Nákupní košík
0
 

KORG microKEY Air 25 - USB/MIDI kontrolér. 25 HQ-mini kláves s bluetooth připojením, s balíčkem hudebních programů

 
KORG microKEY Air 25
 
 
KORG microKEY Air 25
 
KORG microKEY Air 25
 
(s DPH)

2 590 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

KORG microKEY Air 25 je bezdrátová bluetooth MIDI klávesnice. 

 
 • Nový microKEY Air podporuje „Apple Bluetooth Low Energy MIDI“ Můžete tak jednoduše propojit s iPad/iPhone hudebními aplikacemi jako jsou třeba KORG Gadget, KORG Module a GarageBand, stejně jako s hudebními a MIDI kompatibilními programy, které máte ve svém Macu. Pečlivé sladění Bluetooth funkcí přináší vynikající stabilitu a minimální prodlevu, navíc vše bez drátů a kabelů.

 

 • Měsíc bez výměny baterie
  Za předpokladu používání průměrně jednu hodinu denně umožní baterie zhruba jeden měsíc provozu bez výměny. A co je ještě lepší - microKEY Air běží jen na dvě AA baterie.
   
 • MicroKEY Air lze samozřejmě připojit taky přes tradiční USB kabel. Protože přes USB se pak microKEY současně nabíjí, stačí pro propojení s Mac, nebo Windows pouze jediný USB kabel. Není přitom potřeba instalovat žádné ovladače, prostě jen připojíte a můžete začít hrát. Druhá generace navíc přináší konektivitu s iPad a iPhone. K celému propojení stačí Apple Lightning - USB camera adaptér a jeden USB kabel, pak už můžete plně využívat šikovné aplikace, jako jsou KORG Gadget, KORG Module nebo GarageBand.

 

 • Klaviatura KORG Natural Touch mini keyboard byla pečlivě navržena pro co nejlepší herní komfort, přitom však nabízí kompaktní rozměry s 25 klávesami.
   
 • microKEY Air s bezdrátovým připojením přes Bluetooth MIDI, váš iPhone se ihned promění na kvalitní zvukový modul. Ve vašem pokoji, při cvičení ve studiu, při jízdě v jedoucím vozidle anebo venku, je snadné spojit je a ponořit se do úžasných zážitků z hry, ať jste kdekoli.
   
 • Verze s 25 klávesami namísto vstupu pro damper pedál nabízí sustain tlačítko, kterým je damper funkce implementována. Dále lze za současného využití tlačítka oktáv a funkce transpozice hrát kompletní rozsah MIDI tónů. Navíc jsou osazeny pitch bend kolečky a také kolečky pro řízení modulace. pitch bend kolečky a také kolečky pro řízení modulace. Funkce pitch bend koleček a koleček pro řízení modulace lze na 25-klávesové verzi ovládat pomocí joysticku, stejně jako funkci arpeggiatoru, takže přes kompaktní rozměry tohoto modelu máte po ruce plnou kontrolu nad všemi těmito důležitými parametry.
   
 • KORG microKEY je dodáván spolu s balíčkem hudebních programů, včetně speciální edice populárního KORG Gadget a KORG Module plus KORG Legacy Collection, zahrnující pět klasických KORG nástrojů ve formě plug-inů. Díky tomu už nemusíte k microKEY dokupovat žádný další software; můžete začít hned dělat hudbu.

  Specifikace:
  25 mini kláves s dynamikou
  Ovládací joystick
  Kolečko Pitch Bend
  Kolečko modulace
  Tlačítka pro posun oktáv (-3 /+3)
  USB to host
  Bluetooth
  Napájení: USB nebo 2 AA baterie (výdrž cca 30 hodin provozu)

  Obsah balení:
  USB cable, KORG Software Bundle code

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :