Nákupní košík
0
 

BOSS GT 1000 - vlajkový multiefekt firmy BOSS

 
BOSS GT 1000
 
 
BOSS GT 1000
 
BOSS GT 1000
 
(s DPH)

27 499 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Kytarový multiefekt GT-1000 přebírá žezlo pomyslné vlajkové lodi značky Boss na poli kytarových efektů a multiefektů. Používá zcela novou, patentovanou, technologii AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) založenou na konceptu Tube Logic, již použitého u aparátů Katana, Waza či Blues Cube, která přináší přirozený lampový feel a dynamiku zvuku jednotlivých efektů a optimalizovanou integraci s libovolnými externími zařízeními, podpořenou výkonným DSP procesorem nové generace a špičkovými AD/DA převodníky pracujícími v kvalitě 32-bit/96 kHz.

 

Multiefekt nabízí celkem 116 typů efektů a 500 presetů (250 výrobních a 250 uživatelských). Svůj zvuk si zaručeně najde každý. Od vintage zesilovačů/komb s vřelým lampovým feelem přes moderní hi-gain mašiny po aparáty využívající technologii MDP (Multi-Dimesional Processing) vylepšující dynamickou odezvu. Lze též použít dva zvuky aparátů v rámci jednoho presetu a to jak paralelním, tak i sériovém zapojení. V efektové sekci naleznete širokou škálu známých zvuků typu overdrive, distortion, delay, reverb, modulation i speciální modulační efekty jako Slicer či Slow Gear. Řada z nich opět využívá technologii MDP.

 

Výběr jednotlivých presetů a jejich editaci usnadňuje rozměrný display a šest přiřazených ovladačů. Multiefekt též nabízí možnost editace pomocí Bluetooth z vašeho telefonu či tabletu. Samotné ovládání probíhá pomocí deseti nožních spínačů a integrovaného expression pedálu. Do výčtu dalších funkcí a vlastností je dále třeba zahrnout ladičku s přesností + 0,1 cent, looper s nahrávacím časem 38 vteřin a nezbytné množství konektorů, tj. nástrojový mono vstup, mono/stereo výstup, dva vstupy/výstupy efektové smyčky, dva XLR Sub out výstupy, MIDI, USB, tři vstupy pro externí ovladače a výstup do sluchátek.

Ovládání: 10x FS, Patch, Gain, Bass, Treble, BPM, Patch level, Effect, Menu, Exit, Write, Output Level
Vstupy: 1x Mono, 2x Return, 3x FS/Expression, Midi In
Výstupy: 2x Mono (Stereo), 2x Send, 1x Headphones 6,3 mm TRS, 2x XLR, USB, Midi Out
Počet efektů: 116
Počet presetů: 500
MIDI: Ano
USB: Ano
Napájení: 9V Adaptér
Adaptér součástí: Ano


Odkazy na stránky výrobce BOSS, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BOSSNěco o výrobci:

BOSS je divize společnosti Roland Corporation, japonské společnosti specializující se na výrobu hudebních zařízení a příslušenství.

BOSS se značka známá po celém světě, předeším díky tomu, že dala kytarovým efektům podobu šlapky "stompboxu". Od 70. let vytvořila řadu snadno rozeznatelných a dnes již legendárních barevných kytarových a basových efektových pedálů, inovativní multiefekty, ale také rytmické nástroje, osobní digitální studia a další použitelné nástroje pro všechny hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :