Nákupní košík
0
 

BOSS MD 500 - programovatelný modulační procesor

 
BOSS MD 500
 
 
BOSS MD 500
 
(s DPH)

10 459 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BOSS


Nový MD-500 je všestranný efektový procesor s technologií BOSS, který poskytne hudebníkovi jakýkoli modulační efekt a ještě něco navíc. Obsahuje 28 různých algoritmů s rozsáhlými možnostmi programování a téměř neomezenou zvukovou paletou. Se špičkovými AD / DA převodníky a procesorem (32-bit / 96 kHz) si užijete křišťálově čistý zvuk, který svou kvalitou předčí i nejlepší studiový hardware.

 

Efekty v MD-500 obsahují i nové typy Prime, vyvinuté s využitím nejnovější technologie BOSS, k tomu navíc autentické repliky klasických modelů jako je CE-1 Chorus Ensemble, Roland Dimension D, '70s Script Phaser,' 80s Tri-Chorus a mnohé další. S možností využívat dva patche současně (A / B Simul) dokáže MD-500 pokrýt všechny vaše potřeby v modulační sekci. S praktickou efektovou smyčkou můžete umístit modulační efekt před, za nebo kolem vašeho řetězce pedálů tak, jak právě potřebujete.

 

 • zvuk studiové kvality s 32bitovými AD / DA převodníky (první ve své třídě), 32bitový procesor (floating point) a 96 kHz vzorkovací frekvence
 • 12 režimů a 28 typů modulace s podrobnou editací parametrů
 • klasické modulační efekty a originální BOSS efekty vylepšené nejnovější technologií
 • režim A / B Simul umožňuje využívání dvou patchů současně, sériové / paralelní zapojení a smíšený / samostatný A / B výstup
 • funkce Insert Loop umožňuje používání modulačního efektu před, po nebo kolem ostatních pedálů
 • grafický LCD displej a rozsáhlé možnosti ovládání v reálném čase
 • 297 paměťových pozic a praktické ovládání
 • volitelný režim buffered-bypass nebo true-bypasss
 • MIDI rozhraní pro ovládání a spojení s MIDI zařízeními
 • USB-MIDI pro spojení s programem MD-500 Editor / Librarian nebo DAW
 • napájení bateriemi (4x AA) nebo adaptérem (série PSA)

 

Dvanáct režimů a 28 typů efektů

MD-500 má dvanáct režimů a 28 různých efektových algoritmů, navržených speciálně pro tento pedál. Najdete zde všechny standardní typy: Chorus, Vibrato, Flanger, Tremolo, Rotary, Classic vibe a Ring Mod. K tomu jsme přidali efekty Auto Wah a Touch Wah, k tomu navíc originální BOSS efekty Slicer a Overtone. Příznivci efektu Slicer uvítají možnost naprogramovat vlastní patterny, kterou neposkytoval ani původní pedál SL-20 Slicer. A s dokonalou replikou efektu Roland Dimension D z 80. let můžete s MD-500 vytvořit úžasně široký a hluboký zvuk jednoho z nejuznávanějších rackových efektů všech dob.

 

Prime efekty

V novém MD-500 jsme vylepšili standardní efekty (Chorus, Flanger, Phaser, atd.) o nové algoritmy Prime z laboratoří BOSS. S dostupností nových, rychlejších a výkonnějších DSP procesorů jsme doplnili tyto základní efekty o prvky, které jim dodávají lepší výraz, širší možnosti a maximální zvukovou čistotu. Nastavitelné parametry v každém typu efektu výrazně rozšiřují svůj zvukový potenciál. Některé efekty mají zcela nové parametry, které jste dosud nikdy neviděli, například nastavení "Bell" a "Sweetness" v algoritmu Prime Chorus.

 

Výjimečný zvuk

MD-500 má 32-bitové AD / DA převodníky se vzorkovací frekvencí 96kHz. Tyto parametry daleko převyšují standard, který se používá v pedálových efektech. Interní procesor je také 32bitový (floating point) se vzorkovací frekvencí 96 kHz a vytváří zvuk s křišťálově čistou kvalitou vysoko nad úrovní běžných digitálních procesorů v profesionálních studiích. Díky nastavitelnému režimu zapojení (true-bypass nebo buffered-bypass) si můžete vybrat optimální nastavení pro jakýkoli pedalboard.

 

Promyšlený design, intuitivní ovládání

MD-500 je vybaven velkým LCD displejem, který jasně zobrazuje název patche a další důležité informace. Můžete na něm snadno zobrazit a upravit i podrobněji parametry a složitější funkce. Panelové ovladače poskytují rychlý přístup k nastavení základních parametrů jako je intenzita a úroveň efektu, plus dva ovladače parametrů mění svou funkci s ohledem na zvolený typ efektu. Přes USB připojení můžete spojit procesor s programem MD-500 Editor / Librarian v počítači, který umožňuje programování a zálohování patchů.

 

Režim A / B Simul Mode a funkce Insert Loop

Režim A / B Simul dále rozšiřuje tvůrčí možnosti MD-500 - umožňuje využívat dva patche současně. Můžete si vybrat sériové nebo paralelní zapojení a dokonce můžete poslat každý efekt na samostatný výstup. MD-500 má i externí efektovou smyčku, se kterou můžete umístit pedály typu Gain a Drive do ideální pozice a uložit toto nastavení individuálně v každém patchi. Příklad: v jednom patchi můžete umístit Phaser nebo Classic Vibe pro Drive pedál a v jiném patchi umístit Chorus nebo Flanger až za Drive pedál. V režimu A / B Simul dokonce můžete umístit smyčku mezi dva různé modulační efekty.

 

Ovládání v reálném čase

Díky volně konfigurovatelným ovladačem máte s MD-500 neomezené tvůrčí možnosti. Základní funkcí spínačů A, B a TAP / CTL je ovládání výběru patche / banky, aktivace bypassu, ovládání funkce Tap Tempo nebo nastavení jednoho / více parametrů v reálném čase. Funkci spínačů můžete přizpůsobit pro přístup ke třem různým patchem, režimu A / B Simul a dalším funkcím. Konektory CTL 1,2 / EXP umožňují připojit další dva pedálové spínače nebo jeden Expression pedál a ovládat Wah, rychlost efektu a další parametry. Vestavěné MIDI rozhraní dále rozšiřuje tvůrčí možnosti a umožňuje integraci s dalšími zařízeními.

 

MD-500 - režimy a algoritmy:

 • Chorus - čtyři typy: Prime, CE-1 Chorus, CE-1 Vibrato, a TRI-CHO
 • Flanger - dva typy: Prime G (pro kytaru) a Prime B (pro basu)
 • Phaser - tři typy: Prime G (pro kytaru), Prime B (pro basu), a Script
 • Classic Vibe - dva typy: Chorus (smíšený výstup) a Vibrato (pouze výstup efektu)
 • Vibrato - dva typy: Prime a Scanner (vibrato varhanního typu)
 • Tremolo - čtyři typy: Prime T a Prime P, plus Twin a Deluxe amp-style tremolo
 • Dimension D - modeluje legendární rackový efekt Roland SDD-320 Dimension D; obsahuje všechny čtyři původní zvukové režimy a nový pátý režim, k tomu navíc uživatelské nastavení pro uložení jakékoli kombinace
 • Ring Mod - klasické efekty Ring Modulation, plus režim Intelligent pro čistší projev při hraní stupnic
 • Rotary - vintage efekt rotujícího reproduktoru s pomalým a rychlým nastavením rotace
 • Filter - auto wah a touch wah (s nezávislými typy, optimalizovanými pro kytaru a basu), plus typ s patternovým filtrem
 • Slicer - originální BOSS efekt, vytvořený podle modelu SL-20 Slicer s možnostmi programování, které nenabízel ani původní SL-20
 • Overtone - originální BOSS efekt, vytvořený podle modelu MO-2 Multi Overtone; s využitím technologie MDP upravuje výšku tónu a harmonický charakter a umožňuje vytvořit jedinečné nové zvukové textury

Odkazy na stránky výrobce BOSS, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BOSSNěco o výrobci:

BOSS je divize společnosti Roland Corporation, japonské společnosti specializující se na výrobu hudebních zařízení a příslušenství.

BOSS se značka známá po celém světě, předeším díky tomu, že dala kytarovým efektům podobu šlapky "stompboxu". Od 70. let vytvořila řadu snadno rozeznatelných a dnes již legendárních barevných kytarových a basových efektových pedálů, inovativní multiefekty, ale také rytmické nástroje, osobní digitální studia a další použitelné nástroje pro všechny hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :