Nákupní košík
0
 

ELECTRO-VOICE ZxA1 90B - reprosoustava řady Zx

 
ELECTRO-VOICE ZxA1 90B
 
 
ELECTRO-VOICE ZxA1 90B
 
ELECTRO-VOICE ZxA1 90B
 
ELECTRO-VOICE ZxA1 90B
 
ELECTRO-VOICE ZxA1 90B
 
(s DPH)

12 342 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ELECTRO-VOICE


Aktivní dvoupásmová reprosoustava 8", černá.

Vestavěný zesilovač s výkonem 800W IHF-A.

Otočná horna s vyzařovacími úhly 90x50°.

Mikrofonní vstup (XLR) s nezávislou regulací a linkový vstup (XLR a TRS combo).

Master Out výstup (XLR) pro propojení s dalším monitorem.

MASTER potenciometr celkové hlasitosti.

Kontrolky POWER (síť) a LIMIT (indikující funkci vestavěného limitéru).

Přepínačem Sub/Fullrange lze zvolit 100Hz High-pass filtr při použití jako podlahový monitor nebo při provozu se subbasem.

Skříň o rozměrech 457x282x264mm má výstupky pro použití jako podlahový monitor (úhel 45°), zapuštěný otvor s aretací pro stojan i body pro zavěšení.

 

 

Popis:

 

 • aktivní dvoupásmová reprosoustava 8", zes. 800W, 90x50, černá
 • výkon: zes. 800W IHF
 • citlivost: 123dB max.
 • frekv. rozsah: 48Hz...20kHz(-10dB)
 • výška: 457mm
 • šířka: 282mm
 • hloubka: 264mm
 • hmotnost: 8.6kg
 • pozn.: K dodání i v bílé barvě (ZxA1-90W) a s hornou 100x100° (ZxA1-100B a ZxA1-100W).

Odkaz na stránky výrobce ELECTRO-VOICE.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ELECTRO-VOICENěco o výrobci:
Společnost Electro-Voice má za sebou již 80 let neustávajících inovací v konstrukci a výrobě mikrofonů. V roce1927 začínali zakladatelé společnosti Al Kahn a Lou Burroughs vytvářet nové standardy kvality a spolehlivosti ve vznikajícím odvětví zvukové techniky, přičemž neustále posouvali možnosti, díky technologiím, jako např. kompenzační cívky pro potlačení šumu, Variable-D™ pro řízení proximity efektu a VOB™ pro redukci zkreslení na nízkých frekvencích.

Osm desítek let se Electro-Voice podílí na nejvýraznějších historických událostech. Pomáhali světu slyšet - od prvních rozhlasových vysílání po první orbitální let Johna Glenna, od Elvise a Beatles po současná velká turné největších umělců dnešních dní; od Knuta Rockna, používajícího svůj “Electric Voice” v Notre Damu po nejmodernější bezdrátové mikrofonní systémy na letošním Superbowlu; od prezidenstké inaugurace po dnešní večerní zprávy; od památných slov “I Have A Dream” Martina Luthera Kinga po „Next Big Thing“ v sousedově garáži…
Společnost Electro-Voice, stále věrná svým kořenům, pokračuje v utváření historie i ve 21. století. Byli první, kdo přišel s neodymovými mikrofonními magnety N/DYM™ a první, kteří dokázali realizovat funkční systém rychlé a automatické koordinace vysílacích kanálů s technologií ClearScan™. To je jen začátek, konstruktéři neustále pracují na nových cestách, jak zachytit bohatý zvuk se všemi detaily každého tónu.

Ať již připravujete velké celosvětové turné nebo třeba ozvučení kostela, Electro-Voice v každém případě znamená skvělý zvuk, odolnost, ergonomii a v neposlední řadě i styl. Od léty ověřených klasických konstrukcí po poslední inovace jsou všechny produkty postaveny tak, aby splnily náročné podmínky nasazení během živých vystoupení i kritické požadavky posluchačů na kvalitu zvuku. Electro-Voice zkrátka přináší skvělý zvuk od první zvukové zkoušky po závěrečný přídavek, večer co večer, rok co rok...

Výrobky Electro-Voice díky své konstrukci spojují kvalitní zvuk s odolnou konstrukcí pro náročné podmínky reálného světa. Electro-Voice znamená, že se na svůj zvuk můžete vždy spolehnout, ať jste oblastní kapela, vytížený DJ nebo mezinárodně proslulý umělec na turné. Produkty Electro-Voice je vyráběny hudebníky a zvukovými nadšenci – ve svém nadšení pro zvuk tak nejste sami. Proto si tyto produkty zvolili profesionálové z celého světa a proto se neustále rozrůstají i řady spolupracujících umělců napříč všemi žánry.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :