Nákupní košík
0
 

HAGSTROM ULSWEFR BLK - elektrická kytara série Ultra Swede

 
HAGSTROM ULSWEFR BLK
 
 
(s DPH)

9 350 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Ultra Swede FR - Black Gloss

 

Hned v roce svého uvedení na trh se Ultra Swede stalo doslova senzací a hodně kytaristů si ho oblíbilo. Po několika letech výzkumů, experimentování a konzultací uvádí firma Hagström na trh Ultra Swede s tremolem Floyd Rose. Na rozdíl od ostatních kytar, které mají zámky na kobylce i na nultém pražci, má ale Ultra Swede bohatý sustain.
Kytara je vybavena klasickými díly, které na kytarách Hagström nemohou chybět – výstuhový prut Hagström H-Expander nebo hmatník z dřeva resinator. Díky těmto dílům a materiálům má kytara jasný zvuk a neskutečný sustain.

 

Specifikace:

 

tělo: 2 kusy lípy, javorový top

krk: kanadský javor

hmatník: Resinator™ s Hagström perleťovým vykládáním / Floyd Rose zámkový nultý pražec - 43mm

radius hmatníku: 15"

výstuhový prut: H-Expander

ladicí mechanika: Hagstrom 15:1

menzura: 628 mm

snímače: 2 x Hagstrom Custom 62 krkový a kobylkový

přepínač snímačů: 3-polohový kloubový spínač

kobylka: Floyd Rose Special - tremeoo s dvojitým zamykáním

potenciometry: 1 x hlasitost, 1 x tónová clona, mini kloubový rozpínač snímačů

barvy: Burgundy Burst (tmavě červená), Black Gloss (černá), Cosmic Black Burst (černo-šedá), Golden Eagle Burst (žluto-hnědá), Vintage Sunburst

žluto-hnědá), Wild Cherry Transparent (červená)

 


Odkaz na stránky výrobce HAGSTROM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce HAGSTROMNěco o výrobci:
Historie firmy Hagström začíná ve Švédsku v roce 1958

Jejich první kytary byly pokryty perlově jiskřivým celuloidem, promyšleně používali materiál, který se předtím osvědčil na jejich akordeonech. V průběhu dalších let se řady kytar Hagström rozrostly o další nástroje, třeba duté kytary Viking nebo Jimmy, baskytary včetně legendárního osmistrunného typu, a o vlajkové lodi firmy Hagström – Swede a Super Swede. Na počátku sedmdesátých let Hagström také přišel s řadou akustických a klasických kytar.

Když Hagström v roce 1983 ukončil výrobu, jejich nástroje se okamžitě staly sběratelskými raritami a obliba a uznání těchto nádherných nástrojů činnými muzikanty se nikdy nezmenšila.
Nové série Hagström – Select, Vintage a Ultralux – se opírají o mnoho klasických Hagström charakteristických rysů. Všechny tyto nástroje jsou stavěny se stejně přísnou kontrolou kvality jako původní nástroje a jejich zvuková kvalita je srovnatelná s legendárními nástroji, které pomohly firmě Hagström stát se tím čím je.
Všechny modely jsou vyráběny z unikátních přírodních zdrojů a unikátním výrobním procesem. Vše na těchto kytarách je dodáváno od prvotřídních dodavatelů – od dřeva až po doplňky, a jsou kompletovány jen k jednomu účelu. Vyrobit dokonalou kytaru Hagström, kde je zvuk a kvalitní řemeslná výroba na prvním místě.

Veškerá designerská práce je schvalována Karl E. Hagströmem – dřevo pochází ze Severní Ameriky, hardware je vyráběn a dodáván od amerických a korejských výrobců, zatímco snímače jsou vyvinuty v Jižní Koreji podle přesných specifikací Karl E. Hagströma.

Výsledkem je široká paleta úžasných nástrojů, které vypadají a znějí téměř identicky jako originály. Nemůže být žádným překvapením, že se vyrábějí na stejných strojích nebo jejich dokonalých kopiích, na kterých se vyráběly původní nástroje Hagström. Jen díky tomuto přístupu je možno vyrábět původní, časem ozkoušené kobylky a také originální logo Hagström. I ladicí mechanika, i když o něco menší a tudíž lépe padnoucí do ruky, je zpět, stejně jako legendární jádro krku H-expander. Ale jsou tu i úplné novinky. Příkladem je dřevo používané na hmatník zvané ResinatorTM, jehož resonanční a a zvukové kvality jsou úplně někde jinde než palisandr nebo eben. Kvalita a odborné znalosti jsou hlavními důvody, proč jsou kytary Hagström tak výjimečnými nástroji, jejichž ceny jsou příjemným překvapením pro všechny muzikanty.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :