Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

IK Multimedia iRig Mic Studio - Black

mikrofon pro iPhone, mobil nebo tablet

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
EAN: 8025813585034
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

IK Multimedia iRig Mic Studio je lehký velko-membránový digitální mikrofon pro iPhone, iPad, iPod touch, Mac, PC a Android zařízeníprofesionální velkomembránový studiový mikrofonultra-kompaktní rozměry, díky kterým je snadno přenositelnývysoce kvalitní 1“ elektretová kondenzátorová kapsle24-bitová konverze se samplovací frekvencí 44.1/48Khzkvalitní předzesilovač s nízkou hladinou šumuintegrovaný výstup pro sluchátkamultibarevný LED intikátor stavu a hlasitostivestavěný ovládač gainu a sluchátekdodává se s kompletní sadou IK aplikacíobsahuje přenosný stativ / stolní stojánekobsahuje Lightning, Micro-USB OTG a USB kabelVelký zvuk, malé rozměry

 
Co je pozoruhodné na iRig Mic Studio je to, že nabízí opravdu úžasnou kvalitu záznamu, přestože velikostí je menší než iPhone. Je to díky tomu, že má i přes své malé rozměry kvalitní 1“ kondenzátorovou membránu, kterou následuje nízkošumový předzesilovač a audiofilní 24 bitový A/D převodník (se vrozkovací frekvencí 44,1/48 kHz). Výsledkem tohoto řetězce je dynamika 133dB SPL, která umožňuje optimální záznam jakékoliv hladiny akustického tlaku – od jemné dynamiky lidského hlasu po řízně dopadající zvuk elektrické kytary.
 
 
Kompletní vybavení
 
Abyste dosáhli vždy toho nejlepšího záznamu, potřebujete mít plnou kontrolu nad úrovní zvuku. A tu poskytuje iRig Mic Studio v plné šíři. Vstupní zesílení můžete nastavit otočným knoflíkem a přitom kontrolovat úroveň pomocí vícebarevné LED diody. Nejlépe ale zvuk zhodnotíte ve sluchátkách a proto je iRig Mic Studio vybaven i sluchátkovým výstupem s vlastním ovládáním hlasitosti, takže můžete přímo monitorovat zvuk z mikrofonu. A abyste mohli iRig Mic Studio co nejlépe umístit při nahrávání, tak je dodáván s robustním přenosným  stolním stativem.
 
 
Konektivita na prvním místě
 
iRig Mic Studio je kompatibilní se všemi oblíbenými mobilními a desktopovými platformami. Mikrofon jako takový má micro USB konektor a je k němu dodávána sada kabelů:
 
Micro-USB > Lightning                - pro iPhone, iPad, iPod touch
Micro-USB > Micro-USB OTG    - pro Android zařízení (Android 5 nebo Samsung Professional Audio)
Micro-USB > USB                         - pro PC nebo Mac
 
Pro starší modely iPhone, iPad a iPod touch, které mají 30-pin konektor je nutné dokoupit kabel Micro-USB > 30-pin.
 
 
Záznamové aplikace
 
Pro okamžité nahrávání je iRig Mic Studio vybaven sadou vokálních aplikací pro různé platformy. Uživatelé iOS mohou využít aplikaci VocaLive, což je výkonný efektový procesor a vícestopý záznamník, který se může pochlubit výběrem 12 profesionálních real-time vokálních efektů. Dále je k dispozici aplikace EZ Voice (iOS/Android), který umožňuje zpěvákům trénovat s jakoukoliv písní z jejich hudební knihovny. Nechybí ani aplikace iRig Recorder (iOS/Android), která umožňuje snadný a pohodlný záznam v terénu, podcasting, záznam poznámek a další. Zajímavou je také aplikace Mic Room, která umožňuje simulaci mikrofonů pro iPhone a iPad.
 
 
Informace naleznete také na stránkách výrobce.
 
Přečtěte si také recenzi IK Multimedia iRig Mic Studio od Ladislava Douska pro hudební portál Muzikus.cz.

Odkaz na stránky výrobce IK MULTIMEDIA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce IK MULTIMEDIA

Něco o výrobci:
Italská firma zabývající se zejména oblastí audio software a produkcí zvukových vzorků. Působí na trhu přibližně od roku 1996, kdy přišla s novou generací hudebního software a od té doby získala již mnoho zkušeností v oboru a má ve světě velmi dobrý ohlas.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :