Nákupní košík
0
 

KORG KROME 88 - workstation 88 kláves

 
KORG KROME 88
 
 
KORG KROME 88
 
(s DPH)

38 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

KORG KROME Hudební pracovní stanice

Na pódiu, na cestách, na vrcholu.

Nový KORG KROME nabízí dlouhé, nesmyčkované samply velkolepého zvuku pian a redefinuje tak vaše očekávání od nástroje v této třídě. Jeho jméno vychází z řeckého slova „χρωμα” = barva. KROME je nový standard pro zvukovou dokonalost klávesového nástroje a poskytuje neomezenou paletu zvuků a inspiraci pro vaši hudbu.
Představujeme KROME Music Workstation.

Hlavní vlastnosti:

Pracovní stanice ideální pro každý styl hry na piano
Kvalitní a dlouhé zvuky pian a bicích, převzaté z KRONOS, plus nová elektrická piana, která na podiu zazáří
Elektrická piana s osmi úrovněmi dynamiky
Jasné, intuitivní ovládání na vynikajícím 7" barevném TouchView™ displeji KORG
Zvuky bicích nástrojů ve studiové kvalitě
Bicí stopa přehrává realistické, inspirativní groovy stiskem jednoho tlačítka
Zvuky, vytvořené experty včetně 640 programů a 288 kombinací
Výrazné efekty, včetně 5 Insert, 2 Master a 1 Total efektů, plus ekvalizér pro každou stopu/timbre
Osobitý hliníkový design panelu vyzařuje vysokou úroveň kvality
USB připojení do počítače a slot SD karty pro ukládání dat
KROME editor pro editaci zvuků v počítači
Dostupný v provedení 61, 73 a 88 kláves

Světový zvuk na dosah ruky
Kromě osvědčených funkcí pracovních stanic KORG nabízí KROME pečlivě zvolený výběr špičkových zvuků, jak je znáte z dnešních klávesových nástrojů - např. piana a elektrického piana, současně s vitálními a realistickými zvuky bicích. Tyto vysoce využitelné zvuky pian a bicích samy o sobě vyčleňují KROME vysoko z řady ostatních nástrojů této třídy. S kvalitou zvuku a funkcemi běžně se vyskytujícími u mnohem dražších nástrojů, KROME nastavuje zcela nový standard a stává se jedinečným a nenahraditelným partnerem hudebníků po celém světě.

Grand Piano – vysoko nastavená laťka
Zvuk klasického piana je základním hodnotícím a srovnávacím kritériem téměř pro každý klávesový nástroj. KROME převzal impozantní zvuk "German D Grand", vytvořený pro vlajkovou loď KRONOS. Nabízí 88 plných a necyklovaných stereo samplů včetně rezonance damper pedálu. PCM paměť, použitá pro tento zvuk zabírá několikanásobek – dokonce několika desítinásobek – větší kapacitu než celá PCM paměť, používaná u běžných hudebních stanic nebo PCM syntezátoru. Přestože je originální zvuk dokonalý, nikdo vám nebrání editovat parametry a vytvořit si vlastní zvuky pro příjemné zážitky z hraní. Po pár tónech tohoto zvučného, autentického piana nepochybně poznáte významný nárůst kvality pro tuto třídu nástrojů.

Expresivní elektrická piana
Pro mnohé klávesisty je zvuk elektrického piana stejně důležitý jako zvuk pian akustických a KROME v tomto směru nabízí tři typy elektrických pian. Osm úrovní dynamiky zaručí ideální projev herní dynamiky každého hráče. Velikost paměti, použité pro tento účel, je opět obrovský a svým rozsahem předčí celou paměťovou kapacitu typických PCM syntezátorů. Vintage zesilovače, kabinety a klasické efekty, tak důležité pro tyto nadčasové zvuky, byly realisticky modelovány, aby zajistili, že vše, od stisku klávesy po finální zvuk bude naprosto příjemné.

Bicí zvuky ve studiové kvalitě
Připravené zvuky bicích sad hrají významnou roli při tvorbě skladby na jakékoli hudební pracovní stanice. KROME obsahuje stejné "Jazz Ambience Drums", jakými je vybaven KORG KRONOS. Díky kapacitě PCM paměti tyto zvuky inspirují optimální reakcí a věrně zachyceným realismem. Nastavením poměru čistého zvuku (tj. nahraného v blízkosti blány nebo činelu) a smíšeného zvuku (tj. nahraného z větší vzdálenosti, a tedy zahrnujícího i vlivy rezonance okolního prostoru) můžete dosáhnout přesně takového znění bicích, které splní všechny vaše představy a požadavky.

Pestrá paleta dalších zvuků
Kromě piana, elektrického piana a bicích, má KROME širokou škálu zvuků, které naplní potřeby každého muzikanta. Vaši kreativitu podpoříte výběrem některého z 640 programů nebo 288 kombinací. Každá z nich byla navržena profesionálními zvukaři a hudebníky a hodí se jak pro jemné zvukové podklady, tak i pro výrazná sóla. A navíc si samozřejmě můžete vytvářet, upravovat a ukládat i své vlastní zvuky.

Funkce Drum Track
Pouhým stiskem jediného tlačítka zapnete funkci Drum Track, která přehrává realistické groovy hrané profesionály, s využitím bicích zvuků v KROME ve studiové kvalitě. Můžete hrát podle nich nebo je začlenit do svých vlastních skladeb. Kromě více než 600 presetových paternů, převzatých z KRONOS, je tu spousta místa pro ukládání vlastních uživatelských paternů. Bicí paterny mohou být vytvářeny a použity v sekvenceru, nebo je využijete jako rytmického doprovodu během hry, popř. kreativně během živého vystoupení.

Duální polyfonický arpeggiator
V režimu Combination nebo Sequencer lze požívat současně dva arpeggiatory. Vedle standardních arpeggio paternů umí přitom tyto arpeggiatory generovat kytarové nebo baskytarové riffy, bicí paterny, či je dokonce můžete užít jako základních prvků zvukového designu, tvorbě padů, zvuků syntezátoru nebo zvukových efektů. Máte také možnost upravit některý z paternů k vytvoření vlastního originálu.

Užitečné funkce
KROME má všechny funkce, jaké očekáváte od pracovní stanice KORG, počínaje 16-stopým sekvencerem. Nabízí toho ale ještě mnohem, mnohem víc. KROME je vybaven bohatou sadou nástrojů pro rychlý start vaši tvůrčí touhy. Např. funkce Auto Song Setup, pokud dostanete dobrý hudební nápad při hraní programem či kombinací, jednoduše stiskněte REC a hned spustíte nahrávání.

Každá šablona songu přiřazuje stopám sekvenceru populární zvuky s nasměrovanými efekty, přesně odpovídajícími danému hudebnímu žánru. Bleskově získáte aranžmá pomocí Cue Listu Korg a sady připravených patternů prostřednictvím funkce RPPR (Realtime Pattern/Play Recording). Vrátit se zpět a provést jakékoliv úpravy přitom také není problém.

Úžasné efekty
Důležitá sekce efektů je vybavena až pěti Insert efekty, dvěma Master efekty a jedním Total efektem. Mezi skvělými efekty naleznete v různých verzích chorus, flanger, phaser, delay a reverb. 193 typů obsahuje dynamické typy efektů jako kompresor a limiter, Grain Shifter a Talking Modulator, ale také modeling zesilovačů a simulaci reproboxů, vystavěn na jedinečné „REMS“ technologii značky KORG.

Příjemné klávesy
Modely KROME 61 a 73 jsou vybaveny polo-vyváženou klaviaturou, jejíž přirozená odezva je ideální pro hraní jakéhokoliv hudebního stylu, od vybroušených klavírních etud až po výbušná sóla syntezátoru. KROME ve verzi s 88 klávesami má klaviaturu s technologií KORG NH (Natural Weighted Hammer Action), která zachytí i ty nejjemnější nuance vaší hry, a to zejména v klavírních partech nebo u zvuků elektrického piana.

Praktický a elegantní desing
Dramaticky tmavé zbarvení doplňuje KROME elegantními křivkami. Hlavní ovládací panel je tvořen dvěma hliníkovými panely s odlišným designem. Výsledkem je velmi neotřelý vzhled a výborná přehlednost všech ovládacích prvků. KROME tak udělá silný dojem na publikum nejenom svým zvukem, ale i vzhledem.

Intuitivní TouchView ™ rozhraní
Obrovský TouchView barevný displej s rozlišením 800 x 480 pixelů zajišťuje dobrou viditelnost i při zobrazování řady parametrů najednou. Parametry nebo zvuky měníte jednoduše dotykem displeje. Zobrazovaná táhla nebo otočná tlačítka můžete ovládat tažením prstu po displeji. Rozhraní TouchView zobrazuje i četné užitečné další funkce, jako například stopky nebo numerickou klávesnici pro přímé zadávání číselných hodnot.

USB a SD konektivita
KROME lze snadno propojit s počítačem prostřednictvím USB a přenášet tak MIDI data. Na běžně dostupnou SD kartu můžete zálohovat svoje data.

Samostatný a Plug-in KRONE SW Editor
KROME Editor a KROME Plug-In Editor umožňují editovat KROME z vašeho počítače, takže vidíte velké množství parametrů současně, nebo použít KROME v DAW jako softwarový syntezátor. Nejnovější verzi KROME SW Editoru si můžete stáhnout z webové stránky Korg www.korg.com/KROME.


Systém
EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded)

Zvuky
Maximální polyfonie:
120 hlasů (120 oscilátorů) / v reřimu Single
60 hlasů (120 oscilátorů) / v reřimu Double
*Aktuální maximální polyfonie závisí na nastavení oscilátoru.

PCM paměť:
3.8 GB (v případě 48 kHz, 16-bit Lineární PCM konverze)
1,077 multisamplů (včetně sedmi stereo multisamplů)
1,609 bicích samplů (včetně 116 stereo bicích samplů)

Program:
Oscillátor
OSC1 (Single); OSC1 + 2 (Double): Podpora stereo multisamplů
8 dynamických zón s možností přepínání na oscilátor, funkce crossfade (křížení) a layer (vrstvení)

Filtry
Čtyři typy zapojení filtru (single, serial, parallel, 24 dB)
Dva multi režimové filtry u každého oscilátoru (low pass, high pass, band pass, band reject)

Driver
Na každý hlas – nelineární driver a low boost

EQ
Tři pásmový s posouvatelnými středy

Modulace
Na každý oscilátor, dva generátory obálek (Filter & Amp)
Dva LFOs
Dva generátory pro key tracking (Filter & Amp)
Dva AMS mixy
Pitch EG
Standardní LFO
Dva společné generátory pro key tracking

Kombinace:
Max: 16 Timbres,
The Number of Timbre
Max: 16 Timbres,
For each Timbre: keyboard and velocity split/layer/crossfades
Modifications to the program settings via the Tone Adjust function
Master Keyboard Functionality It’s available for controlling external MIDI devices

Drum Kit:
Stereo and mono drum samples
8 velocity zones switch (crossfades and layers)
The number of Combination / Program / Drum Kit:
User: 512 Combination (288 Preload)
User: 768 Program (640 Preload)
User: 48 Drum Kit (32 Preload)
Preset:  256 GM2 Program + 9 GM2 Drums Program

Effects
Insert Effects:
5 Insert Effects (stereo in/out)
Master Effects:
2 Master Effects (stereo in/out)

Total Effects:
1 Total Effect (stereo in/out)

Timbre / Track EQ:
3-band EQ per in 1 Timbre / in 1 Track

Effect Types:
193 types
(Usable as insert, master, or total effects. However, double-size effects cannot be used as a total effect.)

Modulation:
Dynamic Modulation, 2 Common LFO

Effects Control Busses:
Stereo side chain (Limiter, Gate, Vocoder, etc)

Effect Preset:
32 preset per effect

Polyphonic Arpeggiator
Program Mode:
1 unit

Combination, Sequencer Mode:
2 units are available.

Number of pattern:
1,028 User Arpeggio pattern (900 Preload)
5 preset Arpeggio pattern

Drum Track
User: 1,000 patterns
Pattern created in Sequencer mode can be converted to drum track user pattern
Configurable “Trigger Mode / Sync / Zone”
Preset: 637 patterns
Common with the preset pattern of the Sequencer mode

Sequencer
Tracks:
16-track MIDI Sequencer + 1 master track

Number of Songs:
128 Songs

Resolution:
1/480

Tempo:
40.00 - 300.00 (1/100 BPM resolution)

Maximum memory:
210,000 MIDI events

Template Song:
16 preset / 16 user template songs

Cue List function:
20 Cue List
Songs can be arranged consecutively or repeatedly in up to 99 steps, a cue list can be converted back into a song.

Pattern:
637 Preset / 100 User pattern (Per song)

RPPR (Realtime Pattern Play and Recording):
1 pattern set per song

Format:
KORG (KROME) format, SMF format 0 and 1

Media
Road, Save, Utility, Data filer functionality (Save and Load MIDI System Exclusive Data)

Controllers
Joystick, SW [1], SW [2]
Realtime Control
[SELECT] Switch: REALTIME CONTROL (TONE, USER), ARP 4 Knobs
REALTIME CONTROL: Real-time Modulation, Arpeggio control
Drum Track: [DRUM TRACK] Switch On/Off
Arpeggiator: [ARP] Switch On/Off
User Interface
Display:
Touch view graphical User Interface
7 -inch Color TFT LCD, 800 x 480 pixel
Onboard LCD brightness control

Mode Switch:
[COMBI], [PROG], [SEQ], [GLOBAL], [MEDIA] Switch

VALUE controller:
[VALUE] Dial, [INC], [DEC] Switch, 10 key block ([0] - [9], [-], [.], [ENTER], [COMPARE])

BANK Switch:
[A], [B], [C], [D], [E], [F] switch (in Combination mode, [A], [B], [C], [D] switch are available)

SEQUENCER switch:
[PAUSE], [REW], [FF], [LOCATE], [REC], [START / STOP]

TEMPO:
[TEMPO] knob, [TAP] switch

Others:
[PAGE] switch, [WRITE] switch, [EXIT] switch, [VOLUME] knob, Contrast knob

Outputs
AUDIO OUTPUT (L / MONO, R):
6.3mm (Mono) Phone jack, Unbalanced
Output Impedance: 1.1 kOhm (L / Mono terminal: in case of Mono output, = 550 ohm)
Maximum level: +16.0 [dBu], Load Impedance: more than 10 kOhm.

Headphone Output:
3.5mm Stereo phone jack
Output Impedance: 33 Ohm, Maximum level: 60 + 60[mW] (In case of 33 Ohm Loaded)

Control Input
DAMPER pedal (Half Damper supported)
ASSIGNABLE SWITCH
ASSIGNABLE PEDAL

MIDI
IN/OUT

USB
USB-MIDI Interface (TYPE B) x 1

SD Card Slot
Max: 2 GB / SD Memory Card is supported
Max: 32 GB/ SDHC Memory Card is supported
(SDXC Memory Card is not supported)

Power
Power supply (DC12V 3.5A), POWER switch

Dimensions (W x D x H)
KROME-61 = 1,027 × 313 × 93 mm
KROME-73 = 1,191 × 313 × 93 mm
KROME-88 = 1,448 × 383 × 131 mm

Weight
KROME-61 = 7.2 kg
KROME-73 = 8.2 kg
KROME-88 = 14.7 kg

Power Consumption
KROME-61 / 73 / 88 = 13 W

Accessories
AC Adapter
Quick Start Guide,
Accessory Disc (KROME Operation Guide PDF, Parameter Guide PDF, Video Manual)

Option
XVP-10: Expression/Volume pedal
EXP-2: Foot Controller
DS-1H: Damper Pedal
PS-1 / PS-3: Pedal Switch

System Requirements for “Computer with the KORG USB-MIDI Driver”
Windows

OS:
Microsoft Windows XP Home Edition/Professional SP3,
Later Windows Vista SP2 (all editions includes 64-bit edition),
Windows 7 (all editions includes 64-bit edition)
Computer:
With USB port (Intel USB Host Controller recommended)

Macintosh OS:
Mac OS X 10.4.11 or later
Computer:
With USB port

System Requirements for “KROME Editor, KROME Plug-In Editor”
Windows OS:
Microsoft Windows XP Home Edition/Professional SP3,
Later Windows Vista SP2 (all editions includes 64-bit edition),
Windows 7 (all editions includes 64-bit edition)
CPU: Intel Pentium III / Greater than 1 GB, Pentium D or later Core Duo recommended.
Memory: More than 512MB (Greater than 1 GB recommended)
Monitor: 1,024x768, more than 16bit Color
Others: Computer with USB ports support “Windows 7, Windows XP, Windows Vista”.

Macintosh OS:
Later Mac OS X 10.4.11, or later (32-bit kernel Mode and 64-bit Kernel Mode supported)
CPU: Later Apple G4 800MHz (Intel Mac supports)
G5 or more than Core Duo recommended
Memory: More than 512MB (Greater than 1 GB recommended)
Monitor: 1,024x768, More than 32,000 Color
Others: Apple Macintosh computer with USB ports support Mac OS X.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :