radiator® vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu. Nově přichází spolu se systémem Model II technologie Articulated Array®, pomocí které dosáhnete vyváženějšího zvuku. Reproduktor obsahuje 24 vertikálně spojených měničů, které jsou přesně nasměrovány tak, aby produkovaly čistější vysoké kmitočty a rovnoměrnější zvuk v prostoru. I posluchači stojící na stranách si tak mohou vychutnat vyváženy zvuk včetně všech detailů.

Přednosti výrobku

 • Systémy L1 Model II jsou naše dosud nejlehčí a nejkompaktnější systémy pro hudebníky vůbec. Čtyři vysunovací nohy umožňují snadné sestavení a složení napájecí soupravy. Systémy mají zjednodušenou ovládací sekci; jediný linkový vstup lze použít pro nástroje, mikrofony, mixéry, laptopy, MP3 přehrávače či DVD systémy. Tyto lehčí systémy byly vytvořeny tak, aby dobře snášely přepravu po silnici.
 • Reproduktor má pevnou vyztuženou mříž a každý z balíčků obsahuje čalouněné přepravní tašky pro hlavní komponenty.
 • Jeho složení a rozložení trvá pouze minuty, nikoli hodiny.
 • Kombinací zařízení T1 ToneMatch se systémem L1 získáte výjimečné možnosti úpravy zesíleného zvuku. Toto kompaktní vícekanálové zařízení nabízí přístup k největší knihovně předvoleb ToneMatch™ doslova pomocí ťuknutí prstu. Stisknutím tlačítka lze provést stovky jemných úprav zvuku nástrojů a mikrofonů. Součástí zařízení je také sada studiových reverb efektů, přídavných efektů a možností dynamického zpracování. Lze jej připojit k systému L1 Model II pomocí jediného digitálního kabelu a snadno nakonfigurovat.
 • Vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu.
 • Systém L1 Model II posunul stejnoměrné pokrytí ještě dále pomocí vlastní technologie Bose® Articulated Array®. Jednotlivé měniče v uskupení line array jsou střídavě mírně natočeny do stran, aby bylo jejich pokrytí co možná nejhladší a nejrovnoměrnější. I diváci na stranách si tak mohou užít čistého zvuku včetně všech jeho detailů.
 • Redukuje nežádoucí dozvuky v místnosti.
 • Odstraňuje nutnost použít běžné odposlechy, mixéry a zesilovače.
 • Basový modul B1 je o poznání lehčí a menší než klasické basové aparáty, které jsou potřeba pro dosažení stejného výkonu. Na jednu napájecí soupravu lze připojit až dva basové moduly. Další dva pak lze do systému připojit volitelně pomocí rozšiřujícího basového balíčku PackLite®.

 

 

Rozměry
L1 model II Cylindrical Radiator® loudspeaker top (horní)  110.5 cm x 9 cm x 10.5 cm  váha 7.4 kg

L1 Model II Cylindrical Radiator® loudspeaker bottom (spodní)   110.5 cm x 9 cm x 10.5 cm  váha 7.9 kg

L1 Model II power stand   12.8 cm x 26.2 cm x 69.2 cm váha 10.7 kg

B2 bass module  59.4 cm x 33.8 cm x 48 cm váha 20.41 kg

 

T1 ToneMatch audio engine


Inputs/outputs
Mic/line inputs (1 - 3) feature combination analog connectors accepting balanced XLR or unbalanced ¼" TRS audio cables.

Line inputs (4/5, L/R) for analog stereo connections to keyboards, mixers and computers. Inputs accept balanced ¼" TRS cable. Edit control affects both channels.

Trim controls and signal/clip LEDs (1 - 4/5) for adjusting levels of input signals. Green/yellow/red LEDs show signal status and help you set gain levels properly.

Preamp outputs (1 - 3) for connecting channels' dry output signals to recording gear or other amplifiers via balanced ¼" TRS cable.

Aux output can be used with aux mode to create independent submix of channels 1 - 4/5 to route to other amplifiers or recording gear.

Master analog output for connecting to additional L1 systems, amplifiers or recording gear via balanced ¼" TRS cable. Select from pre- or post-master volume settings.

ToneMatch port to connect digital output of engine to L1 Model II power stand via included ToneMatch digital cable.

USB port for updating ToneMatch audio engine and backing up scenes via USB connection to your computer.

 

rozměry T1  6.76 cm x 16.6 cm x 20.9 cm váha 1 kg

 
   
   

 


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :