Nákupní košík
0
 

DIDGERIDOO Zdeněk Vilímek "Výukové CD1" - škola hry na didgeridoo vhodné pro začínající a mírně pokročilé hráče

 
DIDGERIDOO Zdeněk Vilímek
 
 
DIDGERIDOO Zdeněk Vilímek
 
(s DPH)

225 Kč

Na dotaz

Záruka:

2 roky
   

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Někdo učený pravil, že vývoj bez učení je nemyslitelný. To platí i pro hráče na dechový hudební nástroj didgeridoo.
 
Po deseti letech experimentálního, tréninkového i koncertního hraní jsem se rozhodl věnovat větší pozornost výuce hry na didgeridoo, neboť stále přibývá zájemců z řad mých zákazníků, žáků nebo hráčů, kteří si v různé míře neví rady s technickou stránkou hry. Chci proto nabídnout řešení v podobě jakéhosi „návodu na použití didgeridoo“. Na základě letité zkušenosti s individuální a skupinovou výukou hry na didgeridoo, jsem se vydal cestou tréninkových audio nahrávek, které jsou podle mého názoru výrazově přesnější, než textová podoba.
 
V roce 2006 vyšlo pro účastníky didgeridoo workshopů 1. pilotní CD, které rekapitulovalo probrané techniky a mělo být pomocníkem při navazujícím cvičení. Během dalších tří let postupně vznikala ucelenější metodická kostra, kterou modelovala má rozvíjející se hráčská zkušenost a specifické potřeby mých žáků. Na jaře 2009 se zrodila finální verze tréninkového CD – Výuka hry na didgeridoo I. pro začínající a mírně pokročilé hráče. Jeho obsah však mohou využít i pokročilejší hráči, kteří si chtějí zopakovat či prohloubit základní technické dovednosti. Považuji za velmi důležité umět položit pevné a správné technické základy hry na didgeridoo a nich teprve stavět další hudební vývoj.
 
CD – Výuka hry na didgeridoo I. je metodicky sestaveno tak, aby jej mohl využít jak samouk, tak žák v rámci individuální nebo skupinové formy tréninku. Techniky na sebe logicky navazují, Komenského zásada od jednoduchého ke složitějšímu je samozřejmě dodržována, stejně jako audio názornost, která poskytuje hráči opěrný vzor pro dané cvičení. Intenzitu práce si může každý zvolit podle svého nastavení, motivace a potřeb. Doporučuji pravidelnost cvičení, aby se projevil výsledek a v neposlední řadě zapojení tvořivých schopností, které mohou zpestřit a rozvinout vlastní styl učení. Techniky na CD jsou výsledkem především mých zkušeností s výukou hráčů od 15 do 50 let, nejsou kopií tuzemských či zahraničních instruktáží a je zde otevřen prostor pro další hledání a variování technik dle individuálních potřeb. Určitě existuje mnoho cest vedoucích k osvojení si hry na didgeridoo. ¨
 
 
Já nabízím jednu z nich, která Vám snad pomůže zvládnout základní techniku, na níž vystavíte svůj jedinečný didgeridoo styl. Ať Vám to troubí hezky od plic i srdce... Zdeněk Vilímek, léto páně 2009


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :