Nákupní košík
0
 

GENELEC 8300 601 - GLM 2.0 balík pro správu reproduktorů, mikrofon, AutoCal, USB kabel

 
GENELEC 8300 601
 
 
GENELEC 8300 601
 
GENELEC 8300 601
 
(s DPH)

8 800 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

GLM™ 2.0 Genelec Loudspeaker Manager, kontrolní monitorovací systém, obsahuje: Software GLM™, GLM adaptér, měřící mikrofon 8300A

 

Finská firma Genelec patří již od roku 1978 mezi špičky na poli studiového monitoringu. Zejména aktivní studiové monitory s netradičním designem si získaly velkou oblibu po celém světě a dnes je najdete téměř v každém nahrávacím studiu.
Filosofií firmy je dodávat vysoce kvalitní produkty s vysokou spolehlivostí a transparentním přednesem. Portfolio obsahuje produkty od těch nejmenších studiových monitorů, vhodných do terénu či domácích studií, až po main monitory a subwoofery vhodné pro velké poslechové místnosti. Genelec má zkrátka produkty pro každé akustické prostředí.
Kromě toho se Genelec specializuje na vícekanálové sestavy, které navíc od nového tisíciletí nabízí i ve variantách pro audiofilní majitele domácích kin. Pro profesionální použití je k dispozici i velmi přesný kalibrační systém. Genelec tak platí za značku, u které si vybere opravdu každý, a díky skvělému poměru cena/výkon a naprosté spolehlivosti jistě nebude své investice litovat.
 
8300-601 GLM™ 2.0 Genelec Loudspeaker Manager představuje intuitivní a výkonný kontrolní monitorovací systém určený pro správu a řízení monitorů řady 8300 a subwooferů řady 7300. Systém je celkově schopný spravovat až 30 reproboxů (25 ks 8300 / 5 ks 7300). Řízení probíhá prostřednictvím software s přívětivým grafickým rozhraním přímo na vašem počítači. Centrem pro připojení vašich Genelec reproboxů do sítě a s počítačem je GLM ADAPTER vybavený  konektory RJ45 a USB, který zároveň obsahuje vstup měřícího mikrofonu 8300A a také vstup pro připojení volume ovladače 9310AP (volitelné příslušenství).

Pomocí systému GLM™ 2.0 lze dálkově ovládat hlasitost reprosoustav a jejich zpoždění (distance delays) nebo provádět analýzy pomocí AutoCal™. Všechny parametry a nastavení je možné ukládat v neomezeném množství.
 
S.A.M. ™ (Smart Active Monitor) a GLM™ (Genelec Loudspeaker Manager) Control Network
Jde o síťovou technologii umožňující monitorování a nastavování monitorů a subwooferů na dálku. Jednotlivé prvky se propojují pomocí klasických ethernetových kabelů (CAT5) a simultánně lze ovládat až 25 monitorů a 5 subwooferů. Ovládání je přitom velmi jednoduché, v počítači lze ukládat a vyvolávat veškerá nastavení. Jednotlivé prvky sítě přitom nejsou závislé na stálém připojení, nastavení si uchovávají a fungují tak i v režimu stand-alone.
 
AutoCal™
AutoCal je první ucelený systém pro automatické monitorování, analýzu a především korekci odezvy monitorů podle akustického prostředí. Jeho největší silou je bezesporu ucelenost: měřící mikrofon vyhodnotí frekvenční odezvu a naměřenou křivku předá zvukové kartě pro kompenzaci. Vše můžete sledovat a ovládat v přiloženém programu, možná je i kalibrace pro dvě nebo tři poslechová místa (zejména vhodné pro simultánní poslech více lidí). Pokud je AutoCal propojen s GLM systémem, lze veškeré frekvenční a fázové kompenzace uložit a používat přímo v DSP jednotkách monitorů a subwooferů.
 
Vlastnosti:
• Kontrolní monitorovací systém
• Balení obsahuje: Software GLM™, GLM adaptér, měřící mikrofon 8300A


Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :