Nákupní košík
0
 

KONIG MEYER 18810 - stojan na klávesy

 
(s DPH)

3 190 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

oboustranné pružinové zajišťovací šrouby umožnují přesné nastavení výšky. Nosná ramena mohou být upraveny tak, aby vyhovovaly jakékoli velikosti klávesnice.

 

Základní model Omega má maximální zatížení až 80 kg, volitelný druhý stupeň do 25 kg viz karta související zboží

Rozměry: H: 600/1020 mm, AA: 270/870 mm, AT: 345 mm.

Hmotnost: 8,5 kg;

vhodné rozšíření: 264234 K & M 18813-011-55

 

Marek Strbačka
Konečně se objevil na trhu stojan na klávesy odpovídající mým potřebám. Jde o jednoduchý rám s možností nastavení výšky podle již určených poloh formou aretace, který je dostatečně zesílený, aby dokázal nést vyšší zátěž a nedocházelo k vibracím při hraní.

Použil jsem stojan na velké a dosti těžké klávesy a nepociťuji žádné nestabilní reakce, což je u většiny stojanů a to nejen v této cenové kategorii dosti běžné. Tím že je ve tvaru hrazdy, tak se nenacházejí v prostoru pro nohy žádné nepříjemné spoje, takže sezení u kláves je příjemné a ničím nerušené.

Uchycení kláves na hrazdu je řešeno dvěma příčnými držáky bez možnosti nastavení náklonu, které se šroubují křídlovými maticemi pro snadnou montáž. Na hrazdě je možné si zvolit rozteč z několika předefinovaných děr a tím lépe usadit klávesy. Součástí balení je i několik pásků se suchým zipem pro uchycení kabelů k rámu.

Ke stojanu, což považuj za velice příjemné, je možné si dokoupit příslušenství v podobě držáků pro další klávesy s nastavitelným sklonem a výškou, uchycení pro ipad, noty, mikrofon.Taky zajímavou vychytávku, kterou jsem léta postrádal, a to samostatný držák na notebook s variabilní možností uchycení v úrovni kláves s nastavitelným sklonem.

Co se týče transportu, je stojan lehký s jednoduchou instalací spodních nohou a příčných držáků, která nezabere více jak několik málo minut. Jediné co může být pro někoho překážkou je nerozebíratelný rám. Stojan vřele doporučuji.


Odkaz na stránky výrobce KONIG MEYER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce KONIG MEYERNěco o výrobci:
König&Meyer více než 50 let dodává po celém světě jedny z nejkvalitnějších produktů určených především pro muzikanty. V téměř tisíci nabízených produktech naleznete mikrofonní stojany, notové pulty, stojany na hudební nástroje, stojany na reproduktory , světla i plazmy, lampičky, různé redukce , držáky, pop filtry, mikrofonní tyče, nástěnné držáky reproduktorů, rackové stojany a další. Většina produktů je vyráběna s naprostou přesností pomocí laserových zařízení , což zaručuje vysokou kvalitu a vynikající úpravu použitých materiálů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :