Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

ESI M4U eX

USB 3.0/MIDI převodník, 8 portů, automatická detekce In/Out, USB Hub

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
EAN: 4260265610390
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

M4U eX je kompaktní a přesto extrémně výkonné USB 3.0 MIDI rozhraní s 8 MIDI porty a automatickou I/O detekci.USB 3.0 MIDI rozhraní100% class compliant, nepotřebuje zvláštní ovladačeNapájen z USB sběrnice8 MIDI portů, 4 na předním a 4 na zadním paneluAutomatická in/out detekce, každý port může pracovat jako vstup nebo výstupStandalone režimMůže být použit jako MIDI Thru box 1 in > 7 outMůže být použit jako MIDI Merge box 7 in > 1 out3-portový USB 3.0 hub s 5V DC napájecím adaptérem (součástí balení)Více jednotek může být použito současně na jednom počítačiZpětně kompatibilní s USB 2.0Rozměry 17.5cm x 12.0cm x 4.5cmPokročilé USB 3.0 MIDI rozhraní s 8 porty
 
Díky technologii detekce MIDI, které byla průkopníkem právě společnost ESI, lze každý z 8 MIDI portů použít jako MIDI vstup nebo výstup. M8U eX nahrazuje nejen běžné MIDI rozhraní, jako jsou předchozí starší verze, ale poskytuje i další možné konfigurace. Můžete například použít až 8 výstupů najednou nebo až 8 vstupů nebo jakoukoli jinou kombinaci, jako např. 6 výstupů a 2 vstupy. Každá automatická konfigurace vstupu/výstupu je zobrazena pomocí barevných LED na předním panelu.
 
M4U eX kromě MIDI rozhraní obsahuje i integrovaný USB 3.0 rozbočovač, který umožňuje připojení dalších zařízení USB, jako jsou hardwarové klíče, master keyboardy a další zařízení.
 
Zařízení plně class compliant, což zaručuje skvělou kompatibilitu a může být dokonce napájen z USB sběrnice (nebo je-li potřeba napájení pro jiná zařízení USB, je možné jej napájet prostřednictvím dodávaného napájecího zdroje 5V DC) a pracuje bez instalace dalších ovladačů v systémech MacOS či Windows 7 a vyšších.
 
Přesto to všechno umí ještě jednu super věc - funguje také jako standalone řešení  MIDI Thru a Merge pro vaše zařízení MIDI. M4U eX je vybaven tlačítkem na předním panelu a nabízí různé konfigurace, které vám umožňují sloučit více signálů MIDI a odeslat je do jediného portu nebo odeslat příchozí signál z jednoho MIDI portu přes několik portů do více zařízení- vše záleží na vašich individuálních potřebách.
 
A pokud je pro vás 8 portů málo, můžete využít větší M8U eX verze s 16 porty. 
Informace naleznete také na stránkách výrobce.

 
 

Odkaz na stránky výrobce ESI EgoSys

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ESI EgoSys

Něco o výrobci:
Korejská firma, která se specializuje na výrobu zvukových karet zejména na polo až profesionální úrovni. V sortimentu lze však také nalézt i kvalitnější aktivní poslechové monitory či MIDI interface.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :