Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 2 615 Kč do dopravy ZDARMA
1 385 Kč
   
NÁKUPNÍ KOŠÍK (1 položky)
Objednejte ještě za 2 615 Kč a budete mít dopravu ZDARMA po celé ČR
Název Množství Součet  
Stagg NTC3CMXFR Stagg NTC3CMXFR
Do týdne
385 Kč  
Na pokladnu
Celkem: 385 Kč

M-Audio Uber Mic

USB kondenzátorový mikrofon

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Uber Mic je všestranný a zvukově působivý mikrofon pro nahrávání takřka čehokoliv, ať už jde o záznam akustických nástrojů, vokálů, podcastů nebo pro živá vysílání. Kondenzátorový USB mikrofon disponuje trojitou membránou, která umožňuje výběr ze 4 směrových charakteristik a poskytuje tak vynikající zvukovou kvalitu. USB kondenzátorový mikrofon s trojitou membránou4 volitelné směrové charakteristiky (kardioidní, omni, křivka 8, stereo)frekvenční rozsah: 30 Hz - 20 kHz (mikrofon), 20 hz - 20 kHz (sluchátkový výstup)Citlivost: -45 dB (0 dB = 1V / µbar @ 1 kHz), SPL 120 dBIntegrovaný LCD displej zobrazující hlasitost a zvolenou směrovou charakteristikuSoučástí: stojan, nástavec na stojan, USB kabelPlugandplay podpora pro PC i MACRozměry (cm): 27.4 x 11.4 x 11.4Hmotnost (kg): 1.8Konečně jednoduché nahrávání!
Uber Mic dokáže dokonale splnit všechny vaše požadavky při nahrávání, ať už potřebujete snímat akustické nástroje a zpěv, chcete zachytit co nejčistší zvuk pro podcasting či rozhlasové vysílání, nebo jen plánujete povýšit svůj zážitek z hraní počítačových her na vyšší úroveň. Uber Mic zvládne úplně vše – proto začněte nahrávat, streamovat a vysílat právě teď!
Všeuměl
Pro krystalicky čisté nahrávky potřebujete to správné nářadí. Uber Mic od M-Audio je velkomembránový mikrofon se třemi kapslemi, které jsou skvělé jak pro podcasting,tak pro nahrávání vokálů, akustických nástrojů, perkusí a dalších instrumentů ve vysoké kvalitě. S možností volby čtyř základních směrových charakteristik, jež zahrnují kardioidní, všesměrovou, osmičkovou a bodovou stereofonní představuje Uber Mic ten správný nástroj prakticky pro jakýkoliv studiový úkol.
Směrové charakteristiky mikrofonu Uber Mic

Kardioidní – čistě směrová charakteristika, ideální pro snímání jednoho konkrétního zdroje zvuku. Velmi dobře potlačuje nežádoucí odrazy v prostoru a hluk v pozadí.
Všesměrová (kulová) – nabízí vyváženou citlivost pro zvuky přicházející ze všech stran a snímá tedy zvukové zdroje stejně dobře ze všech směrů. Je výborná pro případy, kdy chcete do svých nahrávek přidat pocit prostoru a výborně se také hodí pro společné nahrávání větší skupiny zdrojů zvuku.
Osmičková – poskytuje vyrovnanou citlivost na obou stranách mikrofonu. Je ideální pro simultánní snímání dvou samostatných zdrojů zvuku.
Stereo – snímá nezávisle zvuky z levé a pravé strany mikrofonu a vytváří tak pravdivý stereoobraz.

Zvuk studiové kvality
Ať už jsou vaše požadavky při nahrávání jakékoliv, Uber Mic vám zaručuje, že sejmutý zvuk bude mít vždy studiovu úroveň. Vyladěné A/D převodníky vytvoří dokonale čistý digitální audio signál v 16-bitovém rozlišení a nahrávka se díky tomu bude moci pochlubit výjimečným dynamickým rozsahem, ve kterém budou výborně slyšet i ty nejjemnější nuance vašeho uměleckého výkonu. Pokud k tomu přidáme široký rozsah frekvenční charakteristiky, která pokrývá pásmo 30 Hz – 20 kHz a vzorkovací frekvenci až 48 kHz, můžete si být jisti tím, že vaše nahrávka bude perfektně čistá a záznam bude dokonale odpovídat původnímu zdroji zvuku.
Ovládání dotykem
Užijte si své nahrávání. Sada hardwarových ovladačů a promyšlené možnosti připojení zaručují, že vaše studiová práce s Uber Micem bude vždy profesionální a bezproblémová. Potíže s latencí jsou nyní věcí minulosti, a to zejména díky pohodlně umístěným ovladačům USB/Direct a Mic Volume. Bezlatenční nahrávání a monitoring jsou zde opravdovou skutečností a vy tak vždy uslyšíte přesně to, co v reálném čase opravdu nahráváte.
Pokud potřebujete soukromí, můžete využít snadno přístupné tlačítko Mute a integrovaný 3,5 mm sluchátkový výstup s interním zesilovačem. Dokonalý přehled nad nastavením vstupní úrovně a zvolenou směrovou charakteristikou vám poskytne jasný a ostrý LCD displej.
S M-Audio Uber Micem máte ve svých rukou jednoduše vše, co potřebujete k produkci špičkových profesionálních nahrávek.
Bezproblémové nastavení
Komplikované nastavování pozice mikrofonu je nyní již také záležitostí historie. Díky dedikovanému stojánku určenému pro pohodlné umístění na plochu stolu nebo pomocí závitu také na běžný mikrofonní stojan, může být Uber Mic dokonale univerzální, skvěle vybavený a zvukově působivý.
Kdykoliv tedy myslíte na nahrávání, myslete na Uber Mic.
Softwarová výbava

ProTools | First
Eleven Lite
Xpand!2

Odkaz na stránky výrobce M-AUDIO

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce M-AUDIO

Něco o výrobci:
Americká firma zabývající se výrobou zvukových karet a studiové techniky - mikrofonů, MIDI klávesnic, reproboxů ... Výborný poměr cena a výkon. Velice oblíbené produkty.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :