Nákupní košík
0
 

KORG Beat Boy - metronom

 
KORG Beat Boy
 
 
(s DPH)

2 220 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Drum Machine / Recorder / Tuner. Ladička, rytmy, efekty i nahrávání v jednom.

 

Zlepšete svoji hru na kytaru snadno, rychle a navíc i zábavně. Ladička, rytmy, efekty i nahrávání v jednom – to je Beat Boy!


Charakteristika modelu:

 • nahráno je 100 komplexních rytmických paternů
 • tempo přehrávání můžete nastavit jednoduše opakovaným stiskem tlačítka
 • hlasitost bicích se dá upravit tak, aby byly vybalancované s hlasitostí vaší kytary
 • vestavěná ladička zajistí přesné naladění
 • overdrive / distortion efekt pro elektrickou kytaru
 • rekordér s možností 16-bit/44.1 kHz PCM nahrávání a playbacku
 • přibližně 20 minut nahrávání, maximum 100 stop
 • USB port, přes který lze nahrané fráze jednoduše a rychle zálohovat na počítači
 • interní mikrofon podporující akustické nástroje
 • možnost poslechnout si nahrávky ihned přes vestavěný reproduktor

 

 

Beat Boy je vybaven funkcemi, které umožní kytaristům a baskytaristům zábavným a snadným způsobem zlepšit jejich herní dovednosti. To vše díky tomu, že v jediné krabičce jsou obsaženy vlastně čtyři produkty; vedle ladičky je tady rytmický automat se 100 různými paterny, dále efekt kterým lze upravit zvuk připojené kytary, a nakonec i rekordér s kvalitou nahrávání ve 16-bit/44.1 kHz. Celý Beat Boy je přitom tak malý a lehký, že se snadno vejde do kapsy cestovní tašky, a bude tak ideálním průvodcem každého kytaristy a baskytaristy.

 

Neváhejte, díky novému Beat Boy můžete předehnat konkurenci!

 

100 komplexních rytmických paternů

Díky množství různých paternů se kterými můžete hrát, si velmi brzy osvojíte lepší cit pro rytmus. Zahrát si za doprovodu některého z těchto rytmů je přitom nejen zábavné, ale můžete je použít třeba i při procvičování vlastních kytarových riffů.  V nabídce jsou přitom rytmické paterny nejrůznějších stylů (pop, funk, reggae, dance a další). Hlasitost přehrávaného paternu se dá  podle potřeby nastavit. Během hry navíc zajisté oceníte i unikátní vizuální prvek, když se přehrávaná bicí stopa současně zobrazuje i na LCD displeji. Tempo přehrávání jednotlivých rytmických paternů lze přitom nastavit buď pomocí funkce tap tempo (naťukáním tempa pomocí příslušného tlačítka), nebo lze zadat konkrétní požadovanou hodnotu tempa numerickými tlačítky.

 

Spolehlivé ladění

Když cvičíte, pak jednou z nejdůležitějších věcí je hrát s dobře naladěným nástrojem. Právě proto Beat Boy nabízí vestavěnou ladičku, se kterou si můžete naladit kdykoliv a kdekoliv.

 

Škála různých zvuků

Vedle standardního čistého zvuku nabízí Beat Boy dvě další zvukové variace, určené pro hard rock: overdrive a oblíbený distortion.

 

Okamžitý playback vaší nahrávky

Při zlepšování hráčských schopností oceníte možnost okamžitě přehrát a poslechnout si to, co jste právě zahráli. Tuto funkci právě Beat Boy nabízí – umí přitom i opakované přehrávání zvolené části nahrávky (loop), takže si můžete pečlivě posoudit veškeré detaily své hry, nebo tuto smyčku použít při procvičování obtížných pasáží. Pořízené nahrávky lze navíc ve formátu WAV nahrát přes USB do počítače, a zde je dále upravovat pomocí hudebního software. A naopak lze nahrát i audio stopy* vytvořené na počítači, zpět do Beat Boy a použít je tady jako hudební podklad. Možnosti jsou zkrátka téměř neomezené!


* PCM audio formát: podporovány jsou pouze WAV f soubory (44.1 kHz/16-bit mono nebo stereo). Bicí automat během přehrávání stereo WAV souborů nepracuje.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :