Nákupní košík
0
 

KORG TM 50C BK - ladička s metronomem TM50 BK + kontaktní mikrofon CM-200 v jednom výhodném balení

 
KORG TM 50C BK
 
 
(s DPH)

1 050 Kč

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Ladička a metronom v jednom.Combo Tuner Metronome + Contact Microphone.Tato sada obsahuje TM-50, kombinující v sobě funkce ladičky a metronomu, a kontaktní mikrofon CM-200, který přenáší zvukové vibrace vašeho nástroje rovnou do ladičky. Používání ladičky spolu s kontaktním mikrofonem umožňuje pohodlné a přesné naladění bez rušivých zvuků z okolí, využít přitom u TM-50 můžete také funkci Sound Back*. Ideální řešení zejména pro orchestry a dechové nástroje - zatímco kontaktní ladička CM-200 snímá zvuk přímo z vašeho nástroje, můžete položit TM-50 na notový stojan a bez potíží ladit.


Vlastnosti:

Ladičku a metronom lze používat současně nebo zvlášť; můžete tak naráz trénovat rytmus i smysl pro ladění.
Nově navržený, velmi citlivý LCD jehlový ukazatel.
Široký rozsah detekce od C1 do C8.
Funkce Sound Out - referenční tón (v rozsahu tří oktáv) z vestavěného reproduktoru.
Funkce Sound Back - detekce referenčního tónu podle vstupujícího zvuku, měřící ukazatel přitom vizuálně indikuje rozdíl mezi oběma těmito tóny - skvělá věc na procvičování sluchu!
Kalibrace s podporou koncertního ladění.
Označení velké a malé tercie.
Široké možnosti nastavení tempa v rozsahu 30-252 BPM.
15 variací tempa pro snadné procvičování nejrůznějších hudebních stylů.
Jednoduché nastavení tempa se dvěma typy krokových tempo paternů a funkcí Tap tempo.
Velký, podsvícený LCD displej s možností nastavení jasu.
Ještě lehčí a menší než dříve, s možností výběru ze dvou barev - černá nebo perlově bílá.
Nově navržený stojan a kryt baterie.
Funkce Memory Backup a Auto Power Off.

Série ladiček/metronomů Korg TM vám umožní používat současně ladičku a metronom. A právě proto, že můžete trénovat současně rytmus i sluch, stala se tato série velmi oblíbeným pomocníkem u kapel nejrůznějších žánrů. Model TM-50 je nejnovějším přírůstkem série, a nabízí excelentní LCD displej s možností dvou úrovní nastavení jasu. Nový je také LCD jehlový ukazatel s okamžitou odezvou a vysokou přesností. Jako první ve své řadě pak nabízí TM-50 funkci Sound Back, tedy referenční tón z vestavěného reproduktoru, který je nejblíže vstupujícímu tónu, díky čemuž se můžete naučit rozeznat přesné naladění podle sluchu. Ať už si tedy TM-50 vyberete v černé nebo perlově bílé barvě, v každém případě se stane perfektním pomocníkem, který pomůže rychle zlepšit vaše muzikantské dovednosti.
Funkce ladičky

Excelentní odezva ukazatele ladění a široký detekční rozsah
TM-50 se vyznačuje extrémně rychlou vizuální odezvou na audio vstup z dechových I jiných nástrojů. Přepracovaný ukazatel tedy ukazuje ladění okamžitě, bez jakékoliv časové prodlevy. Hráči na dechové nástroje tak už nebudou muset řešit tradiční problém vyplývající z toho, že se výška tónu dechových nástrojů v čase mění, ale ukazatel ladění na to reaguje se zpožděním - což pochopitelně komplikuje správné naladění.

Detekční rozsah TM-50 je velmi široký, a začíná od C1 (32.70 Hz) až po C8 (4186.01Hz), což pokrývá tónový rozsah dechových, smyčcových, ale I většiny dalších druhů nástrojů. Každý potenciálně obtížně laditelný nástroj lze naladit zcela přesně díky precizní technologii značky Korg. Vysoce citlivý vestavěný mikrofon pak umožňuje naladit I nástroje, jako jsou kytary nebo ukulele; eventuálně lze u těchto nástrojů pro ještě větší přesnost ladění také využít kontaktní mikrofon CM-100L (k dostání zvlášť).

Funkce Sound Out
Mimo ladění s využitím vizuálního zobrazení tónu jehlovým ukazatelem můžete využít také funkci Sound Out, tedy ladit podle sluchu na základě referenčního tónu ze zabudovaného reproduktoru (nebo sluchátek). Referenční tón můžete přitom nastavit v rozsahu tří oktáv, od C3 (130.81 Hz) až po C6 (1046.50 Hz), což pokrývá velké množství různých nástrojů.

Funkce Sound Back
Ladičku můžete vedle detekce tónických nepřesností použít rovněž i k rozvoji vlastní schopnosti rozeznat správné naladění. To je taky důvod, proč TM-50 nabízí jedinečnou funkci Sound Back, která až dosud byla dostupná pouze u nejdražších ladiček značky Korg. Ladička díky ní automaticky detekuje výšku vstupního tónu, a sama poté generuje nejbližší referenční tón, zatímco jehlový ukazatel zobrazuje rozdíl mezi oběma těmito tóny. Rozdíl v naladění je tedy nejen vidět, ale I slyšet, což opět usnadní naučit se postupně tyto rozdíly poznávat podle sluchu. Zkrátka skvělá věc, a to nejen pro začátečníky.

Označení čisté velké/čisté malé tercie
Pokud hrajete v dechovém souboru nebo v orchestru, je vhodné využít trochu odlišného ladění u malé a velké tercie, zní to pak na poslech lépe. Měřící škála u TM-50 je proto doplněna značkami pro čistou malou a velkou tercii, které odpovídají danému naladění. Využití této možnosti doladění je přitom velmi užitečné nejen u dechových nástrojů, ale také pro vokály nebo trénink a cappella.
Funkce metronomu

15 typů rytmu pro cvičení různých hudebních stylů
V nabídce je patnáct typů* rytmu, včetně dupletů, tripletů a dalších rytmů. Tempo lze nastavit v rozsahu 30-252 úhozů za minutu (BMP). Sofistikované rytmy, jako například triplety, se hodí pro různé hudební styly včetně jazzu, klasiky nebo rocku. Hlasitost se dá také nastavit, takže metronom využijete v každé situaci - ať už trénujete potichu doma, nebo hrajete někde naplno ve studiu.

*Pokud používáte současně ladičku a metronom, tak nejsou některé typy rytmů k dispozici.

Jednoduché nastavení tempa
Když nastavujete tempo, můžete využít tzv. „pendulum steps“, kde se tempo zrychluje nebo zpomaluje v těch samých numerických krocích jako u mechanického metronomu, nebo tzv. "full steps", kde můžete nastavit tempo mezi 30 až 252 BPM v krocích po jednom. A samozřejmě mimoto můžete využít i funkci Tap tempo, tedy naťukat si požadované tempo jednoduše opakovaným stiskem tlačítka.
Vylepšená přehlednost

U velkého a přehledného LCD displeje s podsvícením si můžete vybrat ze dvou úrovní jasu. Tato funkce, společně s LED ukazatelem u vrchní části displeje, zajistí výbornou přehlednost za všech podmínek. Kvůli lepší čitelnosti byly také zvětšeny znaky, které jsou na displeji zobrazovány.
Ještě menší a lehčí, výběr ze dvou barevných provedení

Vybrat si můžete ze dvou barevných provedení, a to jednak hutně černou, nebo naopak svěží perlově bílou. TM-50 je mimoto také menší a lehčí než předchozí modely, současně se ale vyznačuje delší životností baterie. Pozornost byla věnována každému detailu, a to dokonce i zadní straně, kde je integrován skládací stojan. Kryt baterie byl přepracován také, takže je zcela eliminována možnost jeho ztráty.
Funkce Memory Backup a Auto Power-Off

I když TM-50 vypnete, tak si bude dál pamatovat nastavené tempo, rytmus, kalibraci a referenčního tónu (tato nastavení se smažou až tehdy, když vyndáte baterii, například při její výměně). Šetřící funkce Auto Power-Off pak automaticky po dvaceti minutách, kdy do ladičky nevstupuje žádný zvuk a nepracuje metronom, TM-50 se vypne.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :