Nákupní košík
0
 

D_Skin® Protective Disc skins® - 5ks v 1jednom balení

 
D_Skin® Protective Disc skins®
 
 
D_Skin® Protective Disc skins®
 
D_Skin® Protective Disc skins®
 
(s DPH)

99 Kč

Na dotaz

Záruka:

3 roky
   

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
d_skin® Protective Disc skins®, ochranná membrána, je nový revoluční produkt chránící váš disk i během přehrávání. Stačí jej nacvaknout na disk s vaší oblíbenou hrou, filmem, hudbou či daty a Váš disk je chráněný proti poškrábání.
Ochranná membrána d_skin™ Protective Disc Skins ™ je pro laser transparentní, pracuje s medii a systémy CD, DVD, Xbox ®, Nintendo , počítačovými hrami, CD-R a také Blu Ray. d_skin® transparentní ochranná membrána nemá žádný vliv na kvalitu hudby ani videa. Když potřebujete zálohovat a uchovat Vaše cenné rodinné fotky nebo videa, lze skrz membránu dokonce vypalovat.
d_skin® nemusíte nikdy snímat, je konstruována tak, že je pro laser neviditelná a přitom nemá vliv na přehrávání hudby, dat, fotek nebo videa. Když ochrannou membránu poškrábáte, jednoduše jí sundáte a nacvaknete novou.
Pokud máte membránu zašpiněnou, zanecháte na ní otisky prstů nebo jinou nečistotu, stačí ji otřít čistým bavlněným hadříkem rovnými pohyby směrem od středu ke kraji nosiče. Můžete též použít originál čističe na CD/DVD.
Nacvakněte d_skin®, ochrannou membránu, na čtenou stranu vašeho oblíbeného disku a máte disk pod ochranou. Úžasný Liplock Seal®, zámek který se zacvakne kolem hrany disku, pevně sedí na všechny standardní 14cm disky. Pokud je ochranná membrána nasazena, není důvod ji při hraní, archivování nebo transportu Vašich her, videa nebo hudby sundávat. 5ks v 1jednom balení

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :