Nákupní košík
0
 

DOWINA Puella D - akustická kytara

 
DOWINA Puella D
 
 
DOWINA Puella D
 
DOWINA Puella D
 
(s DPH)

8 080 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Tělo a krk
Přední ozvučná deska této kytary je vyrobená z masivního smrku Sitka. Luby a zadní deska pochází ze sapele, což je skvělá kombinace dávající nástroji vyrovnaný zvuk. Krk je vyrobený ze dřeva nato. Na palisandrovém hmatníku se nachází 20 pražců.

Hardware
Kobylka je stejně jako hmatník z palisandru. Ladící mechaniky jsou typu Die-Cast a vyráběny jsou v chromovaném provedení. Díky kvalitnímu nultému a sedlovému pražci z buvolí kosti je pak zaručena přesnost a stabilita ladění.

Dowina Puella D je velmi kvalitní nástroj, jenž ocení jak začínající, tak pokročilí kytaristé, kteří hledají kytaru s dobrým poměrem ceny a kvality.

Technické údaje
• akustická kytara
• typ těla: Dreadnought
• přední deska: masivní smrk sitka
• luby a zadní deska: sapele
• krk: nato
• hmatník: palisandr
• počet pražců: 20
• šířka nultého pražce: 43 mm, kostěný
• ladící mechaniky: Dowina chrome
• hardware: chromovaný

Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Kytarové ladičky , Stojany na kytary , Měkká pouzdra na akustické kytary


Odkaz na stránky výrobce DOWINA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce DOWINANěco o výrobci:
Historie firmy Dowina se začala psát v roce 1979 ve městě Děvín - Slovenská republika, vytvořením houslové dílny. Velmi rychle následovalo zavedení výroby kytar s použitím zkušeností z výroby houslí. V roce 2010 se firma přestěhovala do nových prostor v Děvínské Nové Vsi v Bratislavě, které zahrnují výrobní centrum, sklad, vlastní obchod a administrativu. Dnes je firma Dowina největším výrobcem kytar na Slovensku, a její hlavní podnikatelskou aktivitou je mezinárodní obchod s hudebními nástroji

Na miestach starých, ba až prastarých, na sútoku dvoch riek Dunaja a Moravy, vypína sa hrad Devín. Jeho pôvod siaha až do obdobia starých Slovanov, ktorí hradu dali meno Dievčí hrad, teda Devín. V záznamoch písaných v latinčine ho nájdeme pod názvom Dowina.

A tieto magické miesta dali vzniknúť konceptu gitár Dowina. Gitara získala pomenovanie po slávnom hrade a jej jednotlivé modely získali meno od odrôd hrozna, ktoré sa v tejto oblasti pestujú. Avšak názvy neboli pridelené náhodne, vystihujú spojitosť medzi vlastnosťami jednotlivých gitár a odrodami vína.

Na výrobu gitár sa používa starostlivo vybrané smrekové drevo z talianskych Dolomitov a cédrové drevo z pacifického pobrežia Kanady. Toto drevo dodáva gitarám vynikajúci zvuk.

Za vznikom gitár Dowina treba hľadať človeka, ktorý má nielen šikovné ruky, ale aj bystrý rozum, veľa skúseností a vedomostí, a práve tieto predpoklady sa spojili v tvorcovi gitár Stanislavovi Petkovi Marinovi.

Do súčasnosti dal vzniknúť dvom modelovým sériám Woody a Vintage a v rámci nich modelom ako napríklad: Chardonnay, Cabernet alebo Perla di Carpathia.

Tieto gitary určite nesklamú ani náročného hudobníka, ktorý vie oceniť kvalitný zvuk gitary, tak ako labužník vie oceniť kvalitné víno.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :