Nákupní košík
0
 

BUGERA BN 115 TS - výkonný a lehký basový reprobox 2000 Watt

 
BUGERA BN 115 TS
 
 
(s DPH)

11 890 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Lehký a extrémně odolný basový reprobox
2000 wattů a autentické basové tóny
Rozsáhlé vnitřní vyztužení a zadní portování pro bohatou a silnou nízko-frekvenční odezvu
Vstupní a linkové výstupy přes ¼" TS a profesionální reproduktorové konektory (impedance 8 Ohmů)
Zapuštěná madla a integrovaná kolečka pro snadnou přepravu
Mřížka odolná vůči nárazům a zesílené rohy
Návrh a konstrukce BUGERA Německo

 

Pokud hledáte masivní a basový reprobox, nic jiného než Bugera BN115TS nehledejte. Lehký a extrémně odolný basový reprobox s výkonem 2800 Watt obsahuje britské reproduktory 4 x 10'' TURBOSOUND pro masivní basy a středy – a plně nastavitelný 1" Horn driver pro nedotčené a čisté výšky. Oblé hrany, vysoce kvalitní materiály, zapuštěná madla, integrovaná kolečka, nárazuvzdorná kovová mřížka a zesílené rohy – to je masivní basový reprobox BN115TS produkující super silné basy – je to skutečný přírodní živel!

 

TURBOSOUND - poznejte ten rozdíl
Přední britský konstruktér a výrobce profesionálních reproduktorových soustav, společnost TURBOSOUND, staví špičkové reproduktory již více než 30 let, a za své vysoce uznávané produkty a jejich inovace je držitelem řady ocenění. Slavné produkty TURBOSOUND naleznete nejen na turné nejznámějších mezinárodních umělců, ale také v mnoha významných místech po celém světě.


Bugera je hrdý na to, že mohl do svých produktů začlenit světoznámé reproduktory TURBOSOUND – pro maximální a vysoce kvalitní reprodukci zvuku. BN410TS obsahuje 4 reproduktory 10" TURBOSOUND s působivým zpracováním výkonu 2800 wattů, což je dost na splnění všech vašich potřeb. Více informací o úžasné historii TURBOSOUND naleznete na jejich rozsáhlých webových stránkách.

 

Působivé basy – expanzivní výšky
Abyste získali dostatečné množství basů a středů, pomocí vysoce kvalitního otočného útlumového článku na zadním panelu je úroveň 1" HF Horn driveru snadno ovladatelná. Můžete si tak přizpůsobit svůj zvuk pro vintage a klasické tóny, nebo třeba pro moderní perkusní a bicí styly.


Lehký, hlasitý a nízký
Lehké reproboxy jsou basisty v posledních letech nejvíce vyhledávané. Proto Bugera svoje produkty opět zdokonal. Basový reprobox BN115TS je doslova výkonný performer s rozsáhlými vnitřními výztuhami a zadním portováním, což poskytuje bohatou a silnou nízko-frekvenční odezvu.


Připraven na cesty
BN115TS je kompatibilní s širokou škálu moderních a vintage zesilovačů, neboť obsahuje konektory ¼" a profesionální konektory Twist-lock. Zapuštěná madla a integrovaná kolečka činí jeho přepravu a mobilitu maximálně snadnou. Mřížka reprobox je navíc odolná vůči nárazům a skvěle vyztužené rohy zajistí vynikající ochranu a dlouhou životnost.

 

Jeden box – každý zvuk
BN115TS byl navržen a vyvinut společností BUGERA Německo ve spolupráci s TURBOSOUND Velká Británie a vztahuje se na něj 3-letý záruční program. Pro jeho výkon 2000 Watt, ultra-kompaktní provedení a nízkou hmotnost BN115TS skutečně vyniká. Je víc než dostatečně silný, aby splnil vaše očekávání, a zároveň nabízí možnost spárování se, ve své třídě stejně výjimečnými, basovými reproboxy Bugera


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :