Nákupní košík
0
 

IK MULTIMEDIA iRig Mic HD - mikrofon pro iPhone / iPod / iPad

 
IK MULTIMEDIA iRig Mic HD
 
 
(s DPH)

3 224 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

iRig Mic HD je vysoce kvalitní digitální kondenzátorový mikrofon pro iPhone, iPad, iPod nebo PC/Mac.

 

Je ideální pro zpěváky, novináře, kameramany, do rozhlasových stanic, domácích studií nebo všude tam, kde potřebujete kvalitně nahrávat a zároveň být mobilní.

 

Univerzálnost připojen í je však pouze jedním z atributů tohoto mikrofonu. iRig mic HD totiž obsahuje špičkový 24-bit převodník s 44,1/48 kHz vzorkovací frekvencí a také se vyznačuje velmi nízkou hladinou šumu. Díky tomu získáte profesionální výsledky kdykoliv a kdekoliv.

 

Coby nástupce velmi populárního iRig Mic, má iRig Mic HD odolné kovové tělo a velmi ergonomický tvar, který umožňuje pohodlné držení i při déle trvajícím nahrávání. Mikrofon lze také samozřejmě upevnit na stojan pomocí přiloženého držáku.

A protože na cestách jste vidět, tak jistě záleží na vzhledu, a proto je iRig Mic HD dodáván ve dvou barevných provedeních – černé a stříbrné.

 

Specifikace:

 • digitální kondenzátorový mikrofon do ruky
 • přímé připojení k iPhone, iPad, iPod touch a Mac/PC
 • špičkové 24-bit, 44,1/48kHz převodníky
 • nastavení zesílení s multibarevnou LED indikací
 • součástí je také balík aplikací, držák na stativ a brašnička
 • iRig Recorder, VocaLive a AmpliTube (iOS & Mac/PC versions)
 • lze dokoupit 30-pin kabel

 

Zvuková kvalita

Nejvýznamnějším prvkem oproti původnímu iRig Mic je digitální převodník přímo v těle mikrofonu a tudíž digitální cestou do zařízení. iRIg Mic HD připojujete přímo do digitálního rozhraní zařízení nebo USB portu v počítači. Když nahráváte, tak jde zvuk nejdříve přes audiofilský předzesilovač a pak je následně konvertován do 24-bit digitálního signálu.

Od tohoto momentu už zvuk neopouští digitální oblast a je zpracován a poslán do vašeho zařízení či počítače. Může to znít možná moc technicky, ale výsledek je jednoduchý: extrémně přesný záznam, bez přidaného šumu či brumu a bez zvukové degradace. Kvalita zvuku iRig Mic HD je tak dobrá, že jej dokonce můžete používat pro 48kHz studiové projekty ve vysokém rozlišení.

 

Kompatibilita

Mikrofon je dodáván s Lightning kabelem a s USB kabelem. Díky tomu jej můžete připojit k novějším generacím iPhone, iPad a iPod a také přímo k počítači Mac nebo PC. Pokud máte zařízení se starším 30-pin konektorem, můžete si jej dokoupit.

 

iOs

iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPod touch (5. a 4. generace), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. generace, iPad mini, iPad 3. generace, iPad 2, iPad. Požadován min. iOS 5.1 nebo pozdější.

 

Počítač

Mac®: Mac OS X 10.6 a pozdější. Jeden volný USB port.

Windows®: Podpora ASIO4ALL driver pro Windows XP/Vista/7/8

 

Android

Kompatibilní s Android zařízeními, které podporují Samsung Professional Audio technologii jako Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 4 a Galaxy Note Edge. Samsung Galaxy S5 a Galaxy Note 3 vyžadují Android 5. Je nutné použít Micro-USB-OTG/Mini-DIN kabel (prodává se samostatně).

 

 Kompatibilní s Android zařízeními s USB (OTG) konektorem se spuštěnou Android aplikací využívající USB (OTG) audio vstup. Je nutné použít Micro-USB-OTG/Mini-DIN kabel (prodává se samostatně).

Kompatibilní s jakýmikoliv Android zařízeními s USB (OTG) konektorem se systémem Android 5. Je nutné použít Micro-USB-OTG/Mini-DIN kabel (prodává se samostatně).

 

Výkonné aplikace

iRig Mic HD přuchází s kompletní sadou aplikací, které vám umožní zpracovávat vokály (nebo jiný zvuk) ihned po rozbalení z krabice.

 

Uživatelé iPhone, iPad a iPod touch ocení:

VocaLive Free – aplikaci pro real-time efektování a vícestopý záznam

iRig Recorder Free – profesionální aplikace pro záznam a zpracování zvuku

AmpliTube Free – nahrávací a efektová jednotka s úžasně reálně znějícími virtuálními modely těch nejžádanějších zesilovačů, boxů a krabiček

 

iRig Mic HD také přichází s free verzí AmpliTube pro PC/Mac a další zajímavou softwarovou výbavou.


Odkaz na stránky výrobce IK MULTIMEDIA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce IK MULTIMEDIANěco o výrobci:
Italská firma zabývající se zejména oblastí audio software a produkcí zvukových vzorků. Působí na trhu přibližně od roku 1996, kdy přišla s novou generací hudebního software a od té doby získala již mnoho zkušeností v oboru a má ve světě velmi dobrý ohlas.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :