Nákupní košík
0
 

CLAVIA NORD DRUM 2 - analogový bicí syntezátor

 
CLAVIA NORD DRUM 2
 
 
(s DPH)

13 490 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
 • 6 kanálů se 3 sekcemi + mix + efekty
 • 2x 99 presetů
 • 6 vstupů pro triggery (6,3 mm Jack)
 • audio výstup (6,3 mm Jack)
 • MIDI-In a –Out
 • vstup pro připojení Nord Pad
 • LED display
 • napájení: adaptér (součástí)
 • rozměry: 222 x 43 x 140 mm
 • váha: 695 g

 

Nord Drum 2 je 6 kanálový analogový bicí syntezátor, který nabízí širokou paletu zvuků a nadstandardní hratelnost, díky čemuž značně rozšiřuje možnosti práce s virtuálními bicími.

 

Při vývoji tohoto zařízení bylo pamatováno na potřeby běžného muzikanta, a tak překvapí nejen zvukově, ale i snadnou ovladatelností. Je vybaven šesti vstupy pro pady nebo triggery, které jsou vysoce citlivé na dynamiku. Díky MIDI rozhraní je snadno propojitelný s dalšími nástroji a zařízeními, je zde rovněž speciální vstup určený přímo pro Nord Pad.

 

Každý z 6 kanálů je vybaven třemi sekcemi pro zvukovou syntézu a mixérem pro jejich vyvážení. Sekce „Tone“ vytváří tělo zvuku a dokáže pracovat dokáže s běžnými i velmi komplexními zvukovými vzorky. Nabízí se práce s low-pass filtrem a parametry jako sweep pro dynamickou funkci LPF, punch pro zesílení attacku, decay upravující délku doznívání, pitch odstupňovaným po čtvrttónech a samozřejme bend pro dynamickou úpravu výšky tónu. Sekce „Noise“ slouží k obohacení zvuku o texturu různých barev. Poslední sekce „Click“ pracuje zejména s attackem a nabízí 27 různých nastavení.

 

Drum 2 umožňuje pracovat i s efekty – nejprve jde o Distortion / Crush efekty, které reagují na signal z Tone a Noise sekcí, kompletní zvuk lze pak dále modelovat pomocí EQ a Repeat efektu, který funguje v podstatě jako MIDI delay.


Odkaz na stránky výrobce NORD.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce NORDNěco o výrobci:
Název švédské firmy Nord (dříve Clavia) sice jako by odkazoval na sever, hlavně však na příjmení svého zakladatele a hlavního designéra všech vyráběných nástrojů, Hanse Nordelia. Nord má méně než třicet zaměstnanců a každý z produktů už byl ve Frankfurtu zvolen nástrojem roku (cena M.I.P.A.) – to je bezesporu světový unikát. Švédská firma Clavia se od svého založení v roce 1983 věnuje výrobě hudebních nástrojů.

Prvním výrobkem byl digitální bicí pad s dynamikou,založený na 8bitových vzorcích. Od té doby
vznikla pod různými hlavičkami celá řádka kvalitních nástrojů. V roce 1995 vznikl prakticky první
hardwarový nástroj pracující na matematickém modelingu analogových nástrojů. Jeho jméno bylo
Nord Lead. Začala se psát kapitola klávesových nástrojů firmy Clavia. Po sérii Lead přicházely další řady jako Modular, Electro, Stage a Combo Organ.Většina z nich je vyráběna dodnes a také vznikají jejich nové generace, které jsou číselně označované.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :