Nákupní košík
0
 

JBL SRX 818SP - aktivní subwoofer

 
JBL SRX 818SP
 
 
JBL SRX 818SP
 
JBL SRX 818SP
 
JBL SRX 818SP
 
(s DPH)

44 450 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

SRX 800


Vysoce výkonný aktivní systém
JBL Profesionál má špičkové jmémo ve výrobě skvěle znějících přenosných PA systémů, které vydrží. S uvedením řady SRX 800 nastavila značka JBL pro plně profesionální aktivní PA systémy zcela nový standard. SRX 800 připravuje novou půdu a spojuje premiové reproduktory a ozvučnice JBL s přední technologií zesilovačů Crown DriveCore, zakaznicky konfigurovatelným DSP, a plným řízením přes HiQnet kompatibilním s množstvím platforem.


SRX 800 je perfektním řešením "vše v jednom" všude tam, kde je potřeba vysoký výkon, komplexní ovládání a čistý zvuk, neboť sjednocuje kvality leadera průmyslu: zvukovou kvalitu, výkon, řízení i odolnost. Každá komponenta v řadě SRX 800 byla účelově navržena a promyšlena, takže dohromady tvoří perfektně vyladěný systém, který je výkonný, jednoduchý a dostatečně robustní pro ty nejnaročnější aplikace.

 

Prémiové reproduktory JBL

Reproduktory použité v řadě SRX představují nejnovější technologii od JBL. Všechny součástky byly speciálně vyvinuty firmou JBL, aby byl zajištěn optimální výkon systému. Jak vysokofrekvenční, tak nízkofrekvenční reproduktory obsahují třípalcovou kmitací cívku; vysokofrekvenční kompresní driver využívá neodymiový magnet, zatímco nízkofrekvenční woofer využívá patentovanou technologii JBL Differential Drive. To vše se setkává v ujištění, že boxy SRX800 jsou schopny extrémně vysokých hladin SPL napříč celým frekvenčním pásmem, a to s minimálním zkreslením a neuvěřitelnou zvukovou čistotou.

 

Specifikace:

 • typ: aktivní subwoofer 18"
 • max SPL: 135 dB
 • frekvenční rozsah (-10 dB): 29 Hz - 150 Hz
 • frekvenční odezva (-3 dB): 35 Hz - 120 Hz
 • zesilovač: Class D
 • výkon: 1000 W Peak
 • rozměry (V x Š x H): 575 x 684 x 683 mm
 • hmotnost: 39,5 kg

Odkaz na stránky výrobce JBL.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce JBLNěco o výrobci:
JBL má za dobu svého působení na trhu obrovské množství nashromážděných zkušeností na poli vývoje a výroby reproduktorových soustav pro divadla, arény, stadiony a open-air festivaly. Díky pečlivé implementaci exklusivních technologií a patentů jsou JBL reproduktory schopny převést daleko více energie zesilovače na akustický výkon tam, kde ostatní výrobci plýtvají drahým výkonem zesilovače, který částečně jen zahřívá reproduktory a tak jim škodí a výrazně snižuje i jejich životnost.

JBL reproduktory jsou na celém světě pověstné svoji vysokou maximální zatížitelností, kdy využijí veškerou sílu zesilovače na hudební výkon bez známek přetížení. Úplně první zvukový systém pro kino byl vyvinut a nainstalován v roce 1928 samotným panem Jamesem Bullough Lansingem (J.B.L.). Téměř po 60-ti letech, v roce 1984 vybrala Akademie filmového umění a vědy (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) v Hollywoodu zvukový systém JBL pro své prestižní kino Samuel Goldwyn Theater. Dnes musí nejlepší zvukový systém pro kinosál umožňovat průměrnou úroveň hladiny zvuku 85 dB a v dramatických špičkách až 105 dB bez jakéhokoli kompromisu ztrácejícího se dialogu, hudby na pozadí nebo nízkých kmitočtů.

Většina výrobců reproduktorových sestav používá klasických měničů, které získává od externích dodavatelů, jejichž produkty je možné objednat kdekoli. V JBL je každý měnič vyráběn "pod vlastní střechou", přímo pro konkrétní sérii reproduktorů, pro kterou byl vyvinut. Výsledkem je množství jedinečných reproduktorových sestav, z nichž každá obsahuje originální měniče optimalizované přímo pro specifický účel dané reprosoustavy.

JBL již 70 let navrhuje reproduktory pro použití v prostorech každého představitelného rozměru, od malých televizních přenosových vozů až po největší světové hudební open-air události, proto ví jak citlivě je potřeba přistupovat k šíření jednotlivých frekvenčních pásem zvuku, aby v zóně vyzařování i mimo ní mohli lidé slyšet co nejkvalitnější zvuk.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :