Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

ESP-LTD AP-204

elektrická baskytara

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Autorizovaný prodejce ESP


Baskytara ESP LTD AP-204 kombinuje tradiční design s moderním provedením a feelingem, a to za cenu, kterou si můžete dovolit. Klasická konstrukce se šroubovaným krkem a 34“ menzurou se neztratí v žádném hudebním stylu, mahagonové tělo s jatobovým hmatníkem v „roasted“ úpravě a pohodlným javorovým krkem s 21 extra jumbo pražci příjemně překvapí i náročné hudebníky. Nově je baskytara dostupná ve dvou dosud neviděných barevných provedeních – černé a přírodním mahagonu – obě v atraktivních saténových úpravách.

Dostatečnou zvukovou variabilitu zajišťuje aktivní elektronika s dvoupásmovým ekvalizérem a dvojice snímačů z dílny ESP. Odtud ostatně pochází i veškerý hardware v chromovaném provedení. Nataženy jsou struny značky D’Addario XL165 v tloušťce .045 - .105.

Parametry
Barva výrobce: Black Satin
Barva: Černá
Povrchová úprava: Mat
Typ baskytary: PB
Tělo: Mahagon
Top: N/A
Hmatník: Jatoba
Krk: Javor
Elektronika: Aktivní
Počet strun: 4
Menzura: 864 mm
Profil krku: Thin U
Rádius: 15,75 "
Počet pražců: 21
Šířka nultého pražce: 38 mm
Konfigurace snímačů: S-S
Model snímačů: 2x ESP Designed
Ovládání: 2x Volume, 1x Bass/Treble
Ladicí mechaniky: ESP LTD
Hardware: Chrom
Kufr: Ne
Pouzdro: Ne.

Odkaz na stránky výrobce ESP-LTD

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ESP-LTD

Něco o výrobci:
roce 1975, Hisatake Shibuya otevřel obchod s názvem Elektrické akustické produkty (ESP) v Tokiu. To za předpokladu, vlastní náhradní díly pro kytary. V roce 1976, ESP získal si reputaci jako poskytovatel vysoce kvalitních náhradních dílů. V této době, ESP také začal vyrábět kytary pod značkou ESP a Navigator na japonském trhu.
V roce 1983 začala ESP dodávat vlastní nástroje pro umělce v New Yourku mezi 1984 a 1985. Mezi těmito umělci byli Page Hamilton ( Helmet ), Vernon Reid ( Living Colour ), Vinnie Vincent a Bruce Kulick ( KISS ), a Ronnie Wood ( Rolling Stones ). V této době, ESP také představil 400 Series jako první výrobky distribuované z USA.
Během tomto stejném období, ESP začal dělat kytary a krky pro Kramer Guitars . Ostatní výrobci používající ESP jako OEM byly Robin kytary , Schecter Guitar Research a DiMarzio .
V roce 1986, George Lynch objevil ESP na turné v Tokiu. Lynch zašel do obchodu ESP a hledal náhradní krk a zjistil, že ESP také staví vlastní kytary. V důsledku toho byl vyroben jeho slavný ESP Kamikaze . ESP brzy představil M1 standard, MI Vlastní, Horizon Custom, a Surveyor basy do trhu.
ESP mění své sídlo do podkroví v centru města New York na 19. ulici. V roce 1989 bylo sídlo přestěhoval do 48th Street nedaleko slavných hudebních obchodů.
V letech 1990 a 1992, ESP rozšířila svou Signature Series, stejně jako jeho standardní produktovou řadu. Je již 41 kytar Signature Series.
V roce 1993, ESP přesídlila znovu, ale tentokrát do Los Angeles. Tam, ESP otevřela pobočku na Sunset Blvd. ve Hollywoodu . V roce 1995, byly vytvořeny modely LTD vyrábí je dál ESP jako vysoce kvalitní produkty v nižší cenově relaci. Brzy po zavedení korejských a indonéských-made linek LTD, ESP přerušuje většinu svých Japanese-made stěžejních nástrojů ve Spojených státech]
Podobně jako Ibanez , ESP hlavní konkurent v Japonsku, byl ESP zpočátku známý pro výrobu vysoce kvalitní a vlastní repliky slavných amerických kytar, včetně horkých rodded Fender Strats a Teles , stejně jako Gibson .
V roce 2002,sel ESP řadí mezi v hudebním odvětví nejrychleji rostoucích společnost.To je do značné míry způsobeno skoupením Jackson Guitars Fenderem , s nímž ESP bojovali během 1980 až 1990.
zdroj Wikipedie


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :