Nákupní košík
0
 

HAGSTROM H III White Gloss - elektrická kytara

 
HAGSTROM H III White Gloss
 
 
(s DPH)

16 040 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Kytary H-II a H-III se v šedesátých letech staly ikonickými modely, známé díky svým osobitým přepínačům a také díky tomu, že se staly výraznými nástroji některých punkových a grungeových hvězd. Vzhledem k častým prosbám došlo na znovuzrozená těchto ikon, přesně padesát let od jejich prvního uvedení na trh v roce 1965.

 

Zatímco zůstal původní design, moderní přístup byl použit při vylepšování funkčnosti těchto modelů. A to nejen ve vylepšení původních přepínačů tónu, ale s novým obvodem Hagstrom RC (umožňujícím hráčům redukovat výstupní hlasitost svých nástrojů, aniž by ztratili výšky, díky ovládání hlasitosti), komfortnějším profilem krku a modifikací klasické hlavy Hagstrom s šesti kolíky na jedné straně, tak jako bylo zvykem u kytar Hagstrom v šedesátých letech. Abychom zachovali jedinečný tón původních nástrojů, podrobili jsme zkoumání originální snímače a reprodukovali jsme je tak, aby opět poskytovaly slavný zvuk, pro který byly tyhle nástroje tak slavné.

 

Každá kytara je vyrobena z výběrové americké olše a šroubovaným krkem z kanadského javoru pro attack a kousavost původních nástrojů.

 

Přepracované tremolo „Vintage Tremar“ získalo novou podobu společně s kobylkou Tune-O-Matic a poskytuje stabilní tón i snadnou hratelnost, to vše s dotekem původní konstrukce.

 

Specifikace:

 • tělo: americká olše
 • krk: kanadský javor, šroubovaný
 • hmatník: Resinator™ se značkami poloh ve tvaru teček / Graph Tech™ Black Tusq XL 43mm nut
 • rádius hmatníku: 14"
 • výztuhový prut: H-Expander
 • ladicí mechanika: Hagstrom 15:1 Die Cast
 • menzura: 24,75“ / 628 mm
 • snímače: 2x Retro-S Alnico 5
 • vibrato: Original Tremar System
 • kobylka: Tremar Roller Bridge
 • elektronika: 1x Volume Hagstrom Swede-Tone RC Circuit 2x ON/OFF Pickup Slider Switches 1x ON/OFF Master Switch 1x Tone Switch 1x Rythm/Lead Switch 1x Top Switch
 • struny: D'Addario EXP110 (10-46)
 • volitelné: Hagstrom Case: C-50, Hag-Bag: E-20
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Kytarové ladičky , Stojany na kytary , Kytarová komba tranzistorová , Samostatné efekty , Struny .010" , Struny .011"

Související zboží:

Odkaz na stránky výrobce HAGSTROM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce HAGSTROMNěco o výrobci:
Historie firmy Hagström začíná ve Švédsku v roce 1958

Jejich první kytary byly pokryty perlově jiskřivým celuloidem, promyšleně používali materiál, který se předtím osvědčil na jejich akordeonech. V průběhu dalších let se řady kytar Hagström rozrostly o další nástroje, třeba duté kytary Viking nebo Jimmy, baskytary včetně legendárního osmistrunného typu, a o vlajkové lodi firmy Hagström – Swede a Super Swede. Na počátku sedmdesátých let Hagström také přišel s řadou akustických a klasických kytar.

Když Hagström v roce 1983 ukončil výrobu, jejich nástroje se okamžitě staly sběratelskými raritami a obliba a uznání těchto nádherných nástrojů činnými muzikanty se nikdy nezmenšila.
Nové série Hagström – Select, Vintage a Ultralux – se opírají o mnoho klasických Hagström charakteristických rysů. Všechny tyto nástroje jsou stavěny se stejně přísnou kontrolou kvality jako původní nástroje a jejich zvuková kvalita je srovnatelná s legendárními nástroji, které pomohly firmě Hagström stát se tím čím je.
Všechny modely jsou vyráběny z unikátních přírodních zdrojů a unikátním výrobním procesem. Vše na těchto kytarách je dodáváno od prvotřídních dodavatelů – od dřeva až po doplňky, a jsou kompletovány jen k jednomu účelu. Vyrobit dokonalou kytaru Hagström, kde je zvuk a kvalitní řemeslná výroba na prvním místě.

Veškerá designerská práce je schvalována Karl E. Hagströmem – dřevo pochází ze Severní Ameriky, hardware je vyráběn a dodáván od amerických a korejských výrobců, zatímco snímače jsou vyvinuty v Jižní Koreji podle přesných specifikací Karl E. Hagströma.

Výsledkem je široká paleta úžasných nástrojů, které vypadají a znějí téměř identicky jako originály. Nemůže být žádným překvapením, že se vyrábějí na stejných strojích nebo jejich dokonalých kopiích, na kterých se vyráběly původní nástroje Hagström. Jen díky tomuto přístupu je možno vyrábět původní, časem ozkoušené kobylky a také originální logo Hagström. I ladicí mechanika, i když o něco menší a tudíž lépe padnoucí do ruky, je zpět, stejně jako legendární jádro krku H-expander. Ale jsou tu i úplné novinky. Příkladem je dřevo používané na hmatník zvané ResinatorTM, jehož resonanční a a zvukové kvality jsou úplně někde jinde než palisandr nebo eben. Kvalita a odborné znalosti jsou hlavními důvody, proč jsou kytary Hagström tak výjimečnými nástroji, jejichž ceny jsou příjemným překvapením pro všechny muzikanty.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :