Nákupní košík
0
 

RODE iXY Lightning - stereo mic pro iPhone/Pad

 
RODE iXY Lightning
 
 
(s DPH)

4 690 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
iXY je stereo mikrofon pro iPhone nebo iPad, který umí přímo nahrávat s kvalitou záznamu až 24-bit/96kHz.Základní vlastnosti:  Vysoce kvalitní 1“ kondenzátorové kapsle s kardioidní charakteristikou v zafixované X/Y pozici Jediný iOS mikrofon podporující až 24-Bit/96kHz kvalitu záznamu * Obsahuje interní předzesilovač a A/D převodník Nízký šum a brilantní audio kvalita Robustní kovové provedení zaručující delší životnost a lepší odolnost vůči vysokofrekvenčnímu rušení Softwarově nastavitelná úroveň vstupního signálu a možnost aktivace 72Hz high-pass filtru pro odstranění nežádoucích spodních frekvencí Kompatibilní s iPhone®4S, iPhone®4, iPad®(3.generace), iPad® 2, iPad® a iPod® touch(4.generace) Vyvinuto a vyrobeno v Austrálii  * při použitý přes „RODE Rec“ nebo „RODE Rec LE“ App HD Audio kdekoliv a kdykoliv… iXY je unikátní stereo mikrofon pro iPhone nebo iPad. Umožňuje přímo nahrávat s kvalitou záznamu až 24-bit/96kHz a díky tomu tak můžete vytvořit neuvěřitelně bohaté, čisté a přesné nahrávky. Srdcem iXY je výběrový pár 1/2" kondenzátorových mikrofonních kapslí s kardioidní charakteristikou, který je zafixován do úhlu 90° s téměř shodnou rovinou snímání. iXy je ideální volbou pro záznam koncertů, sessions, hudebních nápadů, jednání, přednášek apod. Díky skvělé mobilitě ho ocení především reportéři, kteří získají perfektní broadcastovou kvalitu záznamu pro svůj iPhone a nemusí sebou tahat další nahrávací zařízení. iXY pracuje s jakoukoliv audio aplikací, nicméně aplikace RODE Rec umožňuje nahrávání až do zmíněné kvality 24-bit/96kHz a jednoduše nahrávky editovat a uploadovat na SoundCloud nebo DropBox.Mikrofon je dodáván s pěnovým windshieldem pro terénní záznam a také s obalem na zip, takže budete mít iXY vždy v bezpečí s sebou. Jako další příslušenství k tomuto mikrofonu je možné dokoupit RODE iClamp, který jednoduše zafixuje spojení iXY s vašim iPhonem/iPadem pro bezpečnější a stabilnější provoz. iXY je kompatibilní s iPhone®4S, iPhone®4, iPad®(3.generace), iPad® 2, iPad® a iPod® touch(4.generace)RODE Rec je ke stažení na App Store za $5,99, nicméně, abyste nebyli ochuzeni o záznam v 24-bit/96kHz, je k dispozici i RODE Rec LE verze, která je zdarma a poskytuje základní funkce pro záznam.

Odkaz na stránky výrobce RODE.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce RODENěco o výrobci:
Australská značka špičkových mikrofonů pro studio i podium, které získávají mnohá ocenění. Výborný poměr cena a výkon. V poslední době se zabývá také výrobou mikrofonů pro videokamery. Firma vznikla v roce 1967 poté co se zakladetelé Henry a Astrid Freedman přestěhovali ze Švédska do Austrálie a založili firmu Freedman Elektronics. Na tomto kontinentě se stali doslova pionýry v oblasti elektroniky v široké oblasti audio produktů včetně reproduktorů a mikrofonů. Vývoj mikrofonů dal v roce 1990 vzniknout samostatné nové firmě RODE microphones.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :