Nákupní košík
0
 

HAGSTROM PASS BLK - elektrická kytara signovaná Pat Smear

 
HAGSTROM PASS BLK
 
 
(s DPH)

17 820 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Pat Smear Signature - Black Gloss

 

Pat Smear, kytarista světově proslulých Foo Fighters, potřeboval kytaru se spoustou sustainu a attacku, která by v sobě obsahovala dostatek energie pro jednu z největších rockových kapel dneška. Díky Patově přesnému vedení při kombinování jeho oblíbených klasických i moderních modelů Hagstrom mohou nyní Pat a Hagstrom společně uvést na trh Pat Smear signature model.

Model Pat Smear má mahagonové tělo a mahagonový lepený krk, tělo má navíc javorovou vrchní desku. Tahle kombinace je základem pro bohatý, komplexní a vzrušující zvuk. Je to jedna z nejlépe reagujících a nejodolnějších kytar na trhu.
Každý kus je sestaven ze stejných dílů,materiálů a stejnými lidmi, jako kytary, které jsou dělány přímo pro Pata. To je základní kámen garance, že dostanou stejně dobrou kytaru. Dostanou přesně to, co má Pat, tedy kytaru, který se objevil na největších světových podiích. Pat potřeboval odolnou kytaru, která ho nikdy nezradí a podrží si stále stejné vlastnosti, i když s ní bude cestovat po celém světě. Speciální konstrukce je kombinací klasického modelu Hagstrom H-IIN-OT ze sedmdesátých let a moderního F-200. Pat si vybral snímače Hagstrom Custom 58 pro jedinečné ozvučení tohoto všestranného nástroje.

 

Specifikace:

 

 • tělo: mahagon s javorovým topem
 • krk: lepený mahagonový
 • hmatník: Resinator s perleťovým vykládáním pozic Hagström
 • nultý pražec: Graph Tech Black Tusq XL 43 mm
 • rádius hmatníku: 15
 • výstuhový prut: H-expander
 • ladicí mechanika: Hagström 18:1 litá
 • menzura: 628 mm
 • snímače: 2 x Hagström Custom 58
 • přepínač snímačů: 3-polohový kloubový přepínač
 • potenciometry: 2 x hlasitost, 2 x tónová clona
 • kobylka: Long Travel Tune-O-Matic s Hagström Stop Tail
 • struny: .010, .013, .017, .026, .036, .046
 • kufr: C-50
 • Gigbag: E-20

 

Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Kytarové ladičky , Stojany na kytary , Kytarová komba tranzistorová , Samostatné efekty , Struny .010" , Struny .011"

Související zboží:

Odkaz na stránky výrobce HAGSTROM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce HAGSTROMNěco o výrobci:
Historie firmy Hagström začíná ve Švédsku v roce 1958

Jejich první kytary byly pokryty perlově jiskřivým celuloidem, promyšleně používali materiál, který se předtím osvědčil na jejich akordeonech. V průběhu dalších let se řady kytar Hagström rozrostly o další nástroje, třeba duté kytary Viking nebo Jimmy, baskytary včetně legendárního osmistrunného typu, a o vlajkové lodi firmy Hagström – Swede a Super Swede. Na počátku sedmdesátých let Hagström také přišel s řadou akustických a klasických kytar.

Když Hagström v roce 1983 ukončil výrobu, jejich nástroje se okamžitě staly sběratelskými raritami a obliba a uznání těchto nádherných nástrojů činnými muzikanty se nikdy nezmenšila.
Nové série Hagström – Select, Vintage a Ultralux – se opírají o mnoho klasických Hagström charakteristických rysů. Všechny tyto nástroje jsou stavěny se stejně přísnou kontrolou kvality jako původní nástroje a jejich zvuková kvalita je srovnatelná s legendárními nástroji, které pomohly firmě Hagström stát se tím čím je.
Všechny modely jsou vyráběny z unikátních přírodních zdrojů a unikátním výrobním procesem. Vše na těchto kytarách je dodáváno od prvotřídních dodavatelů – od dřeva až po doplňky, a jsou kompletovány jen k jednomu účelu. Vyrobit dokonalou kytaru Hagström, kde je zvuk a kvalitní řemeslná výroba na prvním místě.

Veškerá designerská práce je schvalována Karl E. Hagströmem – dřevo pochází ze Severní Ameriky, hardware je vyráběn a dodáván od amerických a korejských výrobců, zatímco snímače jsou vyvinuty v Jižní Koreji podle přesných specifikací Karl E. Hagströma.

Výsledkem je široká paleta úžasných nástrojů, které vypadají a znějí téměř identicky jako originály. Nemůže být žádným překvapením, že se vyrábějí na stejných strojích nebo jejich dokonalých kopiích, na kterých se vyráběly původní nástroje Hagström. Jen díky tomuto přístupu je možno vyrábět původní, časem ozkoušené kobylky a také originální logo Hagström. I ladicí mechanika, i když o něco menší a tudíž lépe padnoucí do ruky, je zpět, stejně jako legendární jádro krku H-expander. Ale jsou tu i úplné novinky. Příkladem je dřevo používané na hmatník zvané ResinatorTM, jehož resonanční a a zvukové kvality jsou úplně někde jinde než palisandr nebo eben. Kvalita a odborné znalosti jsou hlavními důvody, proč jsou kytary Hagström tak výjimečnými nástroji, jejichž ceny jsou příjemným překvapením pro všechny muzikanty.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :