Nákupní košík
0
 

LAKLAND Skyline BG RW BLK - signovaná baskytara Bob Glaub

 
LAKLAND Skyline BG RW BLK
 
 
LAKLAND Skyline BG RW BLK
 
LAKLAND Skyline BG RW BLK
 
(s DPH)

39 490 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Kdo je Bob Glaub? Je to nadčasový basista, který hrál u Jackson Browna, Bruce Springsteena, Johna Lennona, Roda Stewarta, Dona Henleye, Johna Fogerta, Warrena Zevona, Stevie Nickse, Crosbyho, Stillse, Nashe a Younga, abychom jmenovali alespoň některé.

 

Bob byl kontaktován firmou Lakland, aby přispěl k rozvoji společnosti signovaným nástrojem: Bob Glaub signature model. Co bylo cílem? Vyrobit basu, které by zněla jako přelomový CBS Fender.

 

Tento model vychází z vintage 1964 Fender Precision, ale je zde řada vylepšení, která tento model zdobí. Například vlastní Lakland dual konstrukce kobylky, která vám umožní uchytit struny buď přes tělo, nebo do kobylky. Mnoho hráčů cítí lépe vibrace nástroje, pokud jsou struny uchycené skrze tělo. Lakland má jednodílný krk s grafitovou výztuhou pod hmatníkem. Většina starších bas používají flatsawn desku na uchycení krku, ale krk u Lakland Glaub je přichycen čtyřmi speciálními šrouby, které přitáhnou krk velkou sílou.

 

Bob Glaub a Lakland strávili delší čas hledáním správného snímače. Po mnoha testech zvolili Lindy Fralin split-coil humbucker, který se připojuje k 250K potenciometru hlasitosti a tónové clony. Fralin převinul snímače tak, aby docílil vintage zvuku. Když už mluvíme o tónu, BG zní jako by dobrý P-Bass měl znít: silné nižší středy, mírné horní středy a vypjaté vrchy. Jako všechny časem prověřené P-baskytary Glaub sedí dobře v různých hudebních stylech, a to jak naživo, tak ve studiu. BG basy jsou také k dispozici v konfigurací Fralin PJ a Jazz Bass. Přidaný single-coil (což je vlastně lineární humbucker) udává více průraznosti. Glaub PJ bas je pěkná směsice Precision a Jazz světů, a to jak ve zvuku, tak v hratelnosti.

 

Ano, basy jsou drahé. Ale stejně tak vintage Fendery, z nichž většina potřebuje opravu mechanik, výměnu pražců, nebo vyladit elektroniku.

 

Specifikace:

 • tělo: olše
 • krk: jednodílný z javoru
 • hmatník: palisandr
 • snímač: Lindy Fralin P-style
 • elektronika: pasivní
 • ovladače: Volume a Tone
 • menzura: 34"

Odkaz na stránky výrobce LAKLAND.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce LAKLANDNěco o výrobci:
Baskytary Lakland patří k nejrespektovanějším na trhu - jsou oblíbené mezi slavnými hráči i profesionály po celém světě. Vintage komfort a moderní vynalézavost těchto nástrojů poskytují neopakovatelný herní zážitek.

Od uvedení prvních nástrojů v polovině 90 let jsou tyto baskytary ceněny pro svůj špičkový tón, hratelnost a konstrukci. V Laklandu investují do inovací a do převratných technologií zvyšující kvalitu a všestrannost. Naslouchají nástrojům i lidem, kteří na ně hrají. Cokoliv, co mohou udělat lépe, dělají nejlépe.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :