Nákupní košík
0
 

IK MULTIMEDIA SampleTank 3 Upgrade - upgrade z jiných IK samplerů

 
IK MULTIMEDIA SampleTank 3 Upgrade
 
 
(s DPH)

5 390 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Upgrade ze SampleTank 2 XL, Miroslav Philharmonik, Total Workstation 2/XL Bundle, a Total Studio 2/3 Bundle.  SampleTank 3 je softwarová pracovní stanice obsahující nepřeberné množství zvuků, smyček a MIDI souborů. Součástí programu je vícekanálový mix s integrovanými efekty studiové kvality, multitimbrální režim pro přehrávání skladeb, režim pro živé hraní a mnoho dalšího…To vše jako stand-alone aplikace, nebo plug-in pro Vaše DAW. Základní charakteristika: ZVUKY  Přes 33 GB zvuků celkem Přes 4.000 nových zvuků uspořádaných ve 21 kategoriích pokrývající celou škálu akustických, elektrických a elektronických zvuků Přes 2.500 zvuků bicích, perkusí a hotových bicích smyček nahraných renomovanými světovými umělci Přes 2.000 MIDI souborů všech kategorii SOFTWARE  Zcela přepracované rozhraní se třemi hlavními mody PLAY, MIX a EDIT zachovává jednoduchou a rychlou práci z předešlých verzí SampleTanků. 16-kanálové multitimbrální  rozhraní PLAY s integrovaným MIDI přehrávačem a mixem s možností snadného vrstvení partů. EDIT stránka v provedení „vše v jednom“ se třemi technologiemi samplování (včetně technologie pitch-shifting a time-stretching s předešlé verze), s deseti typy filtrů a osmi makro ovladači na každý zvuk pro rychlou editaci parametrů. Algoritmus "Round robin" a vícečetné artikulace spustitelné přes klávesy, modulační kolečko nebo velocity. MIX rozhraní – vícekanálový mixer, který umožňuje použít až 30 efektů na jeden zvuk: 5 insertních efektů na každém kanálu, 4 stereo efektové „Return“ kanály (s 5 inserty na každý kanál) a master kanál (podobně s 5 inserty). 55 kvalitních integrovaných efektů studiové kvality IK pro mix, mastering a další kreativní práci převzatých z programů T-RackS a AmpliTube. Nový LIVE režim schopný organizovat zvuky do setlistů pro konkrétní skladbu pro okamžité vyvolání během produkce. Přesné 3D vizualizace nástrojů pro snadnou identifikaci a rychlejší volbu zvuků. Dostupné jako samostatná aplikace nebo 64-bitový plugin pro AAX, VST a Audio Units platformy pracujících na Windows nebo Mac OS X. Kompatibilní se všemi zvuky a zvukovými moduly předešlých i součastných verzí programů postavených na technologii „SampleTank“ (lze naimportovat všechny uložené zvuky a kombinace). 

Odkaz na stránky výrobce IK MULTIMEDIA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce IK MULTIMEDIANěco o výrobci:
Italská firma zabývající se zejména oblastí audio software a produkcí zvukových vzorků. Působí na trhu přibližně od roku 1996, kdy přišla s novou generací hudebního software a od té doby získala již mnoho zkušeností v oboru a má ve světě velmi dobrý ohlas.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :