Nákupní košík
0
 

Line6 POD STUDIO UX2 - externí zvuková karta nahrazující populární TONE PORT UX 2

 
Line6 POD STUDIO UX2
 
 
Line6 POD STUDIO UX2
 
(s DPH)

4 449 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Line6 POD Studio UX2 je zvuková karta s USB 2.0 rozhraním, která je doplněna Line6 POD Farm 2 pluginem využívajícím stejné efekty a modelingové algoritmy jako legendární Line6 POD. Oproti modelu UX1 nabízí navíc dva mikrofonní předzesilovače, digitální výstup, VU metry a vstupy pro nožní přepínače.
Samotná zvuková karta je vybavena tak, aby poskytovala zázemí pro jakékoli domácí nahrávání. Nabízí proto dva mikrofonní předzesilovače s phantomovým napájením +48V, vysokoimpedanční (nástrojový) vstup zejména pro elektrickou kytaru a také linkový stereo vstup a digitální S/PDFI výstup. Díky kvalitním 24-bit / 48kHz převodníkům, velmi transparentním mikrofonním předzesilovačům a až o 12dB vyššímu dynamickému rozsahu než mají konkurenční produkty je Line6 POD Studio UX2 výbornou volbou. Praktické jsou i podsvětlené VU metry a vstupy pro nožní přepínače. Připojení přes USB1.1 nebo USB2.0 zaručuje bezproblémový chod na jakémkoli počítači, ať už na platformě Mac nebo Windows. Při samotném nahrávání pak můžete využít tzv. ToneDirect monitoringu, který zaručuje nízkou latenci i při použití náročných amp-modelingových simulací. Můžete také nahrávat čistý signál z kytary, zatímco v odposlechu slyšíte simulaci dle své volby – ideální pro dodatečné změny kytarových zvuku podle potřeb mixu.
Jednou z největších zbraní v nabídce tohoto modelu je však software POD Farm 2. Obsahuje simulace 18 kytarových a 5 basových aparátů, 24 kytarových a 5 basových reproboxů, 64 pedálových i studiových efektů a v neposlední řadě 6 mikrofonních předzesilovačů. Experimentátory jistě potěší možnost využití až 20 efektů zaráz. Vše je velmi přehledně zpracováno a díky více než tisícovce presetů si zkrátka každý najde svůj zvuk. POD Farm přitom funguje jako AU, RTAS nebo VST plugin, můžete jej proto bez problémů využít ve svém oblíbeném nahrávacím programu. Kromě POD Farm 2 pluginu je součástí balení i Ableton Live Lite (Line6 Studio Edition) a RiffWorks T4.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :