Nákupní košík
0
 

BOSS Katana 100/212 - kytarové kombo série Katana 2x 12" 0,5W-100W zesilovač s DNA série WAZA

 
BOSS Katana 100/212
 
 
BOSS Katana 100/212
 
BOSS Katana 100/212
 
BOSS Katana 100/212
 
(s DPH)

12 759 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BOSS

 

Katana - tradiční meč, historická výzbroj japonských samurajů - v japonské kultuře představuje symbol cti, preciznosti a dovednosti. S pýchou a potěšením vám představujeme sérii Katana - zesilovače s precizním a úderným zvukem, ve kterých jsme zužitkovali naše dlouholeté znalosti a zkušenosti. Tyto inovativní zesilovače obsahují DNA uznávané série Waza, ve které jsme naplnili snahu BOSS o dokonalý rockový zvuk. Díky specializovanému designu a dokonalému vyladění série Katana kombinuje tradiční mistrovství s průlomovými funkcemi do rockového zesilovače příští generace.

 

S výkonem 100W a dvěma zakázkovými 12 "reproduktory dokáže Katana-100/212 vytvořit pestrou paletu výrazných zvuků, se kterými si najdete místo v jakékoli kapele. tento zesilovač je vynikající i pro domácí hraní. Díky efektivnímu designu a inovativnímu ovládání výkonu má inspirující zvuk a charakter i při nízké hlasitosti. Navíc, Katana-100/212 poskytuje přístup k 55 BOSS efektům, které můžete konfigurovat prostřednictvím bezplatného softwaru BOSS Tone Studio. zesilovač umožňuje konfiguraci až 15 různých efektů současně. Díky tomu můžete mít v jednom zesilovači kompletní pódiový zvuk.

 

Pódiový kombo zesilovač s výkonem 100W a dvěma zakázkovými 12 "reproduktory


• Pět jedinečných typů zesilovače: Clean, Crunch, Lead, Brown (vytvořené podle zesilovače Waza), a Acoustic (pro akusticko-elektrické kytary)
• Na výběr 55 konfigurovatelných efektů, které můžete upravit v programu BOSS Tone Studio
• Uložení 15 různých efektů do komba, využívání tří efektů současně
• Samostatné ovladače Gain, Presence a ovládání efektů
• Čtyři paměti pro uložení a rychlé vyvolání nastavení zesilovače a efektů
• ovládání výkonu umožňuje vytvoření "vypečeného" zvuku a dynamické odezvy i při nízké hlasitosti
• Vestavěný naklápěcí stojan pro optimální poslechu a projekci zvuku
• Profesionální nastavení dostupné na BOSS Tone Central

 

Vyladěný zesilovač s inspirujícím zvukem


Katana-100/212 je navržen pro kytaristy, kteří mají jasnou představu o svém zvuku. Nabízí výjimečný tón a dynamiku pro hraní na pódium nahrávání i běžné domácí cvičení. Dva zakázkové 12 "reproduktory řízené speciální metodou, vyvinutou pro vlajky zesilovač Waza - optimalizuje charakter reproduktoru i kabinetu. Díky tomu je zvuk úderný, jasný a má vlastnosti, které mají obvykle jen high-endové zesilovače. V kombinaci s pěti volitelnými charaktery zesilovače poskytuje Katana -100/212 zvukové možnosti vysoko nad rámec své třídy a výrazové možnosti pro jakoukoliv situaci.

 

Pět originálních charakterů zesilovačů pro rockovou hudbu


Tým návrhářů BOSS dotáhl to dotáhl do dokonalosti - pět charakterů zesilovačů v Katana-100/212 umožňuje vytvořit jakýkoli zvuk, od působivého vintage tónu po moderní high-gain zvuky. CLEAN je přirozený a transparentní; CRUNCH má příjemně nabroušený charakter a odezvu. LEAD má široký rozsah pro mnohé styly, pro tučné a zpěvní bluesové sóla i rozjeté legato pasáže. BROWN má naočkované DNA ze zesilovače Waza a vytváří brilantní high-gain zvuk, který se těší oblibě rockových hudebníků po celém světě. Charakter ACOUSTIC výrazně zvyšuje všestrannost zesilovače Katana a poskytuje zvuk optimalizovaný pro akusticko-elektrické kytary s úžasným přirozeným projevem.

 

Nechte pedalboard doma


Katana-100/212 má vestavěné BOSS efekty a zvukové paměti - umožňuje hrát kdekoli jen s kytarou a zesilovačem. Po připojení k aplikaci BOSS Tone Studio přes USB získáte přístup k 55 efektům, které si můžete kompletně přizpůsobit. Výběr efektů nabízí mnohem více standardní efekty Distortion, Delay a Reverb - zvuk můžete tvarovat i výraznými efekty Pitch Shifter, Ring Mod, Slicer a dalšími. Do zesilovače můžete nahrát 15 různých efektů a využívat 3 z nich současně. Do čtyř zvukových pamětí můžete uložit vlastní nastavení zesilovače a efektů a kteroukoliv z pamětí můžete kdykoliv aktivovat stisknutím tlačítka. K zesilovači můžete připojit pedálový spínač nebo Expression pedál a pohodlně ovládat efekty.

 

 

Uchopit-and-Go


Katana-100/212 má mnoho možností a funkcí - ovládá se však velmi snadno Samostatné ovladače pro jednotlivé výkonové stupně, plus ovladače pro třípásmový EQ a Presence umožňují chytře nastavit váš zvuk "podle ucha", jako kdyby jste používali standardní elektronkový zesilovač. Základní parametry efektů můžete také upravit otočením ovladače a uložení paměti je otázkou krátkého stisknutí tlačítka. Variabilní výkon (Power Control) umožňuje dosažení optimálního zvuku a odezvy i na malých pódiích nebo doma. Dokonce je zde i poloha Standby, ve které ztlumíte zvuk zesilovače při výměně kytary nebo při přestávce. Po vyklopení integrovaného naklápěcího stojanu můžete snadno naklonit zesilovač tak, abyste měli lepší projekci zvuku.

 

BOSS Tone Central


Na webové stránce BOSS Tone Central najdete řadu bezplatných nastavení zesilovače a efektů pro sérii Katana. Tato nastavení vytvořili profesionální kytaristé a obsahují "hotové" zvuky pro hraní různých stylů. Můžete je také využít jako odrazový bod při vytváření vašich vlastních zvuků. Do paměti zesilovače Katana je nahrajete přes editační program BOSS Tone Studio, který je také dostupný na stránce. Kromě výběru a upravení efektů pro Katana můžete v aplikaci BOSS Tone Studio i uložit a uspořádat všechny vaše nastavení pro různé koncerty, nahrávání a cvičení.

 


Odkazy na stránky výrobce BOSS, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BOSSNěco o výrobci:
Firma známá po celém světě jako společnost, která dala kytarovým efektům podobu šlapky "stompboxu" díky své řadě snadno rozeznatelných a dnes již legendárních barevných kytarových a basových efektových pedálů.

BOSS je součástí Corporation Roland nejvíce snadno Ale za těchto zabijáckých pedálů, BOSS se prezentuje více než 30 let i s inovativními multi-efekty, rytmickými nástrojemi, osobními digitálními studii a dalšími snadno použitelnými nástrojemi pro hudebníky všech typů. Jednoduše řečeno, BOSS vám dává skvěle znějící nástroje

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :