Nákupní košík
0
 

KORG Rimpitch C - chromatická ladička pro akustické kytary

 
KORG Rimpitch C
 
 
KORG Rimpitch C
 
KORG Rimpitch C
 
(s DPH)

520 Kč

K dispozici

Odešleme

do 14 dnů

Záruka:

3 roky
   

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Rimpitch-C dále rozšiřuje řady inovativních ladiček zn. KORG Rimpitch a přináší možnost chromatického ladění. Ladičku lze připevnit přímo na rezonanční otvor akustické kytary, takže na ni vidíte v nejpřirozenějším pozorovacím úhlu. Společně se širokým detekčním rozsahem a možností kalibrace tak tento tuner umožňuje nenápadně a přesně naladit v každé situaci - a je tak ideální volbou pro všechny hráče na akustické kytary, kteří vyžadují možnost flexibilnějšího ladění nástroje.

 

Rimpitch-C podporuje chromatické ladění, takže můžete ladit v jakékoliv stupnici a klíči. To ocení zejména muzikanti, kteří používají méně standardní ladění. Detekční rozsah je skutečně široký, a to v rozmezí E2 (82.41 Hz)--E7 (2637.02 Hz). Referenční tón pak lze kalibrovat v rozsahu 438 - 445 Hz, s podporou různých koncertních ladění. Rimpitch bude zobrazovat označení strun a tónů pro běžnou šestistrunnou akustickou kytaru, což pomůže začátečníkům nebo těm kteří jsou zvyklí na standardní kytarové ladění. Nastavení kalibrace zůstane uchováno i po vypnutí ladičky.

 

Před použitím ladičky Rimpitch-C ji stačí jednoduše umístit na spodní část rezonančního otvoru vaší akustické kytary. Díky tomu uvidíte měřící prvky velmi blízko a současně na tom nejpřirozenějším místě, navíc je zde ladička velmi nenápadná. Je tedy ideální volbou pro kytaristy, kteří nechtějí, aby je ladička příliš rozptylovala od vlastní hry. Transport ladičky Rimpitch-C je také zcela bezproblémový - stačí ji nechat připevněnou na kytaře a spolu s ní ji umístit do obalu, ve kterém nástroj přenášíte.

 

Rimpitch-C můžete připevnit na rezonanční otvory s průměrem 100 mm ±3 mm, takže ji využijete u většiny akustických kytar. Speciální držák zabrání tomu, aby ladička spadla dovnitř kytary, a gumová koncovka ochrání vaši kytaru před případným nechtěným škrábnutím.

 

Rimpitch-C detekuje zvuk pomocí piezo snímače, který pracuje na bázi zachycení vibrací těla nástroje. A protože tato ladička je skutečně blízko k nástroji, je jeho zvuk následně detekován velmi rychle a přesně.

 

Ladička je osazena vysoce svítivými LED diodami, takže o ladění máte dokonalý přehled dokonce i ve špatně osvětlených prostorách.

 

Vlastnosti:

 • chromatická ladička
 • laditelný rozsah: E2 (82.41 Hz) – E7 (2,637.02 Hz)
 • přesnost ladění: +/-1 cent
 • pitch: A = 438 - 445 Hz ( krok 1 Hz )
 • rozměry: (š x h x v): 79 x 32 x 17 mm
 • hmotnost: 13 g ( s baterií )
 • životnost baterie: cca 30 hodin nepřetržitého ladění
 • instalace: na spodní část rezonančního otvoru akustické kytary
 • pro průměr rezonančního otvoru kytary: 100 mm ±3 mm
 • baterie: 1x CR1620 lithium battery)

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :