Nákupní košík
0
 

KORG RimPitch - ladička pro akustické kytary

 
KORG RimPitch
 
 
KORG RimPitch
 
(s DPH)

550 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Nový druh ladiček pro akustické kytary; lze připevnit přímo na otvor ve vrchní desce kytary!

 

Od té doby, kdy byla představena KORG AW-1, se ladičky na klipu staly standardem při ladění akustických kytar. Někteří kytaristé ovšem přesto můžou mít pocit, že ladička připevněná klipem u hlavy nástroje je moc daleko na to, aby byla vždycky dobře vidět, nebo je pro ně zkrátka nepohodlné dívat se směrem ke hlavě nástroje. KORG na tyto požadavky reaguje novou, revoluční ladičkou Rimpitch, která se usazuje přímo na okrouhlý otvor ve vrchní ozvučné desce akustické kytary. Nabízí tak maximálně komfortní pozorovací úhel, je kompaktní a nenápadná a snadno se nasazuje i sundává. Vyzkoušejte úplně nový, revoluční způsob ladění!

 

Hlavní vlastnosti:

  • komfortní pozorovací úhel, usazení přímo na otvor ve vrchní desce nástroje
  • vhodná na různé akustické kytary
  • piezo snímač rychle a přesně detekuje tóny
  • LED ukazatele s vysokým jasem pro dokonalou čitelnost
     

Nasadíte na otvor ve vrchní desce kytary a ladíte

Když chcete použít ladičku Rimpitch, stačí ji nasadit na spodní okraj kruhového otvoru ve vrchní desce nástroje. Budete pak moct číst její ukazatele v té nejpřirozenější pozici, která je blízko vašim očím. A protože je ladička malá a současně je umístěna na místě, kam se hráči běžně dívají, nebude používání ladičky nijak vizuálně rušit ani při vystoupeních. To ocení především ti, kteří nechtějí, aby bylo vidět, že v průběhu živého vystupování používají ladičku. A protože ladičku můžete nechat připnutou na kytaře i při ukládání nástroje do obalu, je skladování a přenos ladičky snadnější než kdy dřív. *Rimpitch lze používat pouze se šestistrunnými akustickými kytarami.

 

Vhodné pro různé akustické kytary

Rimpitch můžete použít na akustických kytarách s okrouhlým otvorem v ozvučné horní desce o průměru 100 mm ±3 mm, který lze najít u širokého spektra akustických kytar. Ta část ladičky, která přichází do kontaktu s kytarou, je navíc z gumy, takže se nemusíte bát, že by váš nástroj byl jakkoliv poškrábán nebo odřen.

 

Piezo pickup s rychlou detekcí tónu

Rimpitch detekuje výšku tónu pomocí piezo pickupu a podle vibrací těla nástroje. Díky tomu, že ladička a její snímač jsou připevněny přímo na vrchní desce nástroje, je detekce ladění rychlá a přesná.

 

LED ukazatelé s perfektní čitelností

Ladicí škála a další ukazatelé jsou podsvíceny LED diodami s vysokým jasem, takže jsou bez problémů čitelné i na špatně osvětlených pódiích.


Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :