Nákupní košík
0
 

FRIEDMAN BE OD - kytarový overdrive

 
FRIEDMAN BE OD
 
 
FRIEDMAN BE OD
 
FRIEDMAN BE OD
 
FRIEDMAN BE OD
 
FRIEDMAN BE OD
 
(s DPH)

5 790 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Podlahový pedál BE-OD overdrive věrně zachycuje zvuk dnes už legendárního zesilovače Friedman BE-100, který je doma ne pódiích špičkových hudebníků na celém světe. Overdrive BE-OD dodává autentický a charakteristický zvuk lampového zesilovače s ovladači umožňujícími kontrolu charakteru zvuku včetně hlasitosti, úrovně zkreslení, basů, výšek a presence, a to vše v rozměrech standardní krabičky. Tyto ovladače vás vezmou na cestu od lehce zkresleného overdrive až do nirvány zkreslení. Krabička je vyrobena v USA tak, aby vydržela desítky let tvrdého zacházení na pódiu, Overdrive Friedman BE-OB je nepostradatelným doplňkem každého milovníka kytarového zvuku.

 

Specifikace:

 • autentický British Overdrive tón
 • ovládání: hlasitost, Gain, Tight, Bass, Treble a Presence
 • true bypass přepínač
 • napájeno zdrojem 9-18VDC (není možné použít baterii)
 • vyrobeno v USA

Odkaz na stránky výrobce FRIEDMAN.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce FRIEDMANNěco o výrobci:
David Friedman je člověk, který stojí za charakteristickým zvukem rockových legand jako Eddie Van Halen, Steve Stevens nebo Jerry Cantrell. Dave staví, modifikuje a opravuje kytarové zesilovače pro mnohé z největších hudebních hvězd již více než 25 let. Inovativní design a posedlost kvalitním zpracováním z něj udělaly absolutní legendu ve světě profesionálních kytaristů a zajistila velmi věrné zákazníky po celém světě. Několik činností, ve kterých je Dave Friedman dokonalý, bylo vždy individuální modifikování kytarových zesilovačů podle specifických požadavků konkrétních muzikantů na barvu zvuku a spolupráce s ostatními výrobci zesilovačů při zdokonalování ostatních kytarových zesilovačů.

Obrovské zkušenosti Dave Friedmana a jeho neustávající hledání dokonalého zvuku jej inspirovaly k vytvoření vlastní značky zesilovačů Friedman Amplification. V minulosti bylo nutné k tomu, abyste vlastnili Friedmanův zesilovač, mít jistý stupeň popularity a hvězdnosti, nyní je jeho zvukové kouzelnictví dostupné pro každého kytaristu.

Každý z našich Friedman zesilovačů je ručně vyroben v USA, za použití individualně vybraných dikrétních kompenentů. Váš zesilovač bude vždy dokonale připravený k výkonu a je vyroben tak, aby vydržel po celý život.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :