Nákupní košík
0
 

Line 6 V75 SC Capsule Black - super-kardioidní kapsle

 
Line 6 V75 SC Capsule Black
 
 
(s DPH)

2 490 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Profesionální V75-SC super-kardioidní kapsle izoluje vokál od okolního hluku. Live modely světových nejlegendárnějších super-cardioid mikrofonů poskytují různé palety zvuků, aby vyhověly každému hlasu a místu konání. Kapsle V75-SC je navržena tak, aby zajistila původní, spolehlivý zvuk i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vyrábí se ve variantách černá nebo chrom.

 

Abychom vám zajistila ten nejlepší zvuk, je V75-SC kapsle vybavena super-kardioidní směrovou charakteristiku, která poskytuje vynikající odezvu při současné minimalizaci zpětné vazby sbírání hluku z jiných nástrojů. Budete mít jistotu a můžete hrát s důvěrou, že diváci zřetelně uslyší váš hlas.

 

Full-Frequency, nekomprimované 24-bit audio

Díky 24-bitové přesnosti pro plnou frekvenční odezvu 10Hz do 20kHz a široký dynamický rozsah až 118dB. Signál z V75-SC je tak jasný a silný, že to zní jako z drátového mikrofonu.

 

Upozornění pro spotřebitele:

Většina uživatelů nepotřebuje licenci k provozování tohoto bezdrátového mikrofonního systému. Nicméně, tento operační systém mikrofonu bez licence podléhá určitým omezením: systém nesmí způsobovat škodlivé rušení; musí vykonávat svou činnost na úrovni nízkého výkonu (ne více než 50 miliwattů), a nemá žádnou ochranu před rušením ze strany jiného zařízení. Kupující by si měli také být vědomi toho, že FCC v současné době vyhodnocuje používání bezdrátových mikrofonnních ystémů, a tato pravidla se mohou měnit. Pro více informací navštivte webové stránky FCCs bezdrátové mikrofonní na adrese: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones

 

Vlastnosti:

  • výborná srozumitelnost a artikulace
  • super-cardiodní kapsle
  • full-frekvence 24-bit audio
  • 4 populární mikrofonní modely
  • robustní konstrukce

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :