Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BOSS GT 1B

basový procesor

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Autorizovaný prodejce BOSS


Špičkový basový zvuk v ultra-kompaktním balení

GT-1B přináší baskytaristou obrovské zvukové a tvůrčí možnosti v malém a robustním formátu. Se špičkovým zvukovým procesorem BOSS máte pod palcem obrovskou paletu basových zesilovačů i efektů pro koncertní hraní i studiovou práci. Praktický ovládací panel je připraven na rychlou volbu zvuků. Vestavěné spínače a Expression pedál jsou jako stvořené pro ovládání efektů v reálném čase. Po připojení na portál BOSS Tone Central si můžete bezplatně stáhnout profesionální patche, editační program a další obsah. Kompaktní, odolný a mobilní - GT-1B je dokonalý zvukový společník pro každého baskytaristu.

 

 • špičkový zvukový procesor BOSS, vyladěný pro basu
 • profesionální modely zesilovačů a efekty v lehkém a kompaktním podlahovém formátu
 • vše, co potřebujete pro optimalizaci vašeho základního zvuku
 • pokročilé MDP efekty pro maximální možnosti hudebního vyjádření
 • moderní design bez ostrých hran umožňuje bezpečné přenášení v kytarovém pouzdře
 • funkce EASY SELECT a EASY EDIT pro rychlou volbu a upravení patchů
 • čtyři AA baterie umožňují přibližně sedm hodin mobilního hraní
 • vestavěný ovládací spínač a Expression pedál; konektor pro pedálový spínač nebo Expression pedál a USB připojení
 • patche od profesionálů zdarma a editační software dostupný bezplatně na BOSS Tone Central (od září 2017)

 

Špičkové zvukové nástroje pro basu

V srdci GT-1B je náš vlajkový zvukový engine BOSS, vyladěný speciálně pro basovou kytaru a nabitý nejlepšími zvukovými nástroji. Pro tvarování vašeho základního zvuku je zde k dispozici celá paleta předzesilovačů, které staví na úspěšných a oblíbených modelech z GT-10B, plus jsou tu dva zcela nové modely. Pro vytvoření optimálního charakteru a odezvy vašeho nástroje můžete využít špičkové MDP efekty BOSS, například Limiter a Distortion. Ve výbavě jsou i další zvukové lahůdky, například Graphic EQ, T-Wah, plus kreativní efekty Harmonist, Bass Synth, Defretter a další. Samozřejmostí je i kompletní sestava modulačních efektů, k tomu Delay, Reverb a dokonce i Looper pro jamování.

 

Mobilní mašinérie

GT-1B je navržen pro baskytaristy na cestách. Je překvapivě lehký, kompaktní a ideální pro omezené pódiové podmínky a situace, kdy potřebujete cestovat nalehko. Díky modernímu designu jej snadno schováte do kapsy pro příslušenství v obalu vaší kytary a nemusíte se bát, že v něm něco poškodí. Napájení AC adaptérem i baterií přináší flexibilitu pro jakoukoliv situaci a umožňuje mít váš zvuk vždy s sebou.

 

Tvorba zvuků snadno a rychle

GT-1B má intuitivní ovládání, se kterým mohou snadno tvořit zvuky a upravit parametry i začátečníci. Samostatná tlačítka poskytují přístup k efektům v každé kategorii; nastavení efektů lze bleskově upravit třemi ovladači na panelu. Tlačítka fungují zároveň jako ON / OFF spínače a jejich stavové indikátory vám poskytují rychlý přehled o aktivních kategoriích. S funkcemi Easy Select a Easy Edit je tvorba patchů ještě rychlejší a efektivnější. Začátečníci i profesionálové si mohou několika tahy "natočit" dokonalé efekty.

 

BOSS TONE CENTRAL a BOSS TONE STUDIO

Na stránce BOSS Tone Central najdete množství zvukových kolekcí pro GT-10B, které si můžete stáhnout zdarma. Tyto Patche vytvořili profesionální baskytarista a jsou připraveny k okamžitému použití; jsou skvělým odrazovým můstkem i pro pokročilé hráče, kteří si chtějí vytvořit vlastní zvuky. Bezplatný program BOSS Tone Studio poskytuje plně vybavený editační a archivační program pro GT-1B, jakož i integrovaný přístup ke všem kolekcím patchů na BOSS Tone Central.

 

Profesionální ovládání v kompaktním formátu

Tři pedálové spínače GT-1B jsou navrženy tak, aby umožnily výběr patchů, přístup k ladičce, ovládání Looper a další operace v malém zařízení. Speciálnímu spínači CTL1 můžete přiřadit funkci jako je Tap Tempo, zapnutí / vypnutí efektu a mnohé další; Expression pedál a špičkový spínač můžete využít k ovládání hlasitosti, efektu Wah nebo Pitch Shift a různých dalších parametrů efektů. Pokud potřebujete více ovládacích možností, můžete připojit dva pedálové spínače nebo jeden Expression pedál. Kromě přístupu k BOSS Tone Central a BOSS Tone Studio můžete přes USB konektor GT-1B nahrávat a upravovat zvuky ve vašem oblíbeném DAW programu.

Odkaz na stránky výrobce BOSS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BOSS

Něco o výrobci:

BOSS je divize společnosti Roland Corporation, japonské společnosti specializující se na výrobu hudebních zařízení a příslušenství.

BOSS se značka známá po celém světě, předeším díky tomu, že dala kytarovým efektům podobu šlapky "stompboxu". Od 70. let vytvořila řadu snadno rozeznatelných a dnes již legendárních barevných kytarových a basových efektových pedálů, inovativní multiefekty, ale také rytmické nástroje, osobní digitální studia a další použitelné nástroje pro všechny hudebníky.Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :