Nákupní košík
0
 

KORG GA CUSTOM - Kompaktní chromatická ladička Custom Shop s 3D zobrazením měřiče.

 
KORG GA CUSTOM
 
 
KORG GA CUSTOM
 
KORG GA CUSTOM
 
(s DPH)

1 100 Kč

K dispozici

Odešleme

do 14 dnů

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Ohromující přehlednost a vysoká přesnost ladění v malém balení.

Kompaktní ladička s ultra přesným laděním na ±0.1 centu.

Součást řady KORG “Custom Shop”, která je značkou špičkové kvality.

3D zobrazení s revolučními vizuálními efekty.

Ultra vysoká přesnost ladění +/- 0.1 cent

Tři režimy zobrazení

Kompaktní tenký design s velkým displejem, snadná přenositelnost.

Velmi citlivý vestavěný mikrofon, umožňující použití s akustickými & orchestrálními nástroji.

Série zahrnuje také limitovanou edici některých dalších barevných variant modelu.

„Kartové“ kompaktní ladičky jsou už nějakou dobu u zn. KORG nejoblíbenějším typem tunerů. V této oblasti je nutno vyzdvihnout zejména sérii GA, určenou speciálně pro kytary/baskytary, případně pak taky ladičky víceúčelové řady CA, které plně podporují veškeré herní potřeby jak profesionálů, tak i hudebních začátečníků. Nyní nicméně představujeme v této oblasti zcela nový model: GA Custom.

GA Custom je vabavena velkou 3D vizuální měřící škálou, první svého druhu u takto kompaktní ladičky. Třírozměrná světla a flexibilní režimy zobrazení poskytují bezkonkurenční čitelnost zobrazovaného průběhu ladění. Vysoká přesnost ±0.1 centu je na profesionální úrovni. Tenké tělo ladičky s pogumovanými vnějšími částmi je ještě menší a kompaktnější než kdy dřív. Vestavěn je mikrofon s vysokou citlivostí, takže ladičku lze použít také k ladění orchestrálních a akustických nástrojů. GA Custom je novým typem kompaktního tuneru, který při malých rozměrech nabízí vskutku špičkové funkce.

“Custom Shop,” značka nejlepší kvality

Ladičky KORG se mohou pochlubit čtyřicetiletou historií, která začala představením celosvětově vůbec první ladičky s jehlovým ukazatelem. Od té doby jsme vyprodukovali spoustu dalších typů tunerů, včetně ladiček s epochálními novými funkcemi či kvalitou ladění, ale všechny tyto produkty spojuje jedno společné – a to nekompromisní kvalita výrobků zn. KORG.

V současné době KORG představuje novou řadu ladiček, zaměřenou na ještě lepší funkčnost. Označení kvality “Custom Shop” přitom znamená, že tento model bude vlajkovou lodí, představující to nejlepší z pokročilých technologií značky. Jednou z nich je nepochybně měřící škála zobrazovaná na CMD panelu, maximálně přesná detekce zvuku, ale současně také dokonalý vzhled a zpracování. To vše tedy vyjadřuje značka “Custom Shop”, kterou se tato ladička může pochlubit.

 

Revoluční 3D zobrazení měřící škály

Inovativní 3D zobrazení měřící škály je hlavním pozávacím znamením Custom Shop série. Velká, jednoduše čitelná indikace názvu aktuálního tónu a nezaměnitelná iluminace podsvětlených LED navíc dále urychlují a usnadňují okamžité dosažení správného naladění. Tato nová 3D škála přitom umožňuje naladit s fantastickou přesností ±0.1 cent.

Ultra vysoká přesnost ladění +/- 0.1 centu

Protože je určena také pro profesionální využití, nabízí série KORG GA Custom extrémně vysokou přesnost ladění s detekčním rozsahem +/- 0.1 centu, což je hodnota jinak u běžných kompaktních ladiček zcela neobvyklá. Díky ní si tak u série GA Custom mohou hráči všech hudebních stylů vychutnat stejně precizní naladění, jaké má vlajková loď mezi ladičkami zn. KORG, tedy model Pitchblack Pro.

Tři režimy zobrazení

Na výběr jsou tři režimy zobrazení měřící škály: Regular (standardní), Strobe (stroboskopický), a Half Strobe (polostroboskopický). Každý z hráčů si tak snadno vybere podle svých preferencí. Strobe a Half Strobe režim přitom plně podporují extrémní přesnost ladění série GA Custom, takže práce s nimi je ještě pohodlnější a výsledek dokonalejší.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :