Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

HAGSTROM Swede F Black Gloss

elektrická kytara

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Sedmdesátková klasika Swede podstoupila transplantaci srdce a změnu osobnosti a výsledkem je nový Hagstrom Swede-F.

 

Díky velké duté komoře uvnitř těla a odlišnému otvoru ve tvaru F má Swede-F zcela jiný tón než jeho bratr Swede vyrobení z masivu. I když má spousta hráčů spojené duté nástroje s nižší hmotností, Swede-F poskytuje úplně jiný zvuk a také neuvěřitelně rozdílný attack a sustain, které nelze popsat jinak než jako organické.

Díky obrovské zvukové čistotě legendárních snímačů Hagstrom Custom 58 si hráči hned povšimnou odezvy kytary na techniku hry. A to také díky použitému dřevu, které poskytuej přirozený attack a jemný sustain, které se dohromady skvěle pojí a vytváří tak dokonalou kombinaci akustických a elektrických vlastností.

S pomocí zcela nového obvodu Hagstrom RC, instalovaných do lineárních ovladačů hlasitosti, budou hráči schopni si perfektně natočit požadovaný tón: od plného gainu, přes lehký crunch až po úplně čistý. A to vše aniž by obětovali jakékoliv frekvence a bez toho, aby museli něco nastavovat na svém aparátu.

Swede-F přichází ve třech klasických Swede barvách Black Gloss, White a Wild Cherry Transparent. Swede-F jistě zaujme hráče a představí úplně nový přístup k nastavení zvuku, který hráči ještě nezažili.

 

Specifikace:

 

 • Body: Chambered Mahogany Body with Mahogany Top
 • Neck: Mahogany, set
 • Fingerboard: Resinator™ Fretboard with Hagstrom 6mm Pearloid Dot Position Marks / Graph Tech™ Black Tusq XL 43mm nut
 • Fretboard Radius: 14
 • Trussrod: H-Expander
 • Tuning Keys: Hagstrom 18:1 Die Cast
 • Scale Length: 24,75“ / 628 mm
 • Pickups: 2 x Hagstrom Custom 58
 • Pickup Selector: 3-Way Toggle 3-Way Toggle Switch
 • Bridge: Long Travel Tune-O-Matic w/ Hagstrom Stop Tail
 • Controls: 2 x Volume 2 x Tone 3-Way Sound Filter Toggle switch (Hi-Mid Cut/ Center Bypass / Hi Cut) Hagstrom Swede-Tone RC Circuit
 • String Gauge (Factory): D'Addario EXP110 (10-46)
 • Hagstrom Case: C-51 (Optional)
 • Hag-Bag: E-20 (Optional)

 

Odkaz na stránky výrobce HAGSTROM

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce HAGSTROM

Něco o výrobci:
Historie firmy Hagström začíná ve Švédsku v roce 1958

Jejich první kytary byly pokryty perlově jiskřivým celuloidem, promyšleně používali materiál, který se předtím osvědčil na jejich akordeonech. V průběhu dalších let se řady kytar Hagström rozrostly o další nástroje, třeba duté kytary Viking nebo Jimmy, baskytary včetně legendárního osmistrunného typu, a o vlajkové lodi firmy Hagström – Swede a Super Swede. Na počátku sedmdesátých let Hagström také přišel s řadou akustických a klasických kytar.

Když Hagström v roce 1983 ukončil výrobu, jejich nástroje se okamžitě staly sběratelskými raritami a obliba a uznání těchto nádherných nástrojů činnými muzikanty se nikdy nezmenšila.
Nové série Hagström – Select, Vintage a Ultralux – se opírají o mnoho klasických Hagström charakteristických rysů. Všechny tyto nástroje jsou stavěny se stejně přísnou kontrolou kvality jako původní nástroje a jejich zvuková kvalita je srovnatelná s legendárními nástroji, které pomohly firmě Hagström stát se tím čím je.
Všechny modely jsou vyráběny z unikátních přírodních zdrojů a unikátním výrobním procesem. Vše na těchto kytarách je dodáváno od prvotřídních dodavatelů – od dřeva až po doplňky, a jsou kompletovány jen k jednomu účelu. Vyrobit dokonalou kytaru Hagström, kde je zvuk a kvalitní řemeslná výroba na prvním místě.

Veškerá designerská práce je schvalována Karl E. Hagströmem – dřevo pochází ze Severní Ameriky, hardware je vyráběn a dodáván od amerických a korejských výrobců, zatímco snímače jsou vyvinuty v Jižní Koreji podle přesných specifikací Karl E. Hagströma.

Výsledkem je široká paleta úžasných nástrojů, které vypadají a znějí téměř identicky jako originály. Nemůže být žádným překvapením, že se vyrábějí na stejných strojích nebo jejich dokonalých kopiích, na kterých se vyráběly původní nástroje Hagström. Jen díky tomuto přístupu je možno vyrábět původní, časem ozkoušené kobylky a také originální logo Hagström. I ladicí mechanika, i když o něco menší a tudíž lépe padnoucí do ruky, je zpět, stejně jako legendární jádro krku H-expander. Ale jsou tu i úplné novinky. Příkladem je dřevo používané na hmatník zvané ResinatorTM, jehož resonanční a a zvukové kvality jsou úplně někde jinde než palisandr nebo eben. Kvalita a odborné znalosti jsou hlavními důvody, proč jsou kytary Hagström tak výjimečnými nástroji, jejichž ceny jsou příjemným překvapením pro všechny muzikanty.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :