Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

JP Gold 4 GD MP

Počet ks:
EAN: 8033829135310
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Zůstaň zlatý!
Náš úžasný tým dal do tohoto modelu veškeré své zkušenosti a obchodní znalosti. Vznikl tak jedinečný nástroj s vlastnostmi, které vyhledává většina basistů. Je to dokonalý příklad pro vyváženost, jednoduchost a funkčnost, spojené s nádherným designem, který připomíná vintage nástroje, ale zároveň poskytuje možnost vyjádření každému basistovi.

Dřevo
Tělo: pro tenhle P tvar jsme museli zvolit olši, jedno z nejpoužívanějších dřev pro vintage nástroje, které je vyhlášené pro svůj vyvážený tón, rychlý attack, regulovaný sustain a nízkou hmotnost. Jeho struktura je zdůrazněna úžasným zlatým lakem.

Krk: tvrdý javor, žlutý vintage lesklý lak, dvě grafitové tyče pro maximální stabilitu. C profil s redukovanou šířkou nultého pražce v ryzím vintage stylu pro pohodlnou hru a dvojitá výztuha s nastavením na hlavici umožňuje ultra přesně ladění i při velice nízkém dohmatu.

Hmatník: Pau Ferro, menzura 34", 20 pražců, vintage krémové lemování, nultý pražec z kosti, perleťové značky poloh.

Hardware
Zakázková zlatá mechanika, F styl. Převod 20:1, ultra lehká, precizní a spolehlivá. Litá zlatá kobylka, lehká, jednoduchá a funkční v dokonale vintage stylu.

Snímače
Single coily J stylu speciálně vyrobené podle specifikací Markbass, které dokonale padnou k elektronice Markbass, sedmdesátkový design. Použití J snímačů a krku na těle P stylu je snem mnoha hráčů!

Elektronika
Nemohli jsme si pro tento nástroj vybrat lepší elektroniku, než je Markbass. Hlasitost / Hlasitost / Tónová clona nejlépe ovládají konfiguraci snímačů J/J a tónová clona (pracující rovněž v pasivním módu) umožňují hráčům pohybovat se mezi zvuky Jaca nebo Motown stylu až po moderní a otevřené zvuky. Potenciometry pro basy, středy a výšky v aktivní EQ sekci přidávají moderní charakter tomuhle vintage nástroji. Poskytují vyrovnaný a konkrétní tón i v těch nejextrémnějších nastaveních.

Odkaz na stránky výrobce MARKBASS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MARKBASS

Něco o výrobci:
Markbass je společnost navrhující a vyrábějící zesilovače a jiné příslušenství převážně pro basové nástroje. Společnost nese svůj název již od roku 2001, ale její kořeny sahají do 80. let minulého století. Zakladatelem společnosti je Marco Virgiliig, který začínal v oblasti telekomunikačních technologií a postupně se více začal zajímat o zesilovací techniku. On sám je považován za průkopníka neodynových reproduktorů.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :