Nákupní košík
0
 

BOSS AD 2 - předzesilovač pro akustickou kytaru

 
BOSS AD 2
 
 
(s DPH)

3 249 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BOSS


S akustickým předzesilovačem AD-2 získají hráči na elektroakustické kytary přirozený zvuk studiové kvality při hraní na každém pódiu. Tento kompaktní pedál, vybavený pokročilým zvukovým enginem BOSS, nabízí sofistikovaný a propracovaný výkon zpracování zvuku, který zcela popírá svou velikost a jednoduché, intuitivní rozhraní. Acoustic Resonance věrně reprodukuje komplexní charakteristiku rezonance čistého, akustického zvuku a Ambience zajišťuje dozvuky (efekt reverb) profesionální úrovně, které jsou perfektně optimalizovány pro akustickou kytaru. AD-2 také nabízí důležité pódiové nástroje, jako je kupříkladu notch filtr pro ovládání zpětné vazby, symetrický DI výstup pro přímé připojení k PA a užitečnou funkci umlčení, když potřebujete ladit nebo měnit kytary.

 

Pokročilý zvukový procesor pro živé vystoupení s akustickou kytarou

 • předzesilovač pro elektroakustickou kytaru s pokročilým zvukovým procesorem BOSS
 • sofistikované zpracování s několika propojenými parametry, vše dostupné prostřednictvím jednoduchého stompbox ovládání
 • Acoustic Resonance reprodukuje komplexní charakteristiku rezonance akustického zvuku knob Ambience zajišťuje reverb studiové kvality a širokého rozsahu, navíc optimalizovaný pro akustickou kytaru
 • notch filtr umožní okamžitou redukci zpětné vazby
 • normální výstup pro zesilovač akustické kytary a symetrický DI výstup pro přímé připojení k PA
 • funkce umlčení zvuku pro možnost výměny nebo ladění kytary na pódiu
 • pětiletá záruka od BOSS

 

Přeneste svůj přirozený akustický zvuk na pódium

Zvuk akustické kytary se vytváří složitým propojením zvuků z těla, povrchu, strun a dalších částí. Během hraní s proměnlivou dynamikou, technikou hry a řadou dalších faktorů se toto propojení neustále vyvíjí a mění a vzniká tak onen bohatý, dřevitý zvuk, který tolik milujeme. Bohužel, standardní piezzo snímače pod kobylku, které najdete u většiny pódiových kytar, zkrátka nedokáží reprodukovat tyto rezonanční detaily a nuance. Efekt Acoustic Resonance u AD-2 řeší tento problém analýzou vstupního signálu během hry a jeho následným pokročilým zpracováním, čímž nádherně a věrně reprodukuje váš přirozeně se rozvíjející a měnící kytarový zvuk. Jediným knobem můžete ovládat nastavení několika parametrů v AD-2, čímž dosáhnete dokonale vyváženého zvuku v jakémkoliv stylu, od jemného vybrnkávání až po silné a harmonické riffy.


Odkazy na stránky výrobce BOSS, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BOSSNěco o výrobci:

BOSS je divize společnosti Roland Corporation, japonské společnosti specializující se na výrobu hudebních zařízení a příslušenství.

BOSS se značka známá po celém světě, předeším díky tomu, že dala kytarovým efektům podobu šlapky "stompboxu". Od 70. let vytvořila řadu snadno rozeznatelných a dnes již legendárních barevných kytarových a basových efektových pedálů, inovativní multiefekty, ale také rytmické nástroje, osobní digitální studia a další použitelné nástroje pro všechny hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :