Nákupní košík
0
 

M-AUDIO BX Subwoofer - aktivní subwoofer, 10", 240W, variabilní crossover, bypass

 
M-AUDIO BX Subwoofer
 
 
M-AUDIO BX Subwoofer
 
(s DPH)

8 890 Kč

K dispozici

Odešleme

v pondělí

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Základní vlastnosti
  • 10” kompozitní reproduktor za papíru/skleněných vláken – plný basový rozsah pro přesný monitoring
  • 240W integrovaný zesilovač – dostatečná síla pro reprodukci nejnižších frekvencí
  • Laditelný crossover 50-200 Hz – kompatibilní s libovolným monitorovacím systémem pro přímý poslech
  • Nožní přepínač pro přeskočení subwooferu – zkontrolujte, jak váš mix zní s- a bez subwooferu
 
Aktivní subwoofer M-Audio® SBX10 je navržen ta, aby vašemu monitorovacímu systému dal seriózní nejvyšší kvalitu. SBX10 nabízejí pevné a čisté basy až do 20 Hz – přehraje extrémně nízké frekvence ve vaší hudbě, takže můžete tvořit pravdivý mix. Díky 10” reproduktoru, 240W internímu zesilovači a volitelnému 50-200Hz crossoveru, nabízí subwoofer SBX10 nepřekonatelný výkon v kompaktní bedně do studia, kde je prostor stísněný. Jednotka nabízí vstup pro nožní pedál pro bypass, takže můžete snadno posoudit, jak bude nahrávka znít se subwooferem a nebo bez něj. SBX10 představuje ideální doplněk k jakékoliv soustavě studiových monitorů.
 
Navrženo speciálně pro M-Audio monitory
Navrženo pro použití s M-Audio CX a BX Deluxe sérií – nebo mnoha dalšími studiovými monitory – aktivní subwoofer SBX10 nabízejí basové podání důležité pro hudbu, film a multimediální projekty. Dnes jsou osobní zvukové systémy navrhovány tak, aby reprodukovaly nízké basové frekvence, což je důležité pro monitoring těchto frekvencí ve vašem mixu. Pokud subwoofer spárujete s M-Audio CX nebo BX Deluxe studiovými monitory, stane se SBX10 součástí integrovaného systému, který poskytuje vyvážený monitoring pro celé spektrum 20 Hz až 20 kHz. Pochopitelně rozšiřují i mnoho dalších monitorů pro přímý poslech.
 
Neunavujte vaše monitory, ani uši
Studiové monitory jako jsou CX5 a BX5a Deluxe jsou navrženy, aby pracovaly dobře v plném rozsahu. Přesto, pokud reprodukují extrémně hluboký zvukový materiál při vysoké hlasitosti, může to unavovat jak reproduktory tak posluchače. Jestliže se ale použijí v tandemu s SBX10, může systém komfortně reprodukovat plný rozsah signálu na vyšší úroveň hlasitosti bez přetěžování komponent.

 
 
Aktivní crossover
Subwoofer SBX10 akceptuje dvoukanálový stereo výstup z mixu, zvukového rozhraní nebo zvukové karty a výstupu z vašich hlavních monitorů. Interní crossover v SBX10 rozděluje signál na uživatelsky volitelné frekvenci (50-200 Hz). Směruje veškerý signál pod danou frekvenci do subwooferu a vše nad danou frekvenci do hlavních monitorů pro blízký poslech. To je důležité proto, aby dva komponenty nereprodukovaly stejnou frekvenci – a naopak reprodukovaly ty frekvence, na které jsou navržené. Variabilní frekvence crossoveru umožňuje nastavit úroveň basů vašeho systému pro nejlepší akustickou odezvu – jak ve studiu tak v domácím kině.

Žádné dohady
Dobrý monitorovací sytém vám umožňuje vytvářet materiál, který lze dobře reprodukovat napříč mnoha různými přehrávacími zařízeními. Z toho důvodu je důležité vědět, jak bude váš mix znít jak s- tak bez nízkofrekvenčního rozšiřujícího subwooferu. Z toho důvodu obsahuje SBX10 funkci obejítí subwooferu, která kompletně vyřadí zesilovač, reproduktor a crossover ze signálové cesty – plný rozsah signálu pošle přímo do hlavních monitorů. Pomocí připojení obsaženého nožního pedálu můžete řídit tuto funkci dynamicky v okamžiku, kdy přehráváte váš materiál.
 
Optimalizujte nastavení vašich monitorů přímo na místě
Proč by někdo mohl chtít nastavovat referenční monitory? Stačí je pouze postavit na stůl a je to, ne? Je třeba si uvědomit, že referenční monitory jsou skutečně jedním z nejdůležitějších základních elementů vašeho studia. A skutečně mohou vytvořit a nebo zbořit výkon celé vaší sestavy.

Odkaz na stránky výrobce M-AUDIO.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce M-AUDIONěco o výrobci:
Americká firma zabývající se výrobou zvukových karet a studiové techniky - mikrofonů, MIDI klávesnic, reproboxů ... Výborný poměr cena a výkon. Velice oblíbené produkty.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :