Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

KORG Stageman 80

automatický bubeník a vysoce kvalitní víceúčelový přenosný zesilovač.

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Vysoce kvalitní víceúčelový přenosný zesilovač.

Potřebujete svá sólová vystoupení doplnit o rytmiku a bicí? Potřebujete automatického bubeníka, ale chcete, aby zněl skutečně jako „živý“? Potom je tu přesně pro vás STAGEMAN 80 - multifunkční přenosný PA zesilovač. Obsahuje velký počet vysoce kvalitních rytmických paternů, které díky nové technologii „Real Groove Technologii“ dokonce dokážou realisticky reagovat na změnu tempa. Nový STAGEMAN 80 tak může při živém vystupování nebo cvičení fungovat jako váš osobní bubeník; navíc si na něm můžete nastavit rytmus přesně podle svých potřeb a pak jej pomocí nožního přepínače řídit v reálném čase. Díky kvalitním stereo reproduktorům a slušnému výkonu se STAGEMAN rozhodně neztratí při žádném vystoupení. V nabídce jeho funkcí dále naleznete rekordér a audio přehrávač, případně také plně vybavený mixér. S novým modelem STAGEMAN 80 tak rytmika vašich vystoupení může ožít naplno.


Výkonný (80W) stereo systém s velmi kvalitním zvukem

STAGEMAN 80 má vestavěný výkonný ozvučovací systém, sestávající ze dvou 40W zesilovačů a dvou 4palcových stereo reproduktorů. Může tak nabídnout úctyhodný zvuk, který bohatě pokryje veškerá vystoupení v menších či středně velkých prostorách, posluchárnách nebo třeba i živá pouliční vystoupení.

 

Bohatý zvuk naplno využívá všech výhod tohoto vysokého výkonu a je přirozeně vybalancovaný v celém rozsahu, počínaje melodickými basy až po zvučné vyšší frekvence. Zvukový výstup, kde je každý tón vaší kytary nebo vokálu detailně prokreslen, tak může konkurovat špičkovým audio zařízením.

Použité zesilovače patří do třídy D, zesilovačů známých svojí efektivitou a energetickou úsporností. Můžete si tak vychutnávat čisté tóny, aniž byste se přitom museli obávat rychlého vybití baterií.

 

Automatický bubeník se skvělým zvukem

STAGEMAN 80 přichází vybaven velkým počtem kvalitních rytmických paternů, využívajících pokročilé technologie KORG. Tyto paterny vycházejí z herních charakteristik špičkových profesionálních bubeníků a perkusionistů, díky nové technologii „Real Groove Technology“ navíc dokážou velmi přirozeně reagovat na změny tempa. V nabídce je tak celkem 3GB dat různých rytmických smyček, pokrývajících 24 různých žánrů včetně rocku, jazzu nebo třeba bossa, navíc se dvěma varianty pro každý žánr. Potřebný rytmus můžete přehrát okamžitě, jediným stiskem tlačítka. Kvalitní reproduktory pak zajistí věrné podání těchto rytmů, které budou znít přesně tak, jako by je zahrál živý bubeník.

K dispozici je také funkce pro uložení oblíbených rytmů (včetně tempa přehrávání) nebo funkce pro nastavitelné řetězení jednotlivých frází rytmických stylů. Můžete si tak vytvořit originální bicí stopu přesně odpovídající vašim aktuálním potřebám.

 

Jednoduché nahrávání a funkce přehrávání

Flexibilní nahrávání umožňuje zachytit vaši hru společně s přehrávaným rytmickým paternem nebo taky spolu se skladbou, kterou jste přidali na SD kartě. Během nahrávání máte k dispozici funkci undo/redo, případně si můžete v nahrávce na zvolených místech vyznačit pozice a pak přehrávat například pouze zvolenou část nahraných dat jako smyčku, případně přihrávat další data (overdubbing). Snadno si tak můžete „načrtnout“ a rozpracovat prvotní hudební myšlenku, zachytit materiál pro pozdější dopracování na specializovaném hudebním software nebo udělat postupně kompletní nahrávku.

STAGEMAN 80 je dále vybaven funkcí audio přehrávače, který umí přehrávat soubory ve formátu wav přímo z SD karty. Díky funkci „Acoustage“ a kvalitním reproduktorům tak můžete STAGEMAN využít taky jako skvělou hi-fi soupravu pro poslech muziky. Nebo si můžete dopředu připravit „doprovodné“ skladby a pak hrát spolu s nimi, takže STAGEMAN 80 využijete vlastně jako zesilovač. Oceníte pak jistě taky možnost sestavení vlastního playlistu (10 bank), umožňující uspořádat až 24 skladeb, které pak můžete přehrávat v potřebném pořadí.

Navíc, rychlost přehrávání lze měnit v rozsahu -25% až +25%, nebo můžete určit opakované přehrávání apod. STAGEMAN 80 tak nabízí pestrou škálu velmi užitečných funkcí pro každé vaše vystoupení.

 

Mixér vhodný pro nejrůznější účely

STAGEMAN 80 umožňuje navzájem míchat různé audio zdroje, a to včetně vstupů z mikrofonu, dvou kytarových vstupů pro připojení kytary nebo baskytary, případně také z linkového vstupu kterým lze připojit třeba iPod nebo keyboard. K dispozici je přitom dvoupásmový EQ, vokál či kytarový vstup lze navíc obohatit efektem reverb.

 

Acoustage pro zvýraznění prostorovosti zvuku

Unikátní funkce zn. KORG pod názvem „Acoustage“ umocňuje prostorovost zvuku. Dociluje toho díky rozšíření stereo efektu, kdy jsou výstupní zvuky virtuálně alokovány široce do stran. Ať už jako kvalitní stereo audio souprava nebo ozvučovací systém, STAGEMAN 80 vám díky „Acoustage“ vždy nabídne bezkonkurenční zvukovou kvalitu.

 

* co je Acoustage (Virtual Surround Technology)?
Jedná se o revoluční technologii KORG, která dokáže generovat prostorově rozprostřený zvuk. I když jsou k dispozici pouze čelní stereo reproduktory, bude tak díky této technologii poslech akusticky perfektně „třírozměrný“. Základem této technologie je přitom pečlivá analýza výstupního zvuku, který je následně optimalizován pro dosažení maximálního efektu.

 

Užitečné funkce - ladička a metronom

STAGEMAN 80 je vybaven velmi přesnou ladičkou, splňující vysoký standard KORG. Když ji zapnete, přepnou se tlačítka pro výběr stylů do režimu zobrazení měřící škály, takže můžete začít rychle a s přehledem ladit. Můžete také naladit podle poslechu referenčního tónu kytary, baskytary či piana. Využít lze také vestavěný metronom.

 

Ovládání nožním přepínačem, ideální pro živá vystoupení

STAGEMAN 80 lze velmi pohodlně ovládat také pomocí nožního přepínače VOX VFS5 (k dostání zvlášť). Jeho prostřednictvím pak můžete spouštět přechody v rytmických paternech, přepínat jednotlivé variace rytmů nebo spouštět/zastavovat nahrávání nebo audio přehrávač. Tyto možnosti oceníte například při živém vystupování.

 

Flexibilní v jakékoliv situaci

STAGEMAN 80 lze napájet buď z elektrické sítě, nebo pomocí šesti D baterií. Při napájení bateriemi je výdrž nástroje zhruba 20 hodin nepřetržitého provozu, takže jej můžete bez obav používat kdekoliv.

Využít můžete také integrovaný výklopný podstavec, který je situován ve spodní části a jímž lze nástroj naklonit do určitého úhlu. Tímto způsobem je možné zajistit lepší poslech například při živých vystoupeních před publikem. Můžete také využít reproduktorový stojan, se kterým lze STAGEMAN 80 umístit do větší výšky.Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :