Nákupní košík
0
 

IK MULTIMEDIA iRig Nano Amp Black - micro amp s převodníkem, 3 W

 
(s DPH)

1 390 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

Záruka:

2 roky
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací: 800 888 448

 

iRig Nano Amp je mimořádně kompaktní kytarový zesilovač a rozhraní pro iOS s bateriovým napájením. Můžete jej využít zcela samostatně, se sluchátky nebo dokonce s externím kytarovým repro kabinetem až do velikosti 4x 12“! Ale tím, co jej dělá mnohem univerzálnějším, jsou obvody iRig, díky kterým můžete přes TRRS kabel připojit iPhone nebo iPad a v tom momentě se vám otevře celý svět zvukového kytarového studia AmpliTube.

 

Dva módy

Další unikátní věcí iRig Nano Amp je schopnost pracovat ve dvou režimech: AMP a DEVICE. V režimu AMP funguje jako samostatný zesilovač, pro okamžitý trénink kdekoliv. V režimu DEVICE jej lze využívat jako rozhraní a zesilovač pro zařízení s iOS. Navíc v obou režimech můete využít buď vestavěný reproduktor nebo připojit externí kabinet do velikosti 4x 12“ pro dosažení vyšší hlasitosti a tonálního jasu. iRig Nano Amp je nejvšestrannější mikro zesilovač na trhu a poskytne vám vynikající hodnotu a výkon.

 

Režim AMP

iRig Nano Amp funguje jako kytarové kombo s British tone obvodem s regulací zesílení a hlasitosti. Díky tomu můžete jednoduše připojit kytaru, nastavit zesílení a hlasitost, vybrat charakter zvuku NORMAL / BRIGHT a začít hrát kdekoliv se vám zlíbí. British tone obvod dodává průzračně čisté tóny při nižším gainu a se vzrůstajícím nastavením zesílení stupňuje overdrive.

 

Režim DEVICE

iRig Nano Amp je díky iRig obvodům také audio rozhraní pro iOS. Propojením s iPhone nebo iPad pomocí přiloženého TRRS kabelu získáte přístup ke zvukovému studiu AmpliTube a otevře se vám svět kytarových a basových zvuků, aparátů, zesilovačů, takže můžete hrát, trénovat, nahrávat kdekoliv a kdykoliv. AmpliTube nabízí totiž také čtyřstopé smyčkové nebo nahrávací studio.

 

Při použití v tomto módu je interní British tone obvod odpojen a regulátor hlasitosti ovládá celkový výstup zesilovače. To umožňuje slyšet pouze zpracovaný signál přecházející z iOS bez dalšího zabarvení. A i v tomto režimu je aktivní sluchátkový výstup, takže můžete hrát či nahrávat v tichosti a v soukromí.

 

Externí kabinet

iRig Nano Amp je vybaven 6,3 mm jack výstupem pro připojení externího repro kabinetu a je schopný utáhnout až 4x12“ konfiguraci. Po připojení vás uzemní jak hlasitost, tak tonální podání, které iRig Nano Amp poskytuje. Externí repro můžete připojit v obou výše zmíněných režimech.

 

Přenosná všestrannost

iRig Nano Amp je kompaktní – jen o něco větší než iPhone a vejde se tak do každé brašny nebo do dlaně a má praktický stojánek pro naklánění a lepší monitoring. iRig Nano Amp má 3“ reproduktor, který je živen 3 W výkonovým zesilovačem pracujícím ve třídě A/B. V režimu AMP můžete nastavit celkovou výstupní hlasitost a poté nastavit potřebné množství saturace a zkreslení dle momentální potřeby a přání.

 

iRig Nano je vybaven 6,3 mm kytarovým vstupem, 6,3 mm výstupem pro externí box, 3,5 mm jack výstupem pro sluchátka a celý je napájen 3 tužkovými bateriemi (AA) a je dodáván s TRRS kabelem pro připojení iOS zařízení.

 

AmpliTube

iRig Nano Amp disponuje famózním analogovým obvodem iRig pro připojení k iOS zařízení. Díky tomu můžete proniknout do světa tónů AmpliTube – zvukového studia a lídra na poli kytarových tónů předních výrobců, jako např. Fender, Orangem MESA/Boogie a dalších. AmpliTube a iRig Nano Amp tak poskytuje kompletní řešení pro mobilní produkci a záznam.

 

Specifikace:

 • kompaktní kytarový zesilovač a rozhraní pro iOS
 • integrovaný iRig obvod pro propojení s iOS
 • Standalone využití s British tone gain & volume
 • výstup pro externí box do velikosti až 4x 12“
 • 3 W A/B zesilovač
 • 3“ zabudovaný reproduktor
 • 6,3 mm kytarový vstup
 • přepínač tónu NORMAL / BRIGHT
 • integrovaný stojánek
 • napájení třemi AA bateriemi
 • AmpliTube iOS ke stažení na App Store

Odkaz na stránky výrobce IK MULTIMEDIA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce IK MULTIMEDIANěco o výrobci:
Italská firma zabývající se zejména oblastí audio software a produkcí zvukových vzorků. Působí na trhu přibližně od roku 1996, kdy přišla s novou generací hudebního software a od té doby získala již mnoho zkušeností v oboru a má ve světě velmi dobrý ohlas.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :