Nákupní košík
0
 

IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black - micro amp s převodníkem, 3 W

 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black
 
(s DPH)

1 290 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací: 800 888 448

 

iRig Nano Amp je mimořádně kompaktní kytarový zesilovač a rozhraní pro iOS s bateriovým napájením. Můžete jej využít zcela samostatně, se sluchátky nebo dokonce s externím kytarovým repro kabinetem až do velikosti 4x 12“! Ale tím, co jej dělá mnohem univerzálnějším, jsou obvody iRig, díky kterým můžete přes TRRS kabel připojit iPhone nebo iPad a v tom momentě se vám otevře celý svět zvukového kytarového studia AmpliTube.

 

Dva módy

Další unikátní věcí iRig Nano Amp je schopnost pracovat ve dvou režimech: AMP a DEVICE. V režimu AMP funguje jako samostatný zesilovač, pro okamžitý trénink kdekoliv. V režimu DEVICE jej lze využívat jako rozhraní a zesilovač pro zařízení s iOS. Navíc v obou režimech můete využít buď vestavěný reproduktor nebo připojit externí kabinet do velikosti 4x 12“ pro dosažení vyšší hlasitosti a tonálního jasu. iRig Nano Amp je nejvšestrannější mikro zesilovač na trhu a poskytne vám vynikající hodnotu a výkon.

 

Režim AMP

iRig Nano Amp funguje jako kytarové kombo s British tone obvodem s regulací zesílení a hlasitosti. Díky tomu můžete jednoduše připojit kytaru, nastavit zesílení a hlasitost, vybrat charakter zvuku NORMAL / BRIGHT a začít hrát kdekoliv se vám zlíbí. British tone obvod dodává průzračně čisté tóny při nižším gainu a se vzrůstajícím nastavením zesílení stupňuje overdrive.

 

Režim DEVICE

iRig Nano Amp je díky iRig obvodům také audio rozhraní pro iOS. Propojením s iPhone nebo iPad pomocí přiloženého TRRS kabelu získáte přístup ke zvukovému studiu AmpliTube a otevře se vám svět kytarových a basových zvuků, aparátů, zesilovačů, takže můžete hrát, trénovat, nahrávat kdekoliv a kdykoliv. AmpliTube nabízí totiž také čtyřstopé smyčkové nebo nahrávací studio.

 

Při použití v tomto módu je interní British tone obvod odpojen a regulátor hlasitosti ovládá celkový výstup zesilovače. To umožňuje slyšet pouze zpracovaný signál přecházející z iOS bez dalšího zabarvení. A i v tomto režimu je aktivní sluchátkový výstup, takže můžete hrát či nahrávat v tichosti a v soukromí.

 

Externí kabinet

iRig Nano Amp je vybaven 6,3 mm jack výstupem pro připojení externího repro kabinetu a je schopný utáhnout až 4x12“ konfiguraci. Po připojení vás uzemní jak hlasitost, tak tonální podání, které iRig Nano Amp poskytuje. Externí repro můžete připojit v obou výše zmíněných režimech.

 

Přenosná všestrannost

iRig Nano Amp je kompaktní – jen o něco větší než iPhone a vejde se tak do každé brašny nebo do dlaně a má praktický stojánek pro naklánění a lepší monitoring. iRig Nano Amp má 3“ reproduktor, který je živen 3 W výkonovým zesilovačem pracujícím ve třídě A/B. V režimu AMP můžete nastavit celkovou výstupní hlasitost a poté nastavit potřebné množství saturace a zkreslení dle momentální potřeby a přání.

 

iRig Nano je vybaven 6,3 mm kytarovým vstupem, 6,3 mm výstupem pro externí box, 3,5 mm jack výstupem pro sluchátka a celý je napájen 3 tužkovými bateriemi (AA) a je dodáván s TRRS kabelem pro připojení iOS zařízení.

 

AmpliTube

iRig Nano Amp disponuje famózním analogovým obvodem iRig pro připojení k iOS zařízení. Díky tomu můžete proniknout do světa tónů AmpliTube – zvukového studia a lídra na poli kytarových tónů předních výrobců, jako např. Fender, Orangem MESA/Boogie a dalších. AmpliTube a iRig Nano Amp tak poskytuje kompletní řešení pro mobilní produkci a záznam.

 

Specifikace:

 • kompaktní kytarový zesilovač a rozhraní pro iOS
 • integrovaný iRig obvod pro propojení s iOS
 • Standalone využití s British tone gain & volume
 • výstup pro externí box do velikosti až 4x 12“
 • 3 W A/B zesilovač
 • 3“ zabudovaný reproduktor
 • 6,3 mm kytarový vstup
 • přepínač tónu NORMAL / BRIGHT
 • integrovaný stojánek
 • napájení třemi AA bateriemi
 • AmpliTube iOS ke stažení na App Store

Odkaz na stránky výrobce IK MULTIMEDIA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce IK MULTIMEDIANěco o výrobci:
Italská firma zabývající se zejména oblastí audio software a produkcí zvukových vzorků. Působí na trhu přibližně od roku 1996, kdy přišla s novou generací hudebního software a od té doby získala již mnoho zkušeností v oboru a má ve světě velmi dobrý ohlas.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :