Nákupní košík
0
 

FOCUSRITE Scarlett 18i20 - USB 2.0 zvukovka, 2. generace

 
(s DPH)

13 050 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Zvuková karta série Scarlett 2 generace,

 

USB 2.0, 8 analogových vstupů, 8 mikrofonních předzesilovačů Scarlett s nízkým zkreslením, 2 nástrojové vstupy vhodné i pro velmi silné kytarové snímače, 10 symetrických analogových výstupů, 2x sluchátkový výstup, 1x digitální vstup a výstup S/PDIF, 1x optický digitální vstup a výstup ADAT (8 kanálů), převodníky 24 Bit/192 kHz, MIDI, virtuální mixážní pult Focusrite Control,  pracuje s: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Mac OSX 10.10 Yosemite, Mac OSX 10.11 El Capitan

 

bohatý balík software v ceně (vč. ProTools, Ableton a spousty smyček, zvuků a pluginů)

 

Scarlett – 2nd generation
Nejlépe prodávaná řada USB rozhraní. Nyní ještě lepší. Rychlejší. Snadnější použití.


Focusrite s hrdostí oznamuje, že celosvětově uvádí na trh USB audio rozhraní Scarlett 2nd generation; Scarlett je modelová řada na světě nejprodávanějších audio rozhraní. Počet vstupů a výstupů u každého modelu rozhraní sice zůstává stejný, nicméně USB audio rozhraní série  Scarlett 2nd generation jsou vybaveny řadou nových vylepšení.  Pozoruhodný je zejména nejrychlejší USB výkon, jakého bylo u Focusrite zatím dosaženo, s velmi nízkou naměřenou hodnotou obousměrné latence (2,74ms*).

 


V této modelové řadě je k dispozici šest rozhraní i dvě sady Studio pack, počínaje jednoduchým  mikrofonním předzesilovačem Scarlett Solo se dvěma vstupy a dvěma výstupy, až po Scarlett 18i20, který je možné instalovat do racku a který je vybaven 18 vstupy/20 výstupy. Vylepšení jsou vidět na první pohled, zejména díky novým kovovým ovladačům gainu a úhlednějšímu červenému kovovému šasi, které podtrhuje četná zdokonalení designu produktů. Nejnovější mikrofonní předzesilovač Scarlett je nyní vybaven rovnoměrnější strukturou gainu, takže lze  přesněji nastavit požadované úrovně, a nástrojový vstup byl rovněž zcela předělán, takže nyní disponuje vyšším headroomem, aby dokázal zvládnout i kytarové snímače s hodně silným výstupním signálem. Focusrite zajistil i analogový ochranný obvod jak u vstupů, tak i u výstupů, který chrání rozhraní před nežádoucími výkyvy v napětí. Řada Scarlett nyní rovněž funguje při vzorkovacích frekvencích až do 192kHz.


Díky nové alianci mezi Focusrite a Avid® budou rozhraní Scarlett 2nd generation dodávána rovněž s Pro Tools® | First od Avid. Sada Focusrite Creative Pack exkluzivně nabízí funkce digitálního audio softwaru průmyslového standardu Pro Tools ve verzi, která je volně k dispozici, a 12 dalších plug-inů, včetně Eleven® Lite pro emulaci skutečných kytarových zesilovačů, a také Tape Echo, díky kterému mixy získají zvuk klasického analogového zpoždění.  Focusrite a Avid budou i nadále spolupracovat, aby byla zajištěna plná kompatibilita všech nových rozhraní Scarlett s každou novou verzí softwaru Pro Tools, a aby uživatelé mohli plně využívat všech možností zařízení. Společné testování a zahrnutí exkluzivní sady Pro Tools | First Focusrite Creative Pack do každého rozhraní Scarlett 2nd generation z nich dělá skvělé partnery pro Pro Tools. K dispozici budou i Ableton Live Lite, Time and Tone bundle od Softube, Red Plug-In Suite od Focusrite, 2GB vzorků Loopmasters a mnohé další.


Rozhraní Scarlett 2nd generation napájené z rozbočovače je k dispozici okamžitě, modely Scarlett 6i6, 18i8 a 18i20 budou k dispozici později během června. Řada Scarlett je kompatibilní s Mac i PC a pracuje se všemi DAWy.


* Obousměrné zpoždění (Round Trip Latency) (2,74ms) testováno při 96kHz na OS 10.11 / Mac Pro s Logic Pro X a buffer kapacitou 32.


Hlavní funkce nové řady

Nové mikrofonní předzesilovače Scarlett s lineárnější strukturou gainu pro přesné nastavení úrovní  

V této třídě nejvyšší konverze - až po 24-bit/192kHz a dynamický rozsah v reálných podmínkách až do 109dB 

Super nízká latence vám umožní hrát a nahrávat s použitím efektů v reálném čase. DSP není vyžadován

Nově koncipované nástrojové vstupy, navržené tak, aby zpracovaly i snímače s vysokým výstupním signálem

Pro Tools | First Creative Pack s 12 dalšími plug-iny

Vylepšený software, včetně Ableton Live Lite a Time and Tone bundle od Softtube

Kompatibilní s Mac i PC, funguje se všemi hlavními DAW

 


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :