Nákupní košík
0
 

HAGSTROM TREDUCF TSB - elektrická kytara série Deuce

 
HAGSTROM TREDUCF TSB
 
 
(s DPH)

14 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Tremar Deuce-F - Tobacco Sunburst

 

Modely Deuce byly vyvinuty pro hráče, kteří chtějí tlustý humbuckerový tón, třpytivý single coilový zvuk anebo mix různých zvukových variací. Tento koncept podporuje i samotný design kytary, který je přizpůsoben hráčům, kteří jsou zvyklí na delší menzuru hmatníku a dva výřezy. Nyní do tohoto konceptu přibyla kytara Tremar Deuce-F, která kytarám Deuce přidává unikátní tremolo systém Hagstrom Tremar. Tremar Deuce-F je vyrobena z mahagonového dřeva s kapsou a pokryta vrchní deskou z javoru. Mahagonový krk s menzurou 658 mm je k tělu přilepen ve výšce 19. pražce a poskytuje tak hladší a pohodlnější přístup k nejvyšším pražcům. Každý nástroj je také samozřejmě vybaven výztuhovým prutem H-Expander, který poskytuje dokonalou stabilitu krku po desítky let. Stejně tak je každý nástroj vybaven hmatníkem z resinatoru, který zaručuje charakteristický zvuk kytary. Nástroje jsou osazeny snímači Hagstrom Custom 58, u nichž lze díky push pull potenciometrům samostatně nastavovat zvuk, a které poskytují jak lahodný a plný humbuckerový tón, tak hladký signe coil tón.

Klasický vzhled a pocit bude lahodit mnoha muzikantům. Nejvíc si na své ale přijdou kytaristé, kteří hledají nástroj, který jim nabídne velkou zvukovou variabilitu. Tremar Deuce-F nabízíme v několika klasických Hagstrom barvách.

 

Specifikace:

 

 • tělo: mahagon s F-otvorem, 10mm vyřezávaným javorový top, (* dýhy z žíhaného javoru)
 • krk: mahagon
 • hmatník: resinator™ s Hagstrom perleťovými pozičními značkami
 • rádius hmatníku: 15"
 • výstuhový prut: H-Expander
 • ladící mechanika: Hagstrom 18:1 Die Cast
 • menzura: 648 mm / Graph Tech™ Black Tusq XL 43mm nultý pražec
 • snímače: 2 x Hagstrom Custom 58
 • přepínač snímačů: 3-polohový kloubový přepínač
 • vibrato (volitelné): Hagstrom Tremar
 • kobylka: Tremar Roller Bridge
 • potenciometry: 2 x hlasitost, 2 x tónová clona Push/Pull (nezávisle pro cívky)
 • struny: 10-46 - .010, .013, .017, .026, .036, .046
 • Hagstrom Case: C-51
 • Hag-Bag: E-20

 


Odkaz na stránky výrobce HAGSTROM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce HAGSTROMNěco o výrobci:
Historie firmy Hagström začíná ve Švédsku v roce 1958

Jejich první kytary byly pokryty perlově jiskřivým celuloidem, promyšleně používali materiál, který se předtím osvědčil na jejich akordeonech. V průběhu dalších let se řady kytar Hagström rozrostly o další nástroje, třeba duté kytary Viking nebo Jimmy, baskytary včetně legendárního osmistrunného typu, a o vlajkové lodi firmy Hagström – Swede a Super Swede. Na počátku sedmdesátých let Hagström také přišel s řadou akustických a klasických kytar.

Když Hagström v roce 1983 ukončil výrobu, jejich nástroje se okamžitě staly sběratelskými raritami a obliba a uznání těchto nádherných nástrojů činnými muzikanty se nikdy nezmenšila.
Nové série Hagström – Select, Vintage a Ultralux – se opírají o mnoho klasických Hagström charakteristických rysů. Všechny tyto nástroje jsou stavěny se stejně přísnou kontrolou kvality jako původní nástroje a jejich zvuková kvalita je srovnatelná s legendárními nástroji, které pomohly firmě Hagström stát se tím čím je.
Všechny modely jsou vyráběny z unikátních přírodních zdrojů a unikátním výrobním procesem. Vše na těchto kytarách je dodáváno od prvotřídních dodavatelů – od dřeva až po doplňky, a jsou kompletovány jen k jednomu účelu. Vyrobit dokonalou kytaru Hagström, kde je zvuk a kvalitní řemeslná výroba na prvním místě.

Veškerá designerská práce je schvalována Karl E. Hagströmem – dřevo pochází ze Severní Ameriky, hardware je vyráběn a dodáván od amerických a korejských výrobců, zatímco snímače jsou vyvinuty v Jižní Koreji podle přesných specifikací Karl E. Hagströma.

Výsledkem je široká paleta úžasných nástrojů, které vypadají a znějí téměř identicky jako originály. Nemůže být žádným překvapením, že se vyrábějí na stejných strojích nebo jejich dokonalých kopiích, na kterých se vyráběly původní nástroje Hagström. Jen díky tomuto přístupu je možno vyrábět původní, časem ozkoušené kobylky a také originální logo Hagström. I ladicí mechanika, i když o něco menší a tudíž lépe padnoucí do ruky, je zpět, stejně jako legendární jádro krku H-expander. Ale jsou tu i úplné novinky. Příkladem je dřevo používané na hmatník zvané ResinatorTM, jehož resonanční a a zvukové kvality jsou úplně někde jinde než palisandr nebo eben. Kvalita a odborné znalosti jsou hlavními důvody, proč jsou kytary Hagström tak výjimečnými nástroji, jejichž ceny jsou příjemným překvapením pro všechny muzikanty.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :