Nákupní košík
0
 

SUZUKI M 20 C Ebony Manji - harmonika diatonická, limitovaná série

 
SUZUKI M 20 C Ebony Manji
 
 
SUZUKI M 20 C Ebony Manji
 
(s DPH)

999 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

Záruka:

2 roky

Více informací: 800 888 448

 

Limitovaná edice - Suzuki Manji M-20 Ebony. Diatonická foukací harmonika s výjimečně silným a čistý zvukem a snadným ohýbáním tónů. Vynikající kvalita a provedení. 10 kanálků, diatonická.

 

Pouze v ladění C.

 

Harmonika je vyrobena s ocelovým krytem a unikátním kompozitovým hřebenem simulujícím vlastnosti dřeva v černém provedení. Jazýčky jsou fosforbronzové.

 

Rozměry nástroje jsou 101 x 27 x 18 mm, a hmotnost 65g (109g včetně pouzdra). Nabízí silnější a plnější zvuk s možností snadného ohýbání tónů. Součástí dodávky je černé, polotvrdé poudro, potažené látkou

 

Diatonická foukací harmonika Suzuki Manji M-20 s výjimečně silným a čistý zvukem a snadným ohýbáním tónů. Vynikající kvalita a provedení. Revoluční kompozitový hřeben. Tento model je pojmenován po zakladateli značky Suzuki. Pan Manji Suzuki, kterému je již přes 80 let, se stále naplno věnuje své firmě, výrobě a vývoji harmonik. To, že propůjčil tomuto modelu své jméno značí, že si plně stojí za jeho vývojem a je spokojen s výsledkem.


Kryt těla

 

Harmonika je vyrobena s ocelovým krytem v klasickém designu custom nástrojů. Na přání bluesových a rockových hráčů na harmoniky je zadní strana nástroje zcela otevřená a umožňuje skvělou projekci zvuku. Velké otvory na bocích nástroje umožňují hráči přímo dobře slyšet svůj nástroj. Suzuki je první výrobce harmonik, který přesunul jedinný upevňovací šroub na předek hřebenu, kde zajistí maximální tlak a tím i vzduchotěsnost nástroje.


Hřeben

 

Nástroj je vybaven revolučním kompozitovým hřebebem simulujícím vlastnosti dřeva, který však není negativně ovlivňován vlhkostí. Nabízí tak zvuk velmi podobný nástrojům s dřevěným hřebebem, ale bez obtíží spojených s vlhkostí. Výsledný zvuk je také silnější než u jiných nástrojů s plastovým hřebenem.


Jazýčky a plátky

 

Firma Suzuki si získala celosvětové uznání za přesnost a odolnost svých jazýčků. Jazýčky a plátky této harmoniky jsou fosforbronzové. Díky nově vyvinuté technologii upevnění jazýčků na plátky je dosaženo nejjemnější rozestupu mezi jazýčkem a jeho slotem mezi světovými výrobci. Precizně vyvinuté profily a délky jazýčků se také podílejí na silnějším a plnějším zvuku s možností snadného ohýbání tónů a s delší životností. Náhradní plátky lze v našem eshopu dokoupit samostatně pod označením RP-M-20 Manji v mnoha různých laděních.


Příslušenství

 

Součástí nástroje je kvalitní a odolné, polstrované plastové pouzdro, návod na péči o nástroj a tabulka tónů.


Hráči na Manji Suzuki

Billy Branch (USA)
Jason Ricci (USA)
Brandon Oneal Bailey (USA)
Filip Jers (Švédsko)

Ladění:C

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :