Nákupní košík
0
 

HAGSTROM Ultra Swede Essential Black Gloss - elektrická kytara

 
HAGSTROM Ultra Swede Essential Black Gloss
 
 
(s DPH)

8 900 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Ty nejzákladnější profesionální prvky kytar Hagstrom v nástroji určeném pro moderní hráče, v cenově nejdostupnější platformě, kterou jsme kdy nabídli. Samozřejmě je ESN vybaveno jedinečným výztuhovým prutem Hagstrom H-expander pro dokonalou stabilitu krku. Náš struník Sustain-Block je složen z šesti masivních mosazných bloků, které každou strunu zvlášť přichycují k tělu, a zajišťují tak čistý a zvonivý sustain, který výrazně přesahuje cenovou třídu ESN. Pro kytaru byly speciálně vyvinuty snímače Custom 62, což jsou otevřené humbuckery, které mají konkrétní a moderní tón, vhodný do mnoha stylů hudbu. K masivnímu tvarovanému mahagonovému tělu je přišroubován krk s ultra tenkým profilem, který je jeden z nejrychlejších, na které kdy budete hrát.

 

 • tělo: tvarovaný mahagon, jeden výřez
 • krk: javorový, šroubovaný, sametový lak, H-expander výztuhový prut, Ultraslim D profil, 17 pražců k okraji těla
 • hmatník: indonéský palisandr s 6 mm perleťovými tečkami
 • menzura: 628 mm
 • rádius: 15“
 • počet pražců: 22
 • nultý pražec: GraphTech Black Tusq XL, 43 mm
 • snímače: 2x Hagstrom Custom 62 otevřené keramické humbuckery
 • elektronika: 3polohový kloubový přepínač snímačů, 1x hlasitost s okruhem R/C, 1x tónová clona
 • kobylka: Long Travel Tune-O-Matic
 • struník: Hagstrom Sustain-Block
 • ladicí mechanika: Hagstrom 15:1 litá
 • struny: D’Addario (10-46)
 • volitelné: kufr C-52 nebo bag E-20

 

Jedinečný výztuhový systém Hagstrom H-expander poskytuje dokonalou stabilitu krku a umožňuje nízký dohmat a tenčí krk. Což ostatně pomohlo firmě Hagstrom získat pověst nejrychlejších krků na planetě. Pevná, ale přesto lehká slitina také přispívá k delšímu sustainu a kulatějšímu attacku.

 

Další jedinečný vynález Hagstrom, struník Sustain-Block, spojuje každou strunu s tělem nástroje samostatně díky šesti masivním mosazným blokům, čímž poskytuje čistý a zvonivý sustain.

Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Kytarové ladičky , Stojany na kytary , Kytarová komba tranzistorová , Samostatné efekty , Struny .010" , Struny .011"

Související zboží:

Odkaz na stránky výrobce HAGSTROM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce HAGSTROMNěco o výrobci:
Historie firmy Hagström začíná ve Švédsku v roce 1958

Jejich první kytary byly pokryty perlově jiskřivým celuloidem, promyšleně používali materiál, který se předtím osvědčil na jejich akordeonech. V průběhu dalších let se řady kytar Hagström rozrostly o další nástroje, třeba duté kytary Viking nebo Jimmy, baskytary včetně legendárního osmistrunného typu, a o vlajkové lodi firmy Hagström – Swede a Super Swede. Na počátku sedmdesátých let Hagström také přišel s řadou akustických a klasických kytar.

Když Hagström v roce 1983 ukončil výrobu, jejich nástroje se okamžitě staly sběratelskými raritami a obliba a uznání těchto nádherných nástrojů činnými muzikanty se nikdy nezmenšila.
Nové série Hagström – Select, Vintage a Ultralux – se opírají o mnoho klasických Hagström charakteristických rysů. Všechny tyto nástroje jsou stavěny se stejně přísnou kontrolou kvality jako původní nástroje a jejich zvuková kvalita je srovnatelná s legendárními nástroji, které pomohly firmě Hagström stát se tím čím je.
Všechny modely jsou vyráběny z unikátních přírodních zdrojů a unikátním výrobním procesem. Vše na těchto kytarách je dodáváno od prvotřídních dodavatelů – od dřeva až po doplňky, a jsou kompletovány jen k jednomu účelu. Vyrobit dokonalou kytaru Hagström, kde je zvuk a kvalitní řemeslná výroba na prvním místě.

Veškerá designerská práce je schvalována Karl E. Hagströmem – dřevo pochází ze Severní Ameriky, hardware je vyráběn a dodáván od amerických a korejských výrobců, zatímco snímače jsou vyvinuty v Jižní Koreji podle přesných specifikací Karl E. Hagströma.

Výsledkem je široká paleta úžasných nástrojů, které vypadají a znějí téměř identicky jako originály. Nemůže být žádným překvapením, že se vyrábějí na stejných strojích nebo jejich dokonalých kopiích, na kterých se vyráběly původní nástroje Hagström. Jen díky tomuto přístupu je možno vyrábět původní, časem ozkoušené kobylky a také originální logo Hagström. I ladicí mechanika, i když o něco menší a tudíž lépe padnoucí do ruky, je zpět, stejně jako legendární jádro krku H-expander. Ale jsou tu i úplné novinky. Příkladem je dřevo používané na hmatník zvané ResinatorTM, jehož resonanční a a zvukové kvality jsou úplně někde jinde než palisandr nebo eben. Kvalita a odborné znalosti jsou hlavními důvody, proč jsou kytary Hagström tak výjimečnými nástroji, jejichž ceny jsou příjemným překvapením pro všechny muzikanty.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :