Nákupní košík
0
 

KORG KAOSS PAD KP3+ - dynamický efektový procesor / sampler

 
KORG KAOSS PAD KP3+
 
 
KORG KAOSS PAD KP3+
 
(s DPH)

10 320 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Real-time efektová jednotka/sampler s nejnovějšími efekty a možnostmi samplování.

Série efektových jednotek Kaoss Pad je proslavená svým intuitivním dotykovým ovládacím rozhraním. Vlajková loď celé řady, model KP3, se poprvé objevila v roce 2006, a od té doby je velmi oceňována muzikanty a DJ po celém světě – hlavně díky účinným efektovým programům a bohaté nabídce samplovacích funkcí.

 

Zvuk současné taneční muziky se za posledních sedm let změnil, a stejně tak i efekty, které slouží k jeho tvorbě.

Z toho důvodu je tady KP3+, který díky špičkovým efektům aktualizuje původní KP3 na současnou úroveň, a dokonce ještě i víc než to.

 

Hlavní vlastnosti

Pomocí dotykové ovládací plochy (padu) lze kontrolovat efekty v reálném čase.
Celkem 150 efektů ideálních pro DJ mixování a zvukový design; 42 nových typů včetně:
Vinyl Break simulující práci s vinylovou deskou
Ducking Compressor
Nově navržený Looper pro snadnější zacházení se smyčkami
Efekty, které lze během DJ vystoupení využít pro různě breaky
Špičkové samplování.
Početné funkce pro ještě expresívnější tvorbu:
Funkce FX Release sloužící k pokročilému ovládání reverberace tónů
Funkce Mute umožňující ztlumit vstup a vystupovat tak jenom výsledný zvuk efektu
Funkce Pad Motion k uložení a opakování vaší práce s efekty
Praktické funkce pro živé hraní nebo hudební produkci:
Osm paměťových pozic pro okamžité přepínání efektů
Funkce Hold
Nastavení tempa pomocí auto BPM, tap tempo, nebo otočného tlačítka BPM
Osvětlení padu pomocí vestavěných LED diod zajišťuje výbornou přehlednost i ve tmě
Výborná konektivita s dalšími zařízeními:
USB MIDI dovoluje používat jako účinný MIDI controller
Ukládání dat na SD/S

 

 

Řízení efektů v reálném čase

Unikátní design pracovní dotykové plochy (padu) umožňuje na Kaoss Pad 3+ ovládat v reálném čase různé efekty, a to jednoduše stiskem nebo poklepáním padu. Díky tomu můžete efekty řídit opravdu komplexním způsobem, který je u běžných efektových jednotek nemožný.

 

Celkem 150 efektů ideálních pro remixování, DJ a živou hudební produkci, nebo pro práci ve studiu.
KP3+ nabízí nové efektové programy, které jej řadí na špičku v této kategorii. Vestavěno je u něj celkem 150 programů – tedy o 22 víc než měl KP3.

Vedle 108 efektů převzatých z KP3, zahrnujících filtry, různé typy delay a reverbu, grain shifteru nebo vokoderu, tu tedy najdete 42 úplně nových nebo vylepšených efektů, které reprezentují trendy při tvorby současné taneční muziky, včetně efektů nově vyvinutých pro Kaoss Pad Quad (jako jsou Looper, Vinyl Break, a Ducking Compressor).

 

Vinyl Break simuluje práci s deskou
Charakteristický zvuk při zastavení, respektive náhlém posunu vinylové desky, nyní snadno získáte pomocí funkce Vinyl Break. Mimo základního režimu Mod.1 u Vinyl Break navíc KP3+ nabízí i nový režim Mod.2 Break Reverb, který efekt míchá s reverbem, a také efekty LoP.2 Break Looper a LoP.8 Loop Breaker které kombinují efekt s Looperem (smyčkovač).

 

Nový Ducking Compressor
Pomocí tohoto side-chain efektu můžete zvýraznit zvuk vašich rytmů. Vedle režimu Mod.8 nabízí Ducking Compressor i nový režim rEV.1 Pump Reverb, který k efektu přidává navíc i reverb.

Nově navržený Looper umožní ještě snazší práci se smyčkami
Pro větší pohodlí při práci se smyčkami byl efekt Looper upraven tak, abyste mohli zvuk zasmyčkovat jednoduše a od prvního stisku pracovní plochy. Stávající programy byly výrazně vylepšeny; pokud například posunem prstu měníte počet beatů ve smyčce, tak se časování automaticky optimalizuje. K dispozici je také spousta nových programů pro práci se smyčkami, jako třeba LoP.4 Freeze Looper, LoP.6 Shuttle Looper, a the LoP.7 Slice Looper.

 

Efekty pro skvělý break
Nové efekty zahrnují taky dLY.2 Echo Break a rEV.3 Reverb Break, které ztlumí vstup a vygenerují delay nebo reverb – ideální způsob pro efektní DJ breaky.
Vylepšeny byly také další zvukové efekty, používané během breaků, tak aby odpovídaly nejvyšším standardům současné taneční muziky - například Syn.3 Pump Noise (šum bez rezonance, upravený side-chain efektem), nebo Syn.4 Lofi Synth a Syn.9 Resonator.

Dalšími přidanými efekty jsou například FL.16 Center Canceler pro částečné ztlumení vokálů, LFO.1 Jag Filter pro změnu zvuku prostřednictvím nerezonujícího filtru, dLY.5 One Delay který vynikne u stylů jako je hip-hop, anebo Grn.6 Stutter Grain který alternativně aplikuje efekty grain shifter a Looper.

 

Funkce pro větší expresivnost tvorby: FX Release, Mute, Pad Motion

Funkce FX Release automaticky v okamžiku, kdy pustíte touchpad, dodá efektu jemný delay. Funkce Mute okamžitě ztlumí zvuk ze vstupu, a nechá znít jen reverb nebo jiný efekt. Pomocí funkce Pad Motion lze nahrát (a potom opakovat) pohyby vašich prstů na pracovní ploše (touchpadu).

 

Praktické funkce: Program Memory, Hold, Pad LED
K dispozici je osm pozic, ze kterých můžete okamžitě vyvolat oblíbené efektové programy, a také efekt Hold, který „podrží“ efekt i potom, co sejmete prst z pracovní plochy.

Barevné diody v pracovní ploše osvětlí pohyb vašeho prstu, takže máte perfektní přehled i ve špatně osvětleném prostředí. Změnil se také způsob osvětlení čtyř samplovacích bank, takže je nyní přehlednější než u KP3 – během nahrávání svítí červeně, a při přehrávání zeleně.

 

Intuitivní samplování
KP3+ vyniká svými samplovacími funkcemi, a umožňuje vám používat současně různé efekty a samply. Každá ze čtyř samplovacích bank dovoluje nahrát sampl dlouhý až 13 vteřin (*1), a přehrávat jej pak buď najednou, nebo jako smyčku. KP3+ navíc disponuje funkcemi pro rozdělení a následnou úpravu samplu, nebo resamplování za pomoci efektů.

 

Samply lze přehrávat čtyřmi různými způsoby podle toho, jak je potřeba. Hlasitost jednotlivých samplovacích bank se dá nastavit pomocí táhla LEVEL nebo na pracovní ploše (touchpadu), a to buď stejně, nebo pro každou banku zvlášť.

*1: maximální délka samplu závisí na BPM audio vstupu a dalších nastaveních pro samplování.

Výborná konektivita: USB MIDI, podpora karet SD/SDHC, a editační software

Přes konektory MIDI IN/OUT a USB port můžete snadno připojit a ovládat externí MIDI zařízení. Data smyček a uživatelských nastavení (jako např. Programy) lze ukládat na SD/SDHC karty. K dispozici je také software Editor*, určený pro snadnou a přehlednou archivaci souborů s daty samplů, případně taky editor pro MIDI nastavení.

* Běží na Microsoft Windows XP (SP3 a vyšší) / Vista (SP2 a vyšší) / 7 (SP1 a vyšší) / 8, a na Mac OS X 10.5 a vyšší.

* je ke stažení zdarma na stránkách Korg.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :