Nákupní košík
0
 

FRIEDMAN Dirty Shirley - kytarový optočlenový kompresor s overdrivem

 
FRIEDMAN Dirty Shirley
 
 
FRIEDMAN Dirty Shirley
 
FRIEDMAN Dirty Shirley
 
(s DPH)

5 790 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Kytarový efekt Dirty Shirley nabízí stejné intuitivní ovládání a citlivost ovladačů jako zmíněné aparáty, díky čemu bez problémů navolíte požadovaný šťavnatě rockový zvuk během okamžiku. Pokud máte v oblibě průrazný, v basech posazený, zvuk, potom stačí přepnout na straně umístěný přepínač Tight a cesta před vámi je volná. Pedál dobře funguje s čistým zvukem aparátů i jako boost overdrive pro již rockově zkreslený zvuk. Pokud hledáte rockový overdrive pedál s na dotek citlivými ovladači a tónem lampových aparátů, potom bude kompaktní krabička Dirty Shirley zcela jistě správná volba.

 

Už tři dekády Dave Friedman staví, modifikuje a opravuje aparáty slavným osobnostem hudební scény. Jeho jméno stojí za zvukem rockových hvězd jako Eddie Van Halen, Steve Stevens nebo Jerry Cantrell. Jeho objemné znalosti a snaha o dosažení zvukové dokonalosti jej přivedly k myšlence vytvoření vlastní značky, díky které se k plodům jeho práce konečně dostanou nejen slavné osobnosti, ale i běžní uživatelé. Každý aparát Friedman je vyroben v USA podle přesně stanovených standardů. Dave Friedman navíc každý kus zkontroluje a až v případě, že je vše v pořádku, ručně signuje šasi aparátu. Vy tak můžete mít jistotu, že se k vám dostane opravdu kvalitní výrobek.

Parametry
Typ efektu: Overdrive
Ovládání: Bass, Treble, Presence, Volume, Mid, Gain, Tight switch
True Bypass: Ano
Vstupy: 1x Mono
Výstupy: 1x Mono
Adaptér součástí: Ne
Napájení: 9-18V Adaptér


Odkaz na stránky výrobce FRIEDMAN.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce FRIEDMANNěco o výrobci:
David Friedman je člověk, který stojí za charakteristickým zvukem rockových legand jako Eddie Van Halen, Steve Stevens nebo Jerry Cantrell. Dave staví, modifikuje a opravuje kytarové zesilovače pro mnohé z největších hudebních hvězd již více než 25 let. Inovativní design a posedlost kvalitním zpracováním z něj udělaly absolutní legendu ve světě profesionálních kytaristů a zajistila velmi věrné zákazníky po celém světě. Několik činností, ve kterých je Dave Friedman dokonalý, bylo vždy individuální modifikování kytarových zesilovačů podle specifických požadavků konkrétních muzikantů na barvu zvuku a spolupráce s ostatními výrobci zesilovačů při zdokonalování ostatních kytarových zesilovačů.

Obrovské zkušenosti Dave Friedmana a jeho neustávající hledání dokonalého zvuku jej inspirovaly k vytvoření vlastní značky zesilovačů Friedman Amplification. V minulosti bylo nutné k tomu, abyste vlastnili Friedmanův zesilovač, mít jistý stupeň popularity a hvězdnosti, nyní je jeho zvukové kouzelnictví dostupné pro každého kytaristu.

Každý z našich Friedman zesilovačů je ručně vyroben v USA, za použití individualně vybraných dikrétních kompenentů. Váš zesilovač bude vždy dokonale připravený k výkonu a je vyroben tak, aby vydržel po celý život.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :