Nákupní košík
0
 

JBL PRX 825W/230 - aktivní box 2x15" + 1,5", 1500 W, 90 x 50, SPL 138 dB, 37,2 kg

 
JBL PRX 825W/230
 
 
JBL PRX 825W/230
 
JBL PRX 825W/230
 
JBL PRX 825W/230
 
JBL PRX 825W/230
 
(s DPH)

34 950 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

JBL PRX800W představuje nejpokročilejší aktivní PA systém ve své třídě. Moderní prvky ovládání v čele s technologií WiFi a sofistikovanou DSP jednotkou dávají nekompromisní a přesnou kontrolu při konfiguraci a ovládání celého systému.

Vynikající digitální zesilovač o výkonu 1500W a patentovaná technologie JBL Differential Drive® přináší nejlepší možný výkon v kombinaci s nízkou hmotností – a to i přes to, že samotný kabinet je z pravého dřeva a povrchem DuraFlex™. Nový systém připojení (kombinované vstupy XLR / 1“ jack + stero RCA cinch na vstupu, XLR na výstupu) a možnost univerzálního napájení činí z těchto reproboxů variabilní systém pro kapely či DJ’s po celém světě.

 

 Kompletní bezdrátová kontrola

PRX800W je první PA systém, který umožňuje kompletní WiFi kontrolu díky dedikované mobilní aplikaci pro Android či iOS. K dispozici je grafické rozhraní umožňující plnou kontrolu nad funkcemi DPS jednotky a optimální konfiguraci v závislosti na použití reproboxu. To celé velmi rychle. Výhodou toho řešení je samozřejmě neomezený pohyb zvukového inženýra v rámci ozvučovaného prostoru či pódia.

Reproboxy také využívají technologie ioSYS pro snadnější integraci v rámci kompatibilních produktů HARMAN Connected PA.

 

JBL Differential Drive®

Tato technologie je určena pro basové měniče JBL. Zajišťuje nižší spotřebu a vyšší dynamický rozsah i SPL. Díky speciálním pólovým nástavcům a hliníkovým kroužkům je také výrazně sníženo nelineární zkreslení.

 

JBL PRX 825W

Dvoupásmový full-range aktivní reprobox osazený 2x 15“ wooferem a 1 x 1.5“ polymerovým měničem s neodymiovým magnetem, který je možno použít jako hlavní PA prvek. Výkon 1500 W.

 

 

Technické specifikace:

 

 • frekvenční rozsah: 46 Hz – 18.3 kHz
 • výkon: 1500 W (750 LF + 750 HF)
 • reproduktory: 2 x 15“ woofer, 1,5“ HF kompresní polymerový měnič s neodymovým magnetem
 • bassreflex
 • směrovost (rozptyl): 90° x 50°
 • maximální SPL: 138 dB
 • vstupní impedance: 20 kOhm (sym.), 10 kOhm (nesym.)
 • crossover: 2400 Hz
 • konektory: 2x combi XLR / ¼“ jack, 2x RCA cinch, 1x XLR out
 • rozměry: 1061 mm x 446 mm x 539 mm
 • hmotnost: 43 kg

Odkaz na stránky výrobce JBL.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce JBLNěco o výrobci:
JBL má za dobu svého působení na trhu obrovské množství nashromážděných zkušeností na poli vývoje a výroby reproduktorových soustav pro divadla, arény, stadiony a open-air festivaly. Díky pečlivé implementaci exklusivních technologií a patentů jsou JBL reproduktory schopny převést daleko více energie zesilovače na akustický výkon tam, kde ostatní výrobci plýtvají drahým výkonem zesilovače, který částečně jen zahřívá reproduktory a tak jim škodí a výrazně snižuje i jejich životnost.

JBL reproduktory jsou na celém světě pověstné svoji vysokou maximální zatížitelností, kdy využijí veškerou sílu zesilovače na hudební výkon bez známek přetížení. Úplně první zvukový systém pro kino byl vyvinut a nainstalován v roce 1928 samotným panem Jamesem Bullough Lansingem (J.B.L.). Téměř po 60-ti letech, v roce 1984 vybrala Akademie filmového umění a vědy (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) v Hollywoodu zvukový systém JBL pro své prestižní kino Samuel Goldwyn Theater. Dnes musí nejlepší zvukový systém pro kinosál umožňovat průměrnou úroveň hladiny zvuku 85 dB a v dramatických špičkách až 105 dB bez jakéhokoli kompromisu ztrácejícího se dialogu, hudby na pozadí nebo nízkých kmitočtů.

Většina výrobců reproduktorových sestav používá klasických měničů, které získává od externích dodavatelů, jejichž produkty je možné objednat kdekoli. V JBL je každý měnič vyráběn "pod vlastní střechou", přímo pro konkrétní sérii reproduktorů, pro kterou byl vyvinut. Výsledkem je množství jedinečných reproduktorových sestav, z nichž každá obsahuje originální měniče optimalizované přímo pro specifický účel dané reprosoustavy.

JBL již 70 let navrhuje reproduktory pro použití v prostorech každého představitelného rozměru, od malých televizních přenosových vozů až po největší světové hudební open-air události, proto ví jak citlivě je potřeba přistupovat k šíření jednotlivých frekvenčních pásem zvuku, aby v zóně vyzařování i mimo ní mohli lidé slyšet co nejkvalitnější zvuk.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :