Nákupní košík
0
 

DUNLOP DAB 13/056 - 80/20 bronzové struny na akustickou kytaru 13

 
DUNLOP DAB 13/056
 
 
(s DPH)

189 Kč

K dispozici

Odešleme

do 14 dnů

Záruka:

2 roky
   

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Velmi dobré kovové struny pro akustické kytary všech kategorií. Zvonivé výšky a hutné basy udělají i z obyčejné kytary nástroj o třídu vyšší.
Vhodné pro hráče kteří mají vyšší nároky na kvalitu strun.

Dunlop struny Medium na akustickou kytaru (.013,.017,.026,.036,.046, .056)

Dunlop struny jsou navrženy, vyvinuty a vyrobeny v továrně v Benicia. Vyzbrojen nejnovějšími stroji Dunlop designér Les O'Connor (pracoval předtím u DR Strings a Black Diamond struny) uvedl konstrukční tým Dunlop do života. Aniž by opustil osvědčené 60s postupy Les O'Connor použil moderní a vědecký přístup k designu strun. S kritickou zpětnou vazbou od předních umělců,byl schopný navrhnout struny, které moderní kytarista potřebuje.

Dunlop Struny používají tradiční vysoce kvalitní materiály a kovy k výrobě nepotažených struny ve standardních rozměrech Kromě toho, inovativní hybridní balicí technika a vlastní jádro struny  produkuje kvalitní low-napětí u strun. Všechny Dunlop struny jsou vyváženy sada od sady a jsou dodávány v antikorozní obalu, který je udrží "fresh"


Odkaz na stránky výrobce DUNLOP.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce DUNLOPNěco o výrobci:
Značka MXR, známá také jako MXR Innovations byla založena v roce 1972 se sídlem Rochesteru (NY, USA) a stala se na dlouhá léta lídrem odvětví a největším americkým výrobcem efektů pro elektrické kytary. Původní společnost MXR, na jejímž kontě najdeme stálice jako M101 Phase 90, M102 Dyna Comp či M104 Distortion+, ukončila činnost po 12 letech existence, tedy v roce 1984, když někteří z majitelů a předních vývojářů založili společnost ART (Applied Research & Technology) a jiní položily základní kameny značky Alesis. Od roku 1987 získává licence na výrobu těchto pedálů pod původní značkou společnost Jim Dunlop Company a posléze celou značku v roce 2001 také kupuje. Současná produkce nezahrnuje pouze reedice původních pedálů MXR, ale noví majitelé investují do vývoje a výroby vlastních modelů, signovaných sérií pro význačné muzikanty a spolupracují s esy oboru, jakými je např. Bob Bradshaw. V aktuální linii najdeme přes 20 modelů super kvalitních analogových ´krabiček´ pro kytaristy i baskytaristy.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :