Nákupní košík
0
 

FOCUSRITE ISA One Analogue - Classic Single Mic PreAmp, DI Box, VU meter

 
FOCUSRITE ISA One Analogue
 
 
FOCUSRITE ISA One Analogue
 
FOCUSRITE ISA One Analogue
 
(s DPH)

14 290 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Špičkový mikrofonní předzesilovač topologie legendárního modulu ISA110 transformátor Lundahl L1538 Zobelovy články frekvenční rozsah 10 – 200kHz 4 vstupní impedance samostatný DI kanál VU i LED indikátory s možností kalibrace sluchátkový výstup phantomové napájení možnost rozšíření o ISA Stereo ADC převodník

 

Mikrofonní předzesilovač ISA
První mikrofonní předzesilovač ISA byl původně představen v roce 1985, kdy tvořil součást dodnes uznávané mixážní konzole Focusrite Forte. Od té doby byl předzesilovač předlohou pro všechny další ISA a RED produkty, které se staly referenčními produkty ve světě profesionální nahrávací techniky.
 
Předzesilovače ISA se vyznačují především mimořádnou transparentností, která je jemně obohacena o saturaci použitých transformátorů. Tyto zdánlivě protichůdné kvality ve výsledku tvoří velmi charakteristický a ceněný zvuk. Návrh předzesilovače totiž nepřipouští žádné kvalitativní kompromisy, což je patrné například na jeho frekvenčním rozsahu 10Hz až 200kHz. Tato legenda se přitom dělá podle stále stejné receptury, máte proto jedinečnou možnost okusit, s čím pracovala věhlasná jména hudebního světa.
 
Focusrite ISA One je špičkový mikrofonní předzesilovač, který je téměř identický s legendárním modulem ISA110. Jde o transformátorový předzesilovač v robustním šasí, který vás příjemně překvapí zvukem i cenou.
Model ISA One má stejnou topologii jako původní modul ISA 110, najdeme tu tedy transformátor Lundahl L1538 a Zobelovy články. Kromě mikrofonního vstupu je v nabídce i linkový vstup a samostatný nástrojový DI kanál s vlastním gainem, přepínačem impedance a výstupem. Lze tak pohodlně nahrávat kytaru ze dvou zdrojů (DI a pomocí mikrofonu), případně snadno nahrávat zpívající kytaristy.
 
Jednou z mála změn oproti originálu je přidání obvodu pro volbu vstupní impedance. ISA One zvládne čtyři různé vstupní impedance: 600Ohm, 1400Ohm (stejně jako původní ISA110), 2400Ohm a 6800Ohm. Přepínání impedance přináší hned dvě pozitiva: možnost sladit impedance mikrofonu a předzesilovače, ale zároveň možnost schválně nastavit impedanci jinou, což může mít příznivý vliv na barvu zvuku.
 
Focusrite ISA One nabízí i insert pro externí efektování signálu a samozřejmě standardní funkce předzesilovačů: phantomové napájení, obrácení fáze a high-pass filtr (75Hz). Na předním panelu navíc najdeme jak LED indikaci, tak VU metr s možností kalibrace a přepínáním pre/post-insert. Tím ovšem výčet funkcí stále nekončí, k dispozici je i sluchátkový výstup se vstupy pro externí signál. Pomocí slotu na zadní straně lze také ISA One doplnit o vysoce kvalitní A/D převodník (Focusrite ISA Stereo ADC) pracující při 24-bit / 192kHz a s dynamickým rozsahem 118dB.
 
Vlastnosti:
• Špičkový mikrofonní předzesilovač
• Topologie podle legendárního modulu ISA110 z konzole Forte
• Transformátor Lundahl L1538
• Zobelovy články
• Přep&iac


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :